تدریس خصوصی زبان انگلیسی تجاری آنلاین و حضوری

آموزش زبان انگلیسی برای تجارت، مورد استقبال بسیاری از زبان آموزان اعم از مدیران، کارمندان عالی رتبه، تاجران، کار آفرین ها و… قرار گرفته است. یادگیری زبان انگلیسی بازرگانی با کمک فردی در دوره ای کوتاه، که به خوبی شما را برای پیوند کسب و کارتان با دنیای خارج آماده کند، بسیار راه‌گشا می‌باشد.
افراد بسیاری هستند که هدف های والایی را دنبال می‌کنند و علاقه دارند که کسب و کار خود را در خارج از مرز و بوم، افزایش و ارتقا دهند. متاسفانه این اشخاص نمی‌دانند که موفقیت در این کار تنها به مهارت های بیزینسی آن ها بر نمی‌گردد، بلکه در کنار تمام مهارت هایی که دارند می‌بایست زبان بین المللی انگلیسی در حوزه تجارت را به خوبی بدانند تا بتوانند ارتباطات مثمر ثمری با دیگران برقرار کنند.

مکاتبات زبان انگلیسی تجاری، اصطلاحات زبان انگلیسی تجاری، مکالمات زبان انگلیسی تجاری و… همگی مهارت هایی هستند که می‌توانید در مجموعه هایتاکی با داشتن استادی حرفه ای در زمینه تجارت بین الملل کسب کنید. شما می‌توانید از لیست استادهای مجموعه هایتاکی ، آن دسته از استادهایی که در زمینه انگلیسی تجاری مهارت دارند را پس از بررسی پروفایل‌شان انتخاب کنید، ویدئو های آن ها را نگاه کرده و یا حتی با استاد منتخب جلساتی آزمایشی بردارید؛ سپس در صورت رضایت خاطر، دوره آموزش زبان انگلیسی تجاری را با ایشان آغاز کنید. در مجموعه هایتاکی بسیاری از استادهای زبان انگلیسی تجاری در مورد کتاب های مورد نیاز دوره‌ی یادگیری زبان انگلیسی تجاری و یا پکیج های کمکی، بنا به سطح زبانتان به شما پیشنهاداتی خواهند داد؛ شما می‌توانید با آرامش خاطر دوره ی خود را چه به صورت آنلاین و چه به صورت حضوری سپری کنید و به آنچه که در ذهن دارید، برسید.

 

چگونه زبان انگلیسی تجاری خود را تقویت کنیم؟

  • وب سایت های بیزینسی و اخبار تجاری را به صورت انگلیسی دنبال کنید و بخوانید.
  • فیلم ها و تاک شو های تلویزیونی را به زبان اصلی ببینید.
  • تصور کنید که با شریک کاریتان جلسه ای دارید و می‌خواهید مواردی را با هم بررسی کنید، به همین منظور جلو آینه بایستید و هر آنچه را که می‌دانید با صدای بلند بیان کنید، حتی می‌توانید صدای خود را ضبط کرده و با استادتان به اشتراک بگذارید تا شما را در جهت تصحیح صحبت هایتان کمک کند.
  • در کنار یادگیری واژگان انگلیسی تجاری سعی کنید از کشور مورد نظر خود که قصد تجارت با آن ها را دارید آگاهی بیشتر کسب کنید و مکالماتی که به شما کمک می‌کند تا با اعتماد به نفس بیشتری وارد بیزینستان شوید را مرور کرده و با مدرس خود راجع به آموزش آن ها صحبت کنید.
  • در کنار مطالعه زبان انگلیسی تجاری، سعی کنید که کتاب های انگلیسی زبان ساده در حوزه تجارت که از نویسندگان معروف می‌باشد را مورد مطالعه قرار دهید.

    مجموعه هایتاکی تمام آن چه را که شما برای یادگیری زبان انگلیسی برای تجارت نیاز دارید در اختیارتان قرار می‌دهد تا با فراغ بال بتوانید به تمام کارهای تجاری خود سر‌‌و‌سامان بدهید.

سوالات متداول

چرا هایتاکی را برای یادگیری زبان انگلیسی تجاری انتخاب کنم؟

رزرو کلاس آزمایشی زبان انگلیسی تجاری چه مزیتی دارد؟

چگونه با بهترین استاد زبان انگلیسی تجاری کلاس رزرو کنم؟

برای تدریس زبان انگلیسی تجاری از چه کتاب و جزواتی استفاده می‌شود؟

آیا قبل از شروع کلاس آموزش زبان انگلیسی تجاری، تعیین سطح می‌شوم؟

آیا می‌توان با یک استاد نیتیو (انگلیسی زبان) کلاس زبان انگلیسی تجاری رزرو کرد؟