تدریس خصوصی زبان انگلیسی پایه یازدهم حضوری و آنلاین

در کتاب زبان انگلیسی پایه یازدهم دبیرستان، از واژگان بیشتر و گرامرهای سطح بالاتری استفاده شده است. این کتاب شامل 4 درس می‌باشد که سعی شده کلیه دروس روی هر چهار مهارت اصلی زبان انگلیسی توجه داشته باشند، در نتیجه دانش آموزان این مقطع تحصیلی با سطح بالاتری از زبان انگلیسی نسبت به آنچه تا کنون آموخته اند روبرو می‌شوند. در واقع کتاب ویژن دو در ادامه ساختار آموزشی کتاب ویژن یک آمده و به همان شیوه آموزشی قبل ادامه داده است.
یادگیری زبان انگلیسی پایه یازدهم برای آن دسته از دانش آموزانی که به هر دلیلی نتوانسته اند خود را به خوبی برای این پایه آماده کنند کمی دشوار به نظر می‌رسد و از طرف دیگر دانش آموزانی که می‌خواهند در آزمون ورودی دانشگاه رتبه خوبی بدست بیاورند، تمایل دارند که این درس را تا آنجا که ممکن است به خوبی یاد بگیرند و خود را برای کنکور آماده کنند. به همین دلیل مجموعه هایتاکی بهترین ها را از جمله؛ اساتید با تجربه و حرفه ای، اساتید جوان و مشتاق به برنامه های جدید آموزشی، دوره ها و کلاس های ویژه آموزشی را دور هم جمع کرده تا آنچه را که نیاز شماست برایتان فراهم کند.

شما می‌توانید با برررسی پروفایل اساتید مجموعه هایتاکی ، استاد مورد نظرتان را انتخاب کنید و حتی با گذراندن جلسه آزمایشی آن چه را که در ذهن خود برای آموزش نیاز دارید و خواهان آن هستید برای استاد منتخب عنوان کنید و در صورت توافق و تمایل کلاس های زبان انگلیسی پایه یازدهم را به هر گونه ای که راحت هستید (به صورت آنلاین یا حضوری) شروع کنید.

سوالات متداول

هر زبان آموز قابلیت رزرو چند جلسه کلاس آزمایشی زبان انگلیسی پایه یازدهم را دارد؟

هدف از رزرو کلاس آزمایشی زبان انگلیسی پایه یازدهم دبیرستان چیست؟

چگونه با استاد زبان انگلیسی پایه یازدهم ارتباط برقرار کنم؟

زمان برگزاری کلاس های خصوصی زبان انگلیسی پایه یازدهم چند دقیقه می‌باشد؟

مراحل رزرو کلاس زبان انگلیسی پایه یازدهم به چه صورت است؟

آیا استاد پیش از تدریس زبان انگلیسی پایه یازدهم، تعیین سطح می‌کند؟

استاد از چه کتابی برای تدریس زبان انگلیسی پایه یازدهم استفاده می‌کند؟

آیا کتابی در کنار کتاب پایه یازدهم تدریس می‌شود؟