تدریس خصوصی زبان انگلیسی کنکور کاردانی حضوری و آنلاین

زبان انگلیسی کنکور یکی از دروسی است که نمره آن تاثیر بسزایی روی نتیجه کنکور شما می‌گذارد. مطالعه زبان انگلیسی کنکور کاردانی و زبان انگلیسی عمومی کمی با هم تفاوت دارند. شاید شما زبان انگلیسی عمومی را با آرامش خاطر آموزش ببینید و در مدت زمان طولانی تری، بدون استرس این کار را انجام دهید. اما در زبان انگلیسی کنکور کاردانی نیاز است که کمی با برنامه ریزی پیش بروید.

در زبان انگلیسی کنکور کاردانی به استادی نیاز دارید که نه تنها بتوانید مشکلات گرامری خود را با ایشان برطرف کنید، بلکه تست سال های قبل را نیز مطالعه کنید. مدرسین زبان انگلیسی کنکور کاردانی به خوبی می‌توانند آنچه را که خواسته شما می‌باشد، برآورده کنند.
شما می‌توانید با بررسی پروفایل اساتید موجود در مجموعه هایتاکی ، که تدریس زبان انگلیسی کنکور را جزو مهارت خود برشمرده اند، استاد برگزیده را انتخاب کنید و با برگزاری کلاس ها و برنامه ریزی زمانی با ایشان، به راحتی خود را به سطح مناسبی از زبان انگلیسی برسانید که بتوانید از این درس در کنکور کاردانی نمره بالایی بگیرید. بسیاری از اساتید از قبل جزواتی را برای زبان آموزان خود آماده کرده اند که شامل سوالات سالیان قبل و نکات گرامری مهم می‌باشد و در کنار هر جلسه از زبان آموز می‌خواهند که مروری بر جزوه نیز داشته باشد. ممکن است که شیوه هر استاد برای آماده سازی زبان آموز با استاد دیگر متفاوت باشد. در این صورت پیشنهاد مجموعه هایتاکی به شما این می‌باشد که بعد از انتخاب استاد مد نظر، با اعتماد به توانایی های خود و او پیش بروید.
 

چگونه زبان انگلیسی کنکور کاردانی خود را تقویت کنیم؟

  • فرقی نمی‌کند که در چه رشته ای می‌خواهید کنکور بدهید، در هر صورت سعی کنید دایره واژگان خود را گسترش دهید.
  • تست سال های گذشته را مرور کنید.
  • مشکلات گرامری خود را با استادی با تجربه در میان بگذارید.
  • جدا از کنکوری که می‌خواهید بدهید زبان انگلیسی را با لذت یاد بگیرید، برای این منظور می‌توانید انیمیشن یا فیلم های انگلیسی ببینید تا در کنار لذت بردن از فیلم، دایره واژگان خود را به صورت تصویری افزایش دهید.
  • کتاب های کمک آموزشی گرامر موجود در بازار را مطالعه کنید و برای رفع مشکلات گرامری خود تلاش کنید.
  • با شرکت کنندگان سال های گذشته صحبت کنید و از تجربیات آن ها در مورد زبان انگلیسی کنکور بهره ببرید.
     

امیدواریم با کمک اساتید زبان انگلیسی کنکور کاردانی مجموعه هایتاکی بتوانید این مسیر را هموار کنید و بعد از کنکور نیز به ادامه یادگیری زبان انگلیسی با اساتید حاضر در مجموعه بپردازید.

سوالات متداول

برای تست زنی زبان انگلیسی کنکور کاردانی چه کتابی را تدریس می‌کنید؟

استادهای فعال مجموعه هایتاکی که زبان انگلیسی کنکور کاردانی را تدریس می‌کنند، شیوه و متد تدریس متفاوتی دارند. به همین جهت هر یک ممکن است منابع متفاوتی را نیز برای تقویت تست زنی شما پیشنهاد کنند.

چگونه کلاس آنلاین یا حضوری زبان انگلیسی کنکور کاردانی را رزرو کنم؟

شما می‌توانید به صفحه راهنمای زبان آموز مراجعه کرده و آموزش کامل مراحل رزرو کلاس آنلاین و حضوری زبان انگلیسی کنکور کاردانی را مشاهده کنید.

مدت زمان برگزاری کلاس‌های انگلیسی کنکور کاردانی چند دقیقه می‌باشد؟

کلاس های آنلاین زبان انگلیسی کنکور کاردانی 60 و کلاس های حضوری 90 دقیقه هستند.

می‌خواهم قبل از رزرو کلاس، سطح زبان انگلیسی خود را بدانم، آیا باید آزمون بدهم؟

شما می‌توانید با استاد مورد نظر خود کلاس آزمایشی رزرو کنید، یکی از کارهایی که در جلسات آزمایشی توسط مدرس‌های زبان انگلیسی کنکور کاردانی انجام می‌گیرد ارزیابی سطح زبان آموزان می‌باشد.

از چه طریقی می‌توان با استاد زبان انگلیسی کنکور کاردانی ارتباط برقرار کرد؟

قابلیت پیام به مدرس از طریق پروفایل استاد برای زبان آموز فراهم شده است، با مراجعه به پروفایل مدرس زبان انگلیسی کنکور کاردانی، می‌توانید سوالات خود را مطرح کنید.

چگونه می‌توانم هزینه کلاس ها را پرداخت کنم؟

پرداخت هزینه رزرو کلاس ها در وب سایت هایتاکی به دو روش قابل انجام است؛ اتصال به درگاه بانکی هایتاکی و پرداخت از طریق کیف پول.