زبان انگلیسی کنکور یکی از دروسی است که نمره آن تاثیر بسزایی روی نتیجه کنکور خواهد داشت. شما می‌توانید با کمی برنامه ریزی تمرکز خود را روی آن بگذارید و تاثیر آن را در سرنوشت خود شاهد باشید. بسیاری از مدرسین زبان انگلیسی کنکور در مجموعه هایتاکی به این دلیل که خودشان نیز این مراحل را سپری کرده‌اند، کاملا با دغدغه کنکوری ها آشنا هستند و با توجه به مهارت و برنامه ریزی مناسب، می‌توانند شما را برای هدفی که در ذهن دارید، آماده کنند.

خیلی از این اساتید صفر تا صد زبان انگلیسی کنکور سراسری را به صورت جزوه آماده کرده اند و زمانی که شما با آن ها کلاس برمی‌دارید نه تنها گرامر زبان انگلیسی کنکور را آموزش می‌بینید بلکه با تست های زبان انگلیسی کنکور در سال های اخیر نیز آشنا می‌شوید.
با امکاناتی که مجموعه هایتاکی برای شما عزیزان فراهم کرده، شما می‌توانید از هر کجای دنیا که هستید از طریق کلاس های آنلاین زبان انگلیسی کنکور، خود را برای کنکور سراسری یا آزاد آماده کنید، اگر این تصور را دارید که همراهی استادی به صورت حضوری از استرس شما کم می‌کند، مجموعه هایتاکی این امکان را با کلاس های حضوری زبان انگلیسی کنکور سراسری، برای شما فراهم کرده است.

مباحث زبان انگلیسی کنکور سراسری برای مدرسینی که سال هاست در این رشته فعالیت می‌کنند مبحث جدیدی به شمار نمی‌رود بلکه تنها با گذشت هر سال به تجربه این اساتید افزوده می‌شود. این در حالی است که شما برای اولین بار یا نهایت چند بار، آن هم انگشت شمار به دلیل شرکت در کنکور می‌خواهید با این مباحث آشنا شوید. پس برای دنبال کردن این مباحث و یادگیری زبان انگلیسی برای کنکور سراسری، به اساتید با تجربه مجموعه هایتاکی اعتماد کنید.
 

بودجه بندی سوالات زبان انگلیسی عمومی کنکور

تعداد سوالات زبان انگلیسی کنکور سراسری 25 عدد می‌باشد که در مدت زمان 20 دقیقه باید به سوالات پاسخ داده شود.

به شکل زیر دقت کنید و با نحوه بودجه بندی سوالات زبان انگلیسی کنکور آشنا شوید:
 

 

چگونه می‌توان زبان انگلیسی کنکور سراسری را تقویت کرد؟

  • تست کنکور سال های قبل را مطالعه کنید.
  • نقاط ضعف خود را شناسایی کنید؛ سپس با راهنمایی استادی با تجربه آن را به نقاط قوت خود تبدیل کنید.
  • از ویدیو های آموزشی زبان انگلیسی کنکور سراسری که در اینترنت موجود هستند استفاده کنید. آن ها را ببینید و نکات مهم را برای خود یادداشت کنید.
  • با متقاضیان کنکور سال های قبل در ارتباط باشید و نظرات آن ها را در مورد زبان انگلیسی کنکور سراسری جویا شوید.
  • واژگان جدید یاد بگیرید و آن ها را در سراسر اتاق خود نصب کنید تا هر روز جلوی چشم‌تان باشند و نتوانند از ذهن شما فرار کنند.
  • سعی کنید با واژگانی که یاد می‌گیرید جمله بسازید.
  • جدا از موضوع زبان انگلیسی کنکور سعی کنید که کلاس‌ بروید و زبان انگلیسی خود را تقویت نمایید، این کار باعث بالا رفتن سطح اعتماد به نفس شما در کنکور سراسری می‌شود.

زبان انگلیسی خود را به مجموعه حرفه ای ما بسپارید در مجموعه هایتاکی با هر سلیقه ای که داشته باشید می‌توانید استاد مورد نظر خود را به راحتی پیدا کنید. شما می‌توانید به صورت حضوری و آنلاین زبان انگلیسی را آموزش ببینید.

سوالات متداول

در کنکور سراسری چند سوال از زبان انگلیسی طراحی می‌گردد؟

کنکور سراسری دارای 25 سوال از زبان انگلیسی می‌باشد.

برای تدریس خصوصی زبان انگلیسی کنکور سراسری چه کتابی را پیشنهاد می‌کنید؟

استادهای مجموعه هایتاکی شیوه تدریس متفاوتی دارند. می‌توانید از طریق پیام با آن‌ها ارتباط برقرار کنید و سوالات خود را از او بپرسید.

می‌خواهم کلاس آنلاین رزرو کنم، هایتاکی از چه بستری استفاده می‌کند؟

بستر برگزاری کلاس آنلاین برای تدریس زبان انگلیسی کنکور سراسری به صورت توافقی میان استاد و زبان آموز انتخاب می‌شود. اما در حالت کلی هایتاکی بستر اسکای روم را برای برگزاری کلاس های آنلاین انگلیسی کنکور سراسری در نظر گرفته است.

مدت زمان برگزاری کلاس های زبان انگلیسی کنکور سراسری چند دقیقه است؟

کلاس های آنلاین و حضوری زبان انگلیسی کنکور سراسری به ترتیب 60 و 90 دقیقه ای هستند.

چند جلسه کلاس آزمایشی رایگان قابل رزرو کردن است؟

هر زبان آموز می‌تواند 5 جلسه آزمایشی رایگان رزرو کند، مدت زمان برگزاری این کلاس 30 دقیقه می‌باشد.

برای زبان انگلیسی کنکور سراسری چگونه باید کلاس رزرو کرد؟

آموزش کامل مراحل رزرو کلاس زبان انگلیسی کنکور سراسری در صفحه راهنمای زبان آموز قرار داده شده است.

پرداخت هزینه کلاس های زبان انگلیسی کنکور سراسری به چه صورت می‌باشد؟

پرداخت هزینه کلاس ها می‌تواند از طریق درگاه بانکی و کیف پول زبان آموز انجام بگیرد.