تدریس خصوصی زبان انگلیسی کنکور دکتری حضوری و آنلاین

بسیاری از مدرسان زبان انگلیسی کنکور دکتری به خوبی می‌دانند که بنا به سطح انگلیسی که دارید چگونه شما را در مدت زمان محدود به آمادگی لازم برسانند. شما می‌توانید با حضور در کلاس های حضوری زبان انگلیسی کنکور دکتری یا شرکت در کلاس های آنلاین خود را برای این آزمون مهم و جامع آماده کنید. سوالات زبان انگلیسی کنکور دکتری، سوالات عمومی هستند و سوالی در حوزه تخصص شما پرسیده نمی‌شود.
درست است که ضریب زبان انگلیسی کنکور دکتری 1 می‌باشد، اما تاثیر نمره زبان انگلیسی بر رتبه شما بسیار بالا است و مصاحبه دکتری نیز دلیل اهمیت زبان انگلیسی در کنکور دکتری می‌باشد. اینکه شما از زبان انگلیسی چه نمره ای گرفتید برای بسیاری از اساتید مهم است، حتی این موضوع که شما توانایی این را دارید که قسمتی از مصاحبه خود را به انگلیسی پاسخ دهید یا خیر؟ به همین دلیل توجه به زبان انگلیسی از اهمیت بالایی برخوردار است.
برای بسیاری از اساتیدی که قرار است با شما مصاحبه شفاهی داشته باشند، داشتن یکی از مدارک بین المللی انگلیسی مثل تافل، آیلتس و… اهمیت ویژه ای دارد. تعداد سوالات زبان انگلیسی کنکور دکتری حدود 30 سوال می‌باشد که شامل گرامر، واژگان و درک مطلب هستند. سوال 1 تا 8، سوالات گرامری هستند و این سوالات در قالب تک جمله مطرح می‌شوند، سوال 9 تا 20، سوالات واژگان هستند و سوال 21 تا 30 سوالات درک مطلب می‌باشند. متن درک مطلب، آکادمیک است اما تخصصی نیست و موضوعات متن ها عموما از حوزه علوم انسانی می‌باشند. شما با دو متن روبرو خواهید بود که از هر کدام 5 تست مطرح می‌شود. درست است که متن ها کمی وقت گیر هستند اما می‌توانند نمره خوبی را نصیبتان کنند.
 

تقویت زبان انگلیسی کنکور دکتری

 • اولین مورد مرور سوالات آزمون سال های گذشته می‌باشد.
 • کشف نقاط ضعف و قوت خود در مورد واژگان انگلیسی یا گرامر آن
 • برداشتن کلاس های انگلیسی و آماده سازی قبل از کنکور دکتری

  مطالعه کتابهای پیشنهادی زیر:
 1. کتاب 504 واژه ویژه
 2. کتاب 1100 واژه ضروری
 3. کتاب کلمات ضروری تافل
 4. زبان عمومی دکتری زیر ذره بین؛ هادی جهانشاهی و الناز یوسف زاده- انتشارات نگاه دانش «جامع ترین کتاب موجود در این حوزه»
 5. زبان عمومی زیر ذره بین جلد یک؛ هادی جهانشاهی و الناز یوسف زاده- انتشارات نگاه دانش
 6. زبان عمومی زیر ذره بین جلد سه؛ هادی جهانشاهی و الناز یوسف زاده- انتشارات نگاه دانش
 7. کتاب جامع آزمون زبان انگلیسی دکتری نیمه متمرکز؛ دکتر خیرآبادی- انتشارات خانه فرهنگ
 8. Essential Grammar in Use

  به این دلیل که عمدتا زبان انگلیسی کنکور دکتری سوالات عمومی می‌باشند، پیشنهاد مجموعه هایتاکی برای شما این است که با بررسی پروفایل اساتید متخصص در این زمینه کلاس های آزمایشی بردارید و پس از تایید استاد منتخب خود، وقت را غنیمت شمرده و استارت یادگیری زبان انگلیسی کنکور دکتری خود را بزنید.
   

سوالات متداول

برای شرکت در کنکور دکتری انگلیسی چگونه سطح زبان انگلیسی خودم را بدانم؟

پس از انتخاب استاد مورد نظر می‌توانید با ایشان کلاس آزمایشی رزرو کنید؛ استادهایهایتاکی در کلاس آزمایشی سطح زبان انگلیسی شما را ارزیابی می‌کنند.

چگونه کلاس خصوصی زبان انگلیسی برای کنکور دکتری رزرو کنم؟

برای یادگیری مراحل رزرو کلاس آنلاین یا حضوری می‌توانید به صفحه راهنمای زبان آموزان مراجعه کنید.

از چه طریقی می‌توان با استاد زبان انگلیسی کنکور دکتری ارتباط برقرار کرد؟

دکمه “پیام به مدرس” که در پروفایل هر استاد قرار گرفته، شرایطی را مهیا می‌کند تا شما بتوانید با آن ها ارتباط برقرار کرده و سوالات خود را بپرسید. همچنین می‌توانید کلاس آزمایشی رزرو کنید و به صورت آنلاین با مدرس کنکور دکتری انگلیسی در ارتباط باشید.

علت متغیر بودن هزینه کلاس های آنلاین یا حضوری زبان انگلیسی کنکور دکتری چیست؟

مدرس با توجه به تجربه و سابقه، تخصص و مهارت، مدرک تحصیلی و… قیمت های متفاوتی برای تدریس زبان انگلیسی کنکور دکتری در نظر می‌گیرد. لازم به ذکر است که پایین و یا بالا بودن قیمت کلاس، مبنی بر خوب یا بد بودن استاد نمی‌باشد.

از چه منابع و کتاب هایی برای تدریس زبان انگلیسی کنکور دکتری استفاده می‌کنید؟

هر استاد با توجه به شیوه و متد اختصاصی خود، کتاب متفاوتی را برای تدریس در نظر می‌گیرد. برای اطلاع از منابع تدریس یک استاد، می‌توانید به او پیام بدهید و یا کلاس آزمایشی رزرو کنید.

چه کتاب هایی را برای تقویت زبان انگلیسی کنکور دکتری پیشنهاد می‌کنید؟

در داخل متن، نام کتاب هایی که در تقویت زبان انگلیسی شما موثر هستند، آورده شده است. برای مثال کتاب 504 واژه ویژه، کتاب 1100 واژه ضروری، کتاب کلمات ضروری تافل و… .