تدریس خصوصی زبان انگلیسی پایه یازدهم حضوری و آنلاین

در کتاب زبان انگلیسی پایه یازدهم دبیرستان، از واژگان بیشتر و گرامرهای سطح بالاتری استفاده شده است. این کتاب شامل 4 درس می‌باشد که سعی شده کلیه دروس روی هر چهار مهارت اصلی زبان انگلیسی توجه داشته باشند، در نتیجه دانش آموزان این مقطع تحصیلی با سطح بالاتری از زبان انگلیسی نسبت به آنچه تا کنون آموخته اند روبرو می‌شوند. در واقع کتاب ویژن دو در ادامه ساختار آموزشی کتاب ویژن یک آمده و به همان شیوه آموزشی قبل ادامه داده است.
یادگیری زبان انگلیسی پایه یازدهم برای آن دسته از دانش آموزانی که به هر دلیلی نتوانسته اند خود را به خوبی برای این پایه آماده کنند کمی دشوار به نظر می‌رسد و از طرف دیگر دانش آموزانی که می‌خواهند در آزمون ورودی دانشگاه رتبه خوبی بدست بیاورند، تمایل دارند که این درس را تا آنجا که ممکن است به خوبی یاد بگیرند و خود را برای کنکور آماده کنند. به همین دلیل مجموعه هایتاکی بهترین ها را از جمله؛ اساتید با تجربه و حرفه ای، اساتید جوان و مشتاق به برنامه های جدید آموزشی، دوره ها و کلاس های ویژه آموزشی را دور هم جمع کرده تا آنچه را که نیاز شماست برایتان فراهم کند.

شما می‌توانید با برررسی پروفایل اساتید مجموعه هایتاکی ، استاد مورد نظرتان را انتخاب کنید و حتی با گذراندن جلسه آزمایشی آن چه را که در ذهن خود برای آموزش نیاز دارید و خواهان آن هستید برای استاد منتخب عنوان کنید و در صورت توافق و تمایل کلاس های زبان انگلیسی پایه یازدهم را به هر گونه ای که راحت هستید (به صورت آنلاین یا حضوری) شروع کنید.

سوالات متداول

هر زبان آموز قابلیت رزرو چند جلسه کلاس آزمایشی زبان انگلیسی پایه یازدهم را دارد؟

زبان آموزان پایه یازدهم دبیرستان می‌توانند 5 جلسه کلاس آزمایشی 30 دقیقه ای را به صورت رایگان رزرو کنند و پس از آن نیز می‌توانند با استادهایی که در ازای رزرو کلاس آزمایشی هزینه دریافت می‌کنند، کلاس آزمایشی بردارند.

هدف از رزرو کلاس آزمایشی زبان انگلیسی پایه یازدهم دبیرستان چیست؟

با رزرو کلاس آزمایشی می‌توانید نسبت به شیوه و متد تدریس استاد آشنایی پیدا کنید و پس از آن تصمیم بگیرید که با مدرس کلاس خصوصی آنلاین یا حضوری رزرو کنید یا خیر؟ 

چگونه با استاد زبان انگلیسی پایه یازدهم ارتباط برقرار کنم؟

قابلیت ارسال پیام به استاد برای شما زبان آموزان عزیز فراهم شده است تا بتوانید سوالات خود را از استادها بپرسید. برای ارسال پیام کافی است به پروفایل استاد مراجعه کرده و بر روی دکمه “پیام به مدرس” کلیک کنید.

زمان برگزاری کلاس های خصوصی زبان انگلیسی پایه یازدهم چند دقیقه می‌باشد؟

کلاس های آنلاین خصوصی زبان انگلیسی پایه یازدهم 60 و کلاس های حضوری 90 دقیقه ای هستند. 

مراحل رزرو کلاس زبان انگلیسی پایه یازدهم به چه صورت است؟

برای یادگیری چگونگی رزرو کلاس آنلاین یا حضوری انگلیسی پایه یازدهم به صفحه راهنمای زبان آموز مراجعه نمایید.

آیا استاد پیش از تدریس زبان انگلیسی پایه یازدهم، تعیین سطح می‌کند؟

بله استاد در جلسات آزمایشی ابتدا سطح شما را ارزیابی کرده و سپس با توجه به سطحتان تدریس را آغاز می‌کند.

استاد از چه کتابی برای تدریس زبان انگلیسی پایه یازدهم استفاده می‌کند؟

اولویت کاری استادها، آموزش کتاب مدرسه خواهد بود تا دانش آموزان را برای کنکور آماده کنند. اما در حالت کلی استادهای مجموعه با توجه به متد تدریس خود کتاب و منابع لازم را مشخص می‌کنند.

آیا کتابی در کنار کتاب پایه یازدهم تدریس می‌شود؟

بله هر استادی می‌تواند از جزوه و کتاب های کمک آموزشی استفاده کند، در جلسات آزمایشی می‌توانید در خصوص این مسائل با استاد صحبت کنید.