تدریس خصوصی زبان انگلیسی عمومی

بسیاری از متقاضیان یادگیری زبان انگلیسی، درخواست یادگیری زبان انگلیسی عمومی را دارند، در اینجا باید به دو مفهوم جداگانه اشاره کرد. اول این که هدف برخی از متقاضیان از یادگیری زبان انگلیسی عمومی، این می‌باشد که صرفا می‌خواهند مهارت زبان انگلیسی خود را بالا ببرند و منظورشان از گفتن کلمه عمومی این است که برای هیچ هدف خاصی اعم از مهاجرت، تجارت، اپلای برای دانشگاه یا... قصد یادگیری زبان انگلیسی را ندارند. این دسته از زبان آموزان می‌خواهند دانش زبان انگلیسی خود را در سطح کلی و عمومی بالا ببرند.
بسیاری از مدیران، خانم های خانه دار و یا افرادی که زیاد سفر می‌کنند، تمایل به این حوزه یادگیری دارند. دوم اینکه زبان انگلیسی عمومی گاهی به زبان انگلیسی عمومی در سطح دانشگاهی نیز گفته می‌شود. قبل از این که زبان تخصصی دروس مختلف را در دانشگاه بگذرانید، نیاز است که نمره قبولی در این زبان را کسب کنید. در زبان انگلیسی عمومی مجموعه ای از اطلاعات کلی؛ اعم از گرامر عمومی و نسبتا ساده، واژگانی نه چندان سخت ارائه می‌شود.

 

چگونه زبان انگلیسی عمومی خود را تقویت کنیم؟

  • اولین کار ثبت نام در کلاس های یادگیری زبان به صورت آنلاین یا حضوری می‌باشد، که خوشبختانه مجموعه هایتاکی با گردآوردن استادهای مختلف راه را برای شما هموار و یادگیری را آسان کرده است.
  • دومین کار فراهم کردن محیطی انگلیسی است، برای مثال در خانه یا محل کار فیلم، انیمیشن یا کانال های انگلیسی زبان را تماشا کنید.
  • سومین کار ایجاد ارتباط بین واژگان و ذهن است، اسم تمام اشیاء اطراف خود را بر روی تکه کاغذی کوچک بنویسید و روی آن بچسبانید، با این کار شما ذهنتان را مجبور به تمرین از روی عادت می‌کنید.
  • تا جایی که می‌شود با خودتان انگلیسی صحبت کنید.
  • در اطرافتان افرادی را که در حال یادگیری زبان انگلیسی هستند شناسایی نمایید، سپس با آن ها حتی به قولی دست و پا شکسته انگلیسی صحبت کنید.
  • نرم افزارهای بروز زبان انگلیسی دنیا را دانلود کرده و هر روز با آن ها کار کنید.
  • در بازی های آنلاین با زبان انگلیسی مناسب سطح خودتان شرکت کنید.
  • کتاب داستان های انگلیسی که بسیار ساده هستند را بخوانید.

    مجموعه هایتاکی به تمام افرادی که با هر هدف و نیتی قصد یادگیری زبان انگلیسی را دارند کمک می‌کند که به بهترین نحو روال آموزش را طی کنند.

سوالات متداول

یادگیری زبان انگلیسی عمومی مناسب چه کسانی است؟

افرادی که هدف خاصی مانند تجارت، مهاجرت جهت زندگی یا تحصیل و… ندارند و صرفا می‌خواهند مهارت خود را در زبان انگلیسی افزایش دهند می‌توانند کلاس خصوصی زبان انگلیسی عمومی را رزرو کنند.

چگونه می‌توان با استادهای زبان انگلیسی عمومی ارتباط برقرار کرد؟

یکی از قابلیت هایی که مجموعه هایتاکی فراهم کرده است، امکان ارسال پیام به مدرس می‌باشد. برای ارسال پیام، وارد پروفایل استاد شوید و روی دکمه “پیام به مدرس” کلیک کنید. روش دیگر برقراری ارتباط با استاد خصوصی انگلیسی عمومی، رزرو کلاس آزمایشی می‌باشد.

کلاس های خصوصی آنلاین و حضوری زبان انگلیسی چند دقیقه ای هستند؟

کلاس آنلاین زبان انگلیسی عمومی به مدت 60 و کلاس حضوری به مدت 90 دقیقه برگزار می‌شوند.

هدف از رزرو کلاس آزمایشی زبان انگلیسی عمومی چیست؟

کلاس های آزمایشی آنلاین 30 دقیقه ای هستند و برای ایجاد آشنایی میان استاد و زبان آموز برگزار می‌گردند. زبان آموز می‌تواند با روش و متد تدریس استاد آشنا شده و در مقابل استاد نیز از سطح زبان وی آگاهی پیدا می‌کند.

مجموعه هایتاکی از چه کتاب هایی برای تدریس زبان انگلیسی عمومی استفاده می‌کند؟

هایتاکی برای تدریس زبان انگلیسی عمومی، کتاب مشخصی معرفی نکرده است. با توجه به اینکه استادهای مجموعه، هر یک روش تدریس مختلفی دارند بنابراین کتاب و جزوات متفاوتی را نیز برای آموزش در نظر گرفته اند. می‌توانید سوالات خود را از طریق پیام از استادها بپرسید و یا با آن ها کلاس آزمایشی رزرو کنید. 

چگونه کلاس خصوصی آنلاین یا حضوری زبان انگلیسی عمومی رزرو کنم؟

برای رزرو کلاس خصوصی زبان انگلیسی عمومی می‌توانید از میان لیست استادهایی که در همین صفحه قرار گرفته‌ است مدرس موردنظر خود را انتخاب کنید و از روی کارت یا پروفایل استاد بر روی دکمه رزرو کلاس کلیک کنید. آموزش کامل مراحل را می‌توانید در صفحه راهنمای زبان آموز مشاهده کنید.

از کجا سطح زبان انگلیسی عمومی خود را بفهمیم؟

قبل از رزرو کلاس آنلاین یا حضوری زبان انگلیسی عمومی، امکان رزرو کلاس آزمایشی برای شما فراهم می‌باشد که در این کلاس شما توسط مدرس تعیین سطح خواهید شد.