تدریس خصوصی زبان انگلیسی تجاری آنلاین و حضوری

آموزش زبان انگلیسی برای تجارت، مورد استقبال بسیاری از زبان آموزان اعم از مدیران، کارمندان عالی رتبه، تاجران، کار آفرین ها و… قرار گرفته است. یادگیری زبان انگلیسی بازرگانی با کمک فردی در دوره ای کوتاه، که به خوبی شما را برای پیوند کسب و کارتان با دنیای خارج آماده کند، بسیار راه‌گشا می‌باشد.
افراد بسیاری هستند که هدف های والایی را دنبال می‌کنند و علاقه دارند که کسب و کار خود را در خارج از مرز و بوم، افزایش و ارتقا دهند. متاسفانه این اشخاص نمی‌دانند که موفقیت در این کار تنها به مهارت های بیزینسی آن ها بر نمی‌گردد، بلکه در کنار تمام مهارت هایی که دارند می‌بایست زبان بین المللی انگلیسی در حوزه تجارت را به خوبی بدانند تا بتوانند ارتباطات مثمر ثمری با دیگران برقرار کنند.

مکاتبات زبان انگلیسی تجاری، اصطلاحات زبان انگلیسی تجاری، مکالمات زبان انگلیسی تجاری و… همگی مهارت هایی هستند که می‌توانید در مجموعه هایتاکی با داشتن استادی حرفه ای در زمینه تجارت بین الملل کسب کنید. شما می‌توانید از لیست استادهای مجموعه هایتاکی ، آن دسته از استادهایی که در زمینه انگلیسی تجاری مهارت دارند را پس از بررسی پروفایل‌شان انتخاب کنید، ویدئو های آن ها را نگاه کرده و یا حتی با استاد منتخب جلساتی آزمایشی بردارید؛ سپس در صورت رضایت خاطر، دوره آموزش زبان انگلیسی تجاری را با ایشان آغاز کنید. در مجموعه هایتاکی بسیاری از استادهای زبان انگلیسی تجاری در مورد کتاب های مورد نیاز دوره‌ی یادگیری زبان انگلیسی تجاری و یا پکیج های کمکی، بنا به سطح زبانتان به شما پیشنهاداتی خواهند داد؛ شما می‌توانید با آرامش خاطر دوره ی خود را چه به صورت آنلاین و چه به صورت حضوری سپری کنید و به آنچه که در ذهن دارید، برسید.

 

چگونه زبان انگلیسی تجاری خود را تقویت کنیم؟

  • وب سایت های بیزینسی و اخبار تجاری را به صورت انگلیسی دنبال کنید و بخوانید.
  • فیلم ها و تاک شو های تلویزیونی را به زبان اصلی ببینید.
  • تصور کنید که با شریک کاریتان جلسه ای دارید و می‌خواهید مواردی را با هم بررسی کنید، به همین منظور جلو آینه بایستید و هر آنچه را که می‌دانید با صدای بلند بیان کنید، حتی می‌توانید صدای خود را ضبط کرده و با استادتان به اشتراک بگذارید تا شما را در جهت تصحیح صحبت هایتان کمک کند.
  • در کنار یادگیری واژگان انگلیسی تجاری سعی کنید از کشور مورد نظر خود که قصد تجارت با آن ها را دارید آگاهی بیشتر کسب کنید و مکالماتی که به شما کمک می‌کند تا با اعتماد به نفس بیشتری وارد بیزینستان شوید را مرور کرده و با مدرس خود راجع به آموزش آن ها صحبت کنید.
  • در کنار مطالعه زبان انگلیسی تجاری، سعی کنید که کتاب های انگلیسی زبان ساده در حوزه تجارت که از نویسندگان معروف می‌باشد را مورد مطالعه قرار دهید.

    مجموعه هایتاکی تمام آن چه را که شما برای یادگیری زبان انگلیسی برای تجارت نیاز دارید در اختیارتان قرار می‌دهد تا با فراغ بال بتوانید به تمام کارهای تجاری خود سر‌‌و‌سامان بدهید.

سوالات متداول

چرا هایتاکی را برای یادگیری زبان انگلیسی تجاری انتخاب کنم؟

در مجموعه هایتاکی شما می‌توانید مطابق با زمانبندی مدنظر خود کلاس رزرو کنید. با استادهای انگلیسی در ارتباط باشید و در صورت عدم رضایت از یک استاد، مدرس دیگری را انتخاب کنید. رزرو کلاس زبان انگلیسی تجاری در هایتاکی مزایای دیگری را نیز برای شما در بردارد که در کمتر موسسه آموزش زبانی شاهد آن هستید.

رزرو کلاس آزمایشی زبان انگلیسی تجاری چه مزیتی دارد؟

کلاس های آزمایشی به مدت 30 دقیقه برگزار می‌شوند؛ کلاس آزمایشی زبان انگلیسی تجاری برای آشنایی میان استادهای مجموعه و زبان آموزان می‌باشد. در واقع مدرس‌ها می‌توانند سطح زبان آموزان را ارزیابی کرده و در مقابل زبان آموز نیز نسبت به شیوه و متد تدریس مدرس انتخابی آگاهی پیدا کنند.

چگونه با بهترین استاد زبان انگلیسی تجاری کلاس رزرو کنم؟

استادهای زبان انگلیسی تجاری در مجموعه هایتاکی امتیاز بندی شده اند، با توجه به امتیازات و نظرات زبان آموزان، بهترین استاد را بیابید و با ایشان کلاس رزرو کنید. همچنین می‎‌توانید برای شناخت بیشتر مدرس، کلاس آزمایشی رزرو کنید؛ ویدئو معرفی استاد را مشاهده نمایید و متن و رزرومه مدرس را مطالعه کنید.

برای تدریس زبان انگلیسی تجاری از چه کتاب و جزواتی استفاده می‌شود؟

استادهای مجموعه هایتاکی هر یک از منابع متفاوتی برای تدریس استفاده می‌کنند، برای آگاهی از منبع تدریس هر استاد می‌توانید از طریق قابلیت ارسال پیام، با او در ارتباط باشید.

آیا قبل از شروع کلاس آموزش زبان انگلیسی تجاری، تعیین سطح می‌شوم؟

بله، در صورتیکه از قبل در دوره های آموزش زبان انگلیسی تجاری شرکت کرده باشید، در جلسه آزمایشی توسط استاد انتخابی تعیین سطح می‌شوید؛ تا مدرس‌ متناسب با سطحتان روال یادگیری را پیش ببرد.

آیا می‌توان با یک استاد نیتیو (انگلیسی زبان) کلاس زبان انگلیسی تجاری رزرو کرد؟

بله؛ استادهایی که زبان انگلیسی تجاری را آموزش می‌دهند نیتیو بودن (Native) خود را در پروفایل شخصی‌شان درج می‌کنند، تا شما با مشاهده آن بتوانید مدرس موردنظر خود را انتخاب کنید.