هزینه کلاس خصوصی آنلاین و حضوری زبان فارسی

قیمت کلاس خصوصی زبان فارسی بسته به اینکه شما چه نوع یادگیری را انتخاب می‌کنید متفاوت می‌باشد.
در مجموعه هایتاکی استادهای مختلفی برای یادگیری خصوصی زبان فارسی وجود دارند که قیمت پیشنهادی جلسات آنها کاملا از همدیگر متفاوت می‌باشد.
مهم است که شما تمایل به شرکت در کلاس خصوصی آنلاین زبان فارسی دارید یا حضوری؛ که آن نیز توسط استادهایی که در پروفایل خود مشخص کرده اند چه نوع آموزشی را ارائه می‌دهند (حضوری یا آنلاین) کاملا مشخص می‌باشد.
هزینه جلسات به پیشنهاد استاد خصوصی زبان فارسی ارائه می‌شود و پس از بررسی در مجموعه هایتاکی قیمت نهایی در سایت نمایش داده خواهد شد. شما می‌توانید بنا به بودجه ای که برای یادگیری زبان فارسی خود در نظر گرفته اید استاد مورد نظرتان را انتخاب کرده و کلاس های خصوصی زبان فارسی را شروع کنید.

 

لزوم کلاس خصوصی زبان فارسی

از عمده دلایل یادگیری زبان فارسی، دانشجویان خارجی هستند که بخاطر تبادل سهمیه دانشجویی به کشور ایران سفر کرده و دوره ای در کشورمان زندگی می‌کنند. دانشجویان خارجی خوب می‌دانند که برای زندگی در ایران فقط اکتفا کردن به زبان انگلیسی کافی نیست، از همین جهت برای پیشرفت زبان فارسی خود و یا یادگیری پایه این زبان تمایل به یادگیری زبان فارسی دارند.

مورد بعدی در یادگیری زبان فارسی افرادی هستند که در خارج از ایران ساکن می‌باشند و برای یاد دادن زبان فارسی به فرزندان خود دچار مشکل هستند. این افراد به دلیل مشغله کاری نمی‌توانند آن طور که باید و شاید به آموزش زبان فارسی روی کودکان خود تمرکز کنند، اما بسیار تمایل دارند تا زبان مادری را به فرزندان خود آموزش بدهند. مواردی مثل تجارت با کشور ایران نیز از جمله عواملی است که فرد تاجر را به یادگیری هر چند مختصر زبان فارسی ترغیب می‌کند. از دیگر مواردی که افراد را تشویق به یادگیری زبان فارسی می‌کند مترجمی این زبان در کشورهای غربی است. کنجکاوی درباره فرهنگ یک کشور و یا دلایل شخصی برای یادگیری زبان فارسی همگی می‌توانند دلایل یادگیری این زبان باشند.

 

معرفی زبان فارسی

یادگیری زبان فارسی به عنوان زبان مادری برای بسیاری از ما دغدغه محسوب نمی‌شود اما قطعا برای آن دسته از فارسی زبانانی که خارج از کشور زندگی می‌کنند یکی از دغدغه های تربیتی برای فرزندانشان به حساب می‌آید. از همین رو مجموعه هایتاکی بر آن شده است تا با کمک مدرس های خصوصی زبان فارسی به رفع این دغدغه بپردازد. زبان فارسی به دو صورت رسمی و محاوره ای به افراد آموزش داده می‌شود و فرد برای یادگیری زبان فارسی می‌تواند تقاضا کند که کدام نوع را می‌پسندد.

بسیاری از افراد خارجی که در ایران تحصیل می‌کنند دوست دارند فارسی محاوره ای یاد بگیرند تا بتوانند در بیرون از محیط کار یا دانشگاه به راحتی گلیم خود را از آب بیرون بکشند. زبان فارسی رسمی خیلی متفاوت از زبان فارسی محاوره ای می‌باشد. برای همین امر بهتر است که شما بدانید قصد یادگیری کدام یک از آن‌ها را دارید.

زبان فارسی، شامل 32 حرف می‌باشد و در بیشتر اوقات کلمات همانطور که نوشته می‌شوند خوانده می‌شوند. در زبان فارسی تقسیم بندی بر اساس جنسیت وجود ندارد و کلمات مذکر یا مونث نیستند. همین امر کمک بسیار بزرگی در یادگیری یک زبان به شمار می‌آید.
 

مدت زمان یادگیری زبان فارسی

مدت زمان لازم برای یادگیری زبان فارسی بسته به اینکه شما چه میزان از زبان فارسی را بدانید متفاوت است. اگر شما تا حد کمی به زبان فارسی تسلط داشته باشید و بخواهید اکنون آن را تقویت کنید، خوب مسلما به زمان کمتر اما کوشش و یادگیری با برنامه ریزی بیشتری احتیاج دارید.
اگر شما می‌خواهید فارسی را از ابتدا شروع کنید با توجه به تلاش، پشتکار، برنامه ریزی درسی منظم و دنبال کردن آن در کلاس های خصوصی زبان فارسی زیر نظر استادهای خصوصی زبان فارسی باید حدود یکسال زمان بگذارید تا بتوانید به این زبان صحبت کنید و اگر بخواهید کاملا حرفه ای شوید می‌توانید یادگیری زبان فارسی را برای سال دوم هم ادامه دهید. سال دوم آموزش برای افرادی که تمایل به تحصیل در رشته ادبیات فارسی، نمایشنامه نویسی، تئاتر یا سینما دارند گزینه مناسب تری می‌باشد. شما می‌توانید در مجموعه هایتاکی  استاد مورد نظر خود را انتخاب نمایید و با مشورت و بیان کردن هدف در کلاس های خصوصی آنلاین و یا حضوری زبان فارسی شرکت کنید
 

تعیین سطح زبان فارسی

بسیاری از زبان آموزانی که قصد یادگیری زبان فارسی را دارند اطلاعات کمی از این زبان در حافظه خود دارند که همین امر سبب می‌شود برای یادگیری زبان فارسی نیاز به تعیین سطح داشته باشند. همچنین اگر زبان آموز هیچ اطلاعاتی از زبان فارسی نداشته باشد، تعیین سطح نیز مفهومی نخواهد داشت چرا که آموزش باید از پایه آغاز شود.
در مجموعه هایتاکی شما می‌توانید پس از جستجو در میان مدرس های خصوصی زبان فارسی استاد مورد نظر خود را انتخاب کنید و با ایشان جلسه آزمایشی را بردارید و در جلسه آزمایشی توسط استاد منتخب خود تعیین سطح شوید. جلسات آزمایشی زبان فارسی در هایتاکی همگی برای تعیین سطح زبان آموز، پرسش و پاسخ ها، صحبت راجع به متد یادگیری و شیوه های آموزشی می‌باشند.

سوالات متداول

کلاس های خصوصی زبان فارسی چند دقیقه ای هستند؟

کلاس‌های آنلاین زبان فارسی 60 و کلاس‌های حضوری زبان فارسی 90 دقیقه ای هستند؛ کلاس های آزمایشی نیز به مدت 30 دقیقه برگزار می‌گردند.

کلاس های حضوری زبان فارسی در چه مکانی برگزار می‌شوند؟

کلاس های حضوری زبان فارسی معمولا در منزل زبان آموز برگزار می‌شوند اما هایتاکی این امکان را برای شما فراهم کرده تا مکان برگزاری کلاس حضوری زبان فارسی را با استاد خود مشخص کنید.

آیا زبان فارسی آزمون معتبری دارد؟

آزمون های معتبر زبان فارسی آزمون آزفا، سامفا، آمفا می‌باشد که با شرکت در این آزمون ها می‌توانید سطح زبان فارسی خود را تعیین کنید و در نهایت مدرک آن را دریافت نمایید. زبان آموزی که بخواهد در مدت زمان مشخصی خود را برای هر یک از این آزمون ها آماده کند باید این موضوع را به اطلاع استاد خود برساند تا مدرس بتواند تمام تلاش خود را برای آماده سازی او به کار بگیرد.

چگونه می‌توانم با استاد زبان فارسی ارتباط برقرار کنم؟

شما می‌توانید از طریق دکمه “پیام به مدرس” که در پروفایل شخصی هر استاد قرار دارد سوالات خود را از استاد بپرسید و با ایشان ارتباط داشته باشید. همچنین می‌توانید برای آشنایی بیشتر با مدرس زبان فارسی، اقدام به رزرو کلاس آزمایشی نمایید.

در مجموعه هایتاکی از چه کتاب هایی برای آموزش زبان فارسی استفاده می‌شود؟

متد و روش تدریس استادهای زبان فارسی با یکدیگر تفاوت دارد. مدرس‌ها کتاب و جزوات آموزشی یکسانی ندارند و شما برای اطلاع از نحوه تدریس مدرس ها می‌توانید سوال خود را از طریق پیام از ایشان بپرسید و یا در جلسه آزمایشی که با استاد رزرو می‌کنید در این مورد اطلاعاتی کسب نمایید.

آیا می‌توانم زمان کلاس خصوصی آنلاین و یا حضوری زبان فارسی را تغییر بدهم؟

بله، شما می‌توانید با ورود به پروفایل شخصی خود از قسمت کلاس های من، بخش پیش‌رو اقدام به تغییر زمان کلاس خصوصی آنلاین و یا حضوری زبان فارسی نمایید.

آیا می‌توانم هزینه کلاس خصوصی آنلاین و یا حضوری زبان فارسی را به صورت آنلاین پرداخت کنم؟

بله؛ پرداخت هزینه کلاس خصوصی آنلاین و یا حضوری زبان فارسی به صورت آنلاین و از طریق درگاه بانکی هایتاکی و یا کیف پول زبان آموز انجام می‌شود.