تدریس خصوصی زبان انگلیسی پایه دهم دبیرستان حضوری و آنلاین

زبان انگلیسی پایه دهم، بسیار متفاوت تر از زبان انگلیسی پایه هفتم، هشتم و نهم آموزشی می‌باشد. در واقع این اولین سال از دوره دوم متوسطه برای دانش آموزان است. کتاب زبان انگلیسی پایه دهم تغییرات زیادی نسبت به کتاب سال های گذشته داشته است و همین امر سبب شده که آموزش زبان انگلیسی پایه دهم از جایگاه ویژه‌ای برخوردار شود. اسم کتاب پایه دهم از انگلیسی به ویژن یک تغییر یافته است و این بدین معناست که دانش آموزان باید با دید دیگری یادگیری زبان انگلیسی را ادامه دهند، یعنی مطالب کاربردی و مفیدتری برای زندگی روزمره دانش آموزان در نظر گرفته شده است.

در این کتاب گرامر سنگین‌تر، دایره لغات بیشتر مورد استفاده قرار گرفته و تمرکز روی چهار مهارت اصلی زبان انگلیسی گذاشته شده است. دانش آموزان برای یادگیری درس‌های کتاب زبان انگلیسی دهم که از درس های کتب گذشته نیز کمتر می‌باشند، مجبورند که با دقت و تمرکز بیشتری مطالب را دنبال کنند. بسیاری از دانش آموزان همگام شدن با تعداد بالایی از همکلاسی هایشان را در یادگیری زبان جدید مشکل می‌دانند و به همین دلیل در پی یادگیری زبان انگلیسی در مقاطع دوره دوم متوسطه توسط آموزش های خصوصی هستند.

مدرسین زبان انگلیسی دهم دوره دوم متوسطه به خوبی می‌دانند که این اولین سالی است که به صورت جدی معلومات دانش آموزان مورد آزمایش قرار می‌گیرد و اگر دانش‌آموزی نتواند این مرحله آموزشی را به موفقیت سپری کند، قطعا در مرحله بعدی یعنی پایه یازدهم دچار مشکل جدی خواهد شد. در کنار مبحث یادگیری زبان انگلیسی دهم، مبحث آماده سازی برای ورود به دانشگاه نیز از همین سال به صورت جدی تر مطرح می‌شود و این امر سبب ایجاد نگرانی های مضاعف در دل دانش آموزان خواهد شد.
مجموعه هایتاکی با گرد آوردن اساتید با تجربه و دلسوز سعی کرده که این فشار روانی را از روی دوش والدین و دانش آموزان تا حد ممکن بردارد. شما می‌توانید با بررسی پروفایل اساتید و انتخاب شایسته ترین آن ها، کلاس های زبان انگلیسی پایه دهم را با ایشان بردارید و از همین حالا از دغدغه های آموزشی و کنکورتان کم کنید.

سوالات متداول

هر زبان آموز می‌تواند چند جلسه کلاس آزمایشی زبان انگلیسی پایه دهم را رزرو کند؟

چگونه می‌توانم سطح زبان انگلیسی خود را بفهمم؟

راه ارتباطی با استادهای زبان انگلیسی پایه دهم دبیرستان چیست؟

چرا استادهای زبان انگلیسی پایه دهم دبیرستان قیمت های متفاوتی را برای تدریس در نظر گرفته اند؟

می‌خواهم کلاس خصوصی زبان انگلیسی پایه دهم را رزرو کنم، مراحل به چه صورت است؟

کلاس های خصوصی زبان انگلیسی پایه دهم چند دقیقه ای هستند؟