تدریس خصوصی زبان انگلیسی آمریکایی حضوری و آنلاین

به طور رسمی برای زبان انگلیسی دو لهجه تعریف می‌شود، لهجه بریتیش و امریکن. هر چند به تعداد کشورهایی که به زبان انگلیسی صحبت می‌کنند، می‌تواند لهجه های گوناگونی وجود داشته باشد، برای مثال لهجه بریتیش، امریکن، کانادایی، استرالیایی، نیوزلندی یا… . از میان تمام این موارد، زبان انگلیسی با لهجه امریکن یکی از جذاب‌ترین لهجه ها به شمار می‌آید. تعداد بسیار زیادی از زبان آموزان، یادگیری زبان انگلیسی امریکن را به دیگر لهجه ها ترجیح می‌دهند. توسط حرف زدن با تعداد زیادی از زبان آموزان به این نتیجه رسیدیم که گویا اکثر افراد یادگیری زبان انگلیسی آمریکایی را ساده تر از زبان انگلیسی بریتیش می‌دانند.
خیلی از افراد بر این باورند که در زبان انگلیسی با لهجه آمریکایی اکثر حروف تلفظ می‌شوند و نیازی نیست در ذهن بسپاریم که کدام کلمه را حذف کنیم و کدام یک را نه؛ دیگر مسئله این می‌باشد که اکثر کلمات همان گونه که می‌خوانیم، نوشته می‌شوند. بسیاری دیگر زبان انگلیسی امریکن را حتی از نظر آوایی متفاوت دانسته اند و عنوان کردند که این زبان پر قدرت تر و رسا تر از زبان انگلیسی بریتیش است و همین امر دلیل انتخاب این لهجه می‌باشد.


مکالمه زبان انگلیسی امریکن به دلیل واضح بودن کلمات و کامل ادا شدن واژه ها، برای بسیاری از افراد کار چندان سختی نیست. انتخاب لهجه های متفاوت کمی سلیقه ای بوده و کمی هم به استعداد و توانمندی هر فرد بستگی دارد. ما خیلی از اوقات، افرادی که بسیار خجالتی هستند و شنیدن صدای آن ها آرزوی اطرافیانشان است را به یادگیری زبان انگلیسی بریتیش تشویق می‌کنیم و بالعکس به افرادی که بسیار پر جنب و جوش‌اند، صدای بلند و رسایی دارند و تمام کلمات را با مخارج درست ادا می‌کنند، یادگیری زبان انگلیسی امریکن را توصیه خواهیم کرد. این لهجه ها تا حدودی بی ارتباط با شخصیت درونی ما نیستند. به هر حال خیلی از موارد باید در کنار هم قرار بگیرند تا ما تصمیم بگیریم که یادگیری کدام لهجه مناسب تر است.
هیچ فردی نمی‌تواند ادعا کند که مزیت لهجه ای نسبت به دیگری بیشتر است، چرا که صحبت از برتری در میان نیست بلکه صحبت از تفاوت ها می‌باشد، تفاوت هایی که با ما بیشترین اشتراک را دارند. در مجموعه های تاکی اساتید زیادی با لهجه آمریکایی حضور دارند که شما می‌توانید با بررسی پروفایل آن ها، برداشتن یک جلسه آزمایشی و مشاوره با آن ها استاد منتخب خود را انتخاب کنید.
 

چگونه مکالمه انگلیسی آمریکایی خود را تقویت کنیم؟

برای تقویت مکالمه انگلیسی به لهجه آمریکایی می‌توانید کارهای زیر را انجام دهید:

  • به اخبار انگلیسی زبانِ رسانه هایی با لهجه آمریکایی گوش کنید، هر روز زمان کوتاهی را برای دنبال کردن خبرها با لهجه آمریکایی در نظر بگیرید.
  • پادکست های انگلیسی زبان با لهجه امریکن را گوش کنید.
  • فیلم و یا انیمیشن های انگلیسی را با لهجه امریکن ببینید.
  • با خودتان به لهجه امریکن حرف بزنید و یا حتی سعی کنید، صحبت کردن یکی از شخصیت های مورد علاقه خود را که به زبان انگلیسی آمریکایی حرف می‌زند، تقلید کنید.
  • یکی از بهترین نرم افزار های بین المللی یادگیری زبان انگلیسی را تهیه کنید و با آن نرم افزار که به لهجه آمریکایی با شما در تعامل است، کار کنید.
  • با افرادی که به زبان انگلیسی امریکن صحبت می‌کنند ارتباط بگیرید و با آنها گفتگو کنید.
     

در مجموعه های تاکی از مدرسین زبان انگلیسی امریکن برای یادگیری زبان انگلیسی کمک بگیرید.

سوالات متداول

آیا پس از گذارندن کلاس های خصوصی انگلیسی آمریکایی می‌توانم در آزمون های بین المللی موفق باشم؟

چگونه باید کلاس آنلاین یا حضوری زبان انگلیسی آمریکایی رزرو کنم؟

مدت زمان برگزاری کلاس های خصوصی زبان انگلیسی آمریکایی چقدر است؟

آیا می‌توانم با یک استاد نیتیو، کلاس خصوصی زبان انگلیسی آمریکایی رزرو کنم؟

هر زبان آموز مجاز به رزرو چند جلسه کلاس آزمایشی می‌باشد؟

مدرس‌های هایتاکی برای تدریس خصوصی انگلیسی آمریکایی از چه کتاب هایی استفاده می‌کنند؟

آیا می‌توانم قبل از رزرو کلاس خصوصی آنلاین و یا حضوری انگلیسی آمریکایی با مدرس مورد نظر خود ارتباط برقرار کنم؟