Teachers Avatar
عطیه صدرنژاد

مدرس انگلیسی

از کشور ایران

تعداد کلاس‌ها 334


تخصص ها

آیلتس مکالمه زبان انگلیسی زبان انگلیسی عمومی

سطوح تدریس

حرفه‌ای

متوسط

مبتدی

گروه سنی

بزرگسال

نوجوان

کودکان

نوع کلاس

آنلاین

ارتباط با استاد

در صورتی که نیاز دارید با مدرس ارتباط برقرار کنید، می‌‌توانید از دکمه‌ی زیر استفاده کنید

درباره استاد

سلام و وقت بخیر

عطیه صدرنژاد هستم. از کودکی تا به الان با زبان انگلیسی همراه بودم و مدتی است که تدریس میکنم اما کمی متفاوت با متدهای آکادمیک و اموزشگاهی. متدی که در اون سعی میشه شبیه به زبان مادری و با کمک گرفتن از فیلم و پادکست و برخی کتاب ها از جمله کتاب های collocation in use و vocabulary in use و grammer in use و در خلال گفتگوهای روزمره زبان رو به آسانی و همراه با لذت صرف نظر از هر سطحی که هستید یاد بگیرید. همچنین با توجه به تجربه ای که در زمینه اسپیکینگ ایلتس و برگزاری کلاس های بحث آزاد دارم میتونم کمک بزرگی براتون باشم انشالله. پس برای شروع پیشنهاد میکنم یک جلسه رایگان رو شرکت کنید حتما علاقه مند خواهید شد.

تقویم استاد

شنبه

۱۱

آذر


یکشنبه

۱۲

آذر


دوشنبه

۱۳

آذر


سه‌شنبه

۱۴

آذر


چهارشنبه

۱۵

آذر


پنجشنبه

۱۶

آذر


جمعه

۱۷

آذر


نگین هاشمی

۱۷:۴۵ ۱۴۰۲/۷/۱۱

بسیار دلسوز ، وقت شناس و به روز هستند. از روش های بسیار عالی برای جذب زبان آموز به یادگیری زبان استفاده می کنند. من بعد از ده جلسه کلاس با ایشون به وضوح میتونم پیشرفت رو حس کنم.

سمیه توانا

۱۰:۱۷ ۱۴۰۲/۵/۳۱

عالی هستند

ویدا رجایی

۱۴:۳۰ ۱۴۰۲/۵/۱۸

خیلی خوب بود ، ایشان توانایی های زیادی دارند بسیار محیط کلاس گرم و جذابه ، اصلا کسل کننده نیست

ویدا رجایی

۱۴:۲۹ ۱۴۰۲/۵/۱۸

بسیار عالی ، خیلی خوب و کاربردی تدریس میکنند ، ما سه نفر در سه سطح مختلف سر کلاس ایشان هستیم و با هر کدام مناسب سطح خودمون کار کردند

اذر غفاری

۱۵:۵۶ ۱۴۰۲/۳/۱

چندتا نکته رو میخام راجب کلاس بگم. مباحث کلاس فوق العاده گستردس. تو همه ی زمینه ها کار میکنن استاد. شیوه ی تدریسشون دقیقا اونیه که بایدباشه و یه جاهایی احساس میکنید این دقیقا همون کلید گمشده ای بود که باید انجام میدادم. نظم برگزاری کلاس ها عالی بود. وقتی که برای دانش جو میزارن دقیقا مناسب و خیلی وقتا بیشتر هم وقت میزارن. و فوق العاده گرم و صمیمی. بعد از چندین تا معلم عوض کردن اولین کسی بودن ک باعث شد بعد از مدت ها به زبان خوندن برگردم. The truth be told... that was amazing...

نرگس جمالی

۱۱:۴۲ ۱۴۰۲/۲/۱۶

جلسات با کیفیت بالا، با تعداد زیادی فعالیت مختلف برگزار میشه و با صحبت کردن درباره مسائل مختلف، مشکلات در به کاربردن کلمات، اصطلاحات و گرمر توضیح داده میشه که از نظر من خیلی مفیدتر از درس دادن این موارد به صورت جداگانه هست.

سیده فائزه موسوی

۱۵:۰۰ ۱۴۰۱/۱۲/۸

خانم صدر نژاد استادی با انرژی و صمیمی هستن. مطالب کلاس به شکل کاربردیه.

آرتین بهرامی

۱۲:۲۶ ۱۴۰۱/۱۲/۲

کلاس عالی و با کیفیت خوب برگزار شد ممنونم

آرتین بهرامی

۱۲:۲۶ ۱۴۰۱/۱۲/۲

عالی

آرتین بهرامی

۱۲:۲۶ ۱۴۰۱/۱۲/۲

عالی