تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی حضوری و آنلاین

مجموعه هایتاکی با گرد هم آوردن استادهای مختلف زبان انگلیسی به همراه مهارت های مختلف، زمینه بسیار مناسبی را برای یادگیری زبان آموزان با سلیقه های گوناگون فراهم کرده است.
مهم نیست که شما در کجا زندگی می‌کنید چرا که با انتخاب استادهای آنلاین مکالمه زبان انگلیسی از هر کجای دنیا که باشید می‌توانید کلاس های خصوصی خود را داشته باشید و اگر جزو آن دسته از زبان آموزانی هستید که استادهای حضوری مکالمه زبان انگلیسی را ترجیح می‌دهند پس وقت را غنیمت شمارید و استاد مورد نظر خود را انتخاب کنید و کلاس های حضوری زبان انگلیسی خود را هر چه سریع‌تر آغاز نمایید. مکالمه زبان انگلیسی همیشه جزو بحث برانگیزترین و جذاب ترین بخش های یادگیری زبان انگلیسی بوده و هست. تقویت مکالمه زبان انگلیسی یا حتی یادگیری مکالمه زبان انگلیسی همیشه بخشی از ذهن ما را به خود اختصاص داده است.
چرا که در علم روانشناسی آمده، تا زمانی که ما قله ای را فتح نکنیم ذهنمان به آرامشی که باید و شاید نخواهد رسید. منظور از قله همان خواسته هایی است که ذهنمان را هر روز درگیر خود می‌کند. قله‌ یادگیری زبان انگلیسی یا قله مکالمه زبان انگلیسی هم یکی از همان قله هایی است که می‌تواند به هر شکلی ذهن ما را درگیر خود کند. مجموعه هایتاکی با داشتن استادهای بسیار در حوزه زبان انگلیسی به شما این امکان را می‌دهد که با کمک استاد منتخب خود این قله را به راحتی فتح کنید و به آرامشی که شایسته شماست برسید.
یادگیری مکالمه زبان انگلیسی از آن دسته کارهایی است که اگر با راهنما یا استادی خوب و مشوقی دلسوز همراه باشد نه تنها شما را به سر منزل مقصود می‌رساند که لذت یادگیری هر چه بیشتر را در شما زنده می‌کند. مکالمه زبان انگلیسی دیگر یک مهارت به شمار نمی‌آید بلکه یک اصل ضروری و مهم برای زیستن در این عصر می‌باشد. مهم نیست که شما در چه جایگاه اجتماعی قرار دارید، وقتی نتوانید هنگام سفر یا ملاقات با فردی خارجی منظور خود را بیان کنید، بدانید که تمام جایگاه و موقعیت خود را زیر سوال برده اید. حتی شما فرصت بسیاری از اتفاقات خوب را از خود دریغ کرده‌اید.
این درست است که هدف هر فرد از یادگیری مکالمه زبان انگلیسی متفاوت می‌باشد اما بر هیچکس پوشیده نیست که با یادگیری هر زبان دیگری، غیر از زبان مادری چه فرصت های جدید و غیر قابل پیش بینی از دوستی گرفته تا پیشنهادات کاری می‌تواند برایمان اتفاق بیفتد. بسیاری از افرادی که به دنبال پیشرفت مکالمه زبان انگلیسی خود هستند به دنبال استادهای حرفه ای مکالمه زبان انگلیسی نیز می‌گردند.  در مجموعه هایتاکی شما می‌توانید بنا به پروفایل استادهایی که پیش روی شماست و ویدیو معرفی استاد و همچنین صحبت با ایشان در یک جلسه آزمایشی، آموزش حرفه ای مکالمه زبان انگلیسی خود را شروع کنید. در اسپیکینگ انگلیسی چه با لهجه بریتیش و چه با لهجه امریکن شما می‌توانید نوع مکالمه انگلیسی خود را هم مشخص کنید.
در یکی از کلاسهای یادگیری مکالمه زبان انگلیسی، زبان آموزی به ما مراجعه کرد که درخواست داشت انگلیسی را به شیوه سیاه پوستان آمریکایی یاد بگیرد. هدفش رپر شدن در ایالات متحده و رقابت با سیاه پوستان آمریکایی بود. درست است که در مواجه شدن با این زبان آموز در ابتدا کمی شوکه شدیم اما بعدها از اینکه به این میزان هدفش واضح بود و به ما کمک می‌کرد تا استادی در این حوزه پیدا کنیم او را تحسین کردیم.
زبان آموزی هم قصد کار در فرودگاهی بین المللی داشت و می‌خواست مکالمه حرفه ای زبان انگلیسی را آموزش ببیند و یا زبان آموزی که قصد تجارت داشت و می‌خواست مکالمه تجارت زبان انگلیسی را یاد بگیرد.
مجموعه هایتاکی با راهنمایی و مشاوره ای که در خصوص مکالمه زبان انگلیسی می‌دهد و با گرد هم آوردن استادهای مختلف ایرانی و نیتیو، شما را برای رسیدن سریع‌تر به هدفتان یاری می‌دهد تا بر پایه آنچه در ذهنتان هست و توانمندی که دارید به هر آنچه که دوست دارید برسید.
مکالمه روزمره زبان انگلیسی که در حال حاضر بسیاری از زبان آموزان خواهان آن می‌باشند جزو یکی از اهداف مهم مجموعه هایتاکی قرار گرفته و در همین راستا استادهایی را با هدف تمرکز بر روی این مهارت جمع آوری کرده است تا شما با خیال راحت به هدف مورد نظرتان در یادگیری زبان انگلیسی دست پیدا کنید. در ادامه به چند راهکار برای تقویت مکالمه زبان انگلیسی اشاره می‌کنیم:
 

راهکارهای تقویت مکالمه زبان انگلیسی

  • از اشتباه کردن در مکالمه زبان انگلیسی نترسید، تنها با اشتباه کردن است که شما می‌توانید خطاهای خود را تصحیح کنید و مکالمه بهتری داشته باشید.
  • تمرین، تمرین، تمرین (هیچ گاه از تمرین کردن خسته نشوید چرا که تنها با تکرار و تمرین است که در مکالمه زبان انگلیسی پیشرفت می‌کنید. به قول یک ضرب المثل ایرانی که می‌گوید کار نیکو کردن از پر کردن است یا practice makes perfect)
  • گوش دادن؛ سعی کنید که ابتدا خوب گوش دهید بعد صحبت کنید. گوش دادن یکی از رموز موفقیت در مکالمه زبان انگلیسی می باشد. با خوب گوش کردن شما نه تنها واژگان جدید را یاد می‌گیرید که آواهای مناسب هر کلمه را در ذهن خود ثبت می‌کنید.
  • موفقیت های کوچکتان را جشن بگیرید. هر زمان که در مکالمه خاصی، توانستید به طور شایسته ای صحبت کنید این موفقیت را حتما جشن بگیرید و خود را تشویق کنید چرا که این کار باعث افزایش انگیزه شما خواهد شد.
  • به انگلیسی فکر کنید. درست است که این مهارت به آسانی بدست نمی‌آید، این مسئله یکی از همان کارهایی است که دشوار به نظر می‌آید اما کمک بسزایی در روان شدن مکالمه زبان انگلیسی می‌کند. ابتدا با جمله های ساده در ذهن خود شروع کنید.
  • با خودتان صحبت کنید. هیچ اشکالی ندارد که برای یادگیری مکالمه زبان انگلیسی افرادی شما را دیوانه خطاب کنند، مهم نتیجه کار است. پس از این به بعد نه تنها به انگلیسی فکر کنید که با خودتان انگلیسی حرف بزنید یا همان حرف های انگلیسی ذهنتان را بلند بلند بگویید.
  • اگر سطح مکالمه انگلیسی شما قابل قبول است سعی کنید با افراد جدیدی آشنا شوید. با اشخاص خارجی یا افرادی از کشور خودتان که به زبان انگلیسی تسلط دارند، مکالمه انگلیسی داشته باشید.
  • از نرم افزار هایی که جهانی هستند و روی مکالمه زبان انگلیسی تمرکز دارند کمک بگیرید. با کمی جستجو در اینترنت می‌توانید بسیاری از آنها را پیدا کنید.

     با مجموعه هایتاکی شروع کنید و این دوره از زندگیتان را به یکی از خاطره انگیزترین دوره های زندگی خود تبدیل کنید.

سوالات متداول

کلاس های مکالمه زبان انگلیسی چند دقیقه ای هستند؟

مکالمه زبان انگلیسی در مجموعه هایتاکی ، به صورت کلاس های آنلاین 60 دقیقه و کلاس های حضوری 90 دقیقه ای برگزار می‌گردند. 30 دقیقه نیز برای کلاس های آزمایشی در نظر گرفته شده است.

کدام استاد مکالمه زبان انگلیسی را به بهترین روش آموزش می‌دهد؟

تمامی استادهای مکالمه زبان انگلیسی کاملا حرفه ای هستند و از فیلتر کارشناسان هایتاکی عبور کرده‌اند. شما برای انتخاب بهترین مدرس می‌توانید کلاس آزمایشی رزرو کنید، نظرات زبان آموزان قبلی را مطالعه نمایید، ویدئو معرفی استاد را مشاهده کنید و… .

هایتاکی چه بستری را برای برگزاری کلاس های آنلاین مکالمه زبان انگلیسی در نظر گرفته است؟

کلاس های آنلاین مکالمه زبان انگلیسی در بستر اسکای روم برگزار می‌گردد. لازم به ذکر است که بستر برگزاری کلاس‌های آنلاین مکالمه انگلیسی با توافق استاد و زبان آموز قابل تغییر است.

تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی در مجموعه هایتاکی با کدام لهجه انجام می‌گیرد؟

شما با توجه به نیاز و خواسته های خود تصمیم می‌گیرید که مکالمه زبان انگلیسی را به لهجه بریتیش یا امریکن آموزش ببینید. استادها نیز مهارت ها و تخصص های خود را در پروفایل شخصی خود قرار داده‌اند تا شما با توجه به لهجه مورد نیاز، یک مدرس را انتخاب کنید.

چگونه می‌توانم هزینه کلاس خصوصی حضوری و یا آنلاین مکالمه زبان انگلیسی را پرداخت کنم؟

پرداخت هزینه کلاس آنلاین و یا حضوری مکالمه زبان انگلیسی از طریق شارژ کیف پول شخصی و یا درگاه پرداخت هایتاکی انجام می‌شود.

آیا می‌توانم زمان کلاس خصوصی مکالمه انگلیسی را تغییر دهم؟

بله؛ شما می‌توانید بعد از ورود به حساب کاربری خود در هایتاکی ؛ قسمت “کلاس‌های من” زبانه “پیش‌رو” نسبت به تغییر زمان کلاس خود اقدام کنید.