تدریس خصوصی زبان انگلیسی کانادایی حضوری و آنلاین

زبان انگلیسی کانادایی متاثر از افرادی است که در طی سالیان سال به این کشور مهاجرت کرده اند و همین امر سبب شده که زبان انگلیسی در کانادا کمی با زبان انگلیسی آمریکایی و یا انگلیسی بریتیش متفاوت باشد. ممکن است در طی یادگیری، زبان انگلیسی کانادایی کمی عجیب و غریب بنظر برسد اما در واقع همان زبان انگلیسی است که در حال یادگیری آن هستید، فقط در لهجه متفاوت است. در واقع می‌توان گفت زبان انگلیسی کانادایی ترکیبی از زبان انگلیسی آمریکایی و بریتیش می‌باشد. در بسیاری از مواقع تلفظ ها ترکیبی از بریتیش و امریکن هستند و همچنین دیکته بسیاری از لغات نیز به بریتیش نزدیک تر است.
لهجه کانادایی روی کلمات نیز تاثیر می‌گذارد برای مثال کشیدن کلمات بی صدا، استفاده از صدای او کشیده در بین کلماتی که کمی صدای او دارند و یا استفاده از eh در پایان بسیاری از کلمات.
مدرسینی که در کشور کانادا تحصیل کرده اند و یا به زبان انگلیسی کانادایی تسلط دارند، می‌توانند برای زبان آموزانی که قصد یادگیری زبان انگلیسی کانادایی را دارند کمک بسیار بزرگی باشند. در مجموعه هایتاکی برای یادگیری زبان انگلیسی کانادایی، می‌توانید با بررسی پروفایل اساتید، آن استادی که گزینه “مدرسین زبان انگلیسی کانادایی آنلاین یا حضوری” در پروفایل اش درج شده است را انتخاب کنید، همچنین می‌توانید با برداشتن یک جلسه آزمایشی با استاد منتخب سوالاتی در حوزه این مهارت بپرسید و برای صحبت کردن به این لهجه از او کمک بخواهید. ناگفته نماند که یادگیری لهجه ای خاص در زبان انگلیسی نیازمند این است که شما خود را به سطح مناسبی از آن زبان رسانده باشید تا بتوانید لهجه های گوناگون را تشخیص دهید و سپس علاقه‌مندی خود را عنوان کرده و یک لهجه را برای خود انتخاب کنید.
 

چگونه می‌توان زبان انگلیسی کانادایی را تقویت کرد؟  

  • اولین قدم برای تقویت زبان انگلیسی کانادایی قرار دادن خود در محیطی مشابه است. سعی کنید که هر روز خبرهای کانادایی را با لهجه انگلیسی کانادایی گوش دهید.
  • فیلم های انگلیسی زبانِ محصول کشور کانادا را تماشا کنید.
  • سخنرانی افراد مشهور و معروف کانادایی را ببینید و گوش کنید.
  • با کمک نرم افزار های بروز اجتماعی سعی کنید با افراد کانادایی گپ و گفتگو داشته باشید.
  • از اساتیدی در یادگیری زبان انگلیسی خود کمک بگیرید که اطلاعاتی راجع به لهجه کانادایی داشته باشند و بتوانند شما را برای یادگیری این لهجه آماده کنند.
  • در دو مهارت زبان انگلیسی آمریکایی و زبان انگلیسی بریتیش به خوبی بدرخشید و این دو مهارت را به صورت حرفه‌ای یاد بگیرید، چرا که در صورت دانستن هر دو مهارت می‌توانید به خوبی لهجه کانادایی را شبیه سازی کنید.

سوالات متداول

چگونه باید کلاس زبان انگلیسی کانادایی رزرو کنم؟

ابتدا از لیست استادهای موجود در این صفحه مدرس مورد نظر خود را پیدا کنید و از روی کارت استادی ایشان بر روی دکمه رزرو کلاس کنید. برای یادگیری کامل مراحل رزرو کلاس به صفحه راهنمای زبان آموز مراجعه کنید.

هزینه کلاس ها را چگونه باید پرداخت کرد؟

شما می‌توانید با استفاده از شارژ کیف پول و یا اتصال به درگاه بانکی های تاکی هزینه مربوط به کلاس ها را پرداخت کنید.

استادها در جلسه آزمایشی زبان انگلیسی کانادایی چه کاری انجام می‌دهند؟

استادها، شما را با شیوه و متد تدریس خود آشنا می‌کنند، درصورتیکه از قبل در دوره های آموزشی زبان انگلیسی کانادایی شرکت کرده باشید نیز سطح شما را ارزیابی می‌نمایند.

از چه منابعی برای تدریس زبان انگلیسی کانادایی استفاده می‌کنید؟

استادهای ‌هایتاکی هر یک شیوه های تدریس متفاوتی دارند. برای اطلاع از منبع و سرفصل های تدریس هر استاد می‌توانید با ایشان ارتباط برقرار کرده و یا جلسه آزمایشی رزرو کنید.

چگونه می‌توانم با استاد زبان انگلیسی کانادایی ارتباط برقرار کنم؟

مجموعه هایتاکی قابلیتی برای شما فراهم کرده است که می‌توانید با مراجعه به پروفایل استاد موردنظر به ایشان پیام ارسال کنید و سوالات خود را از او بپرسید.

هر زبان آموز قابلیت رزرو چند جلسه کلاس آزمایشی رایگان برای زبان انگلیسی کانادایی را دارد؟

امکان رزرو 5 جلسه کلاس آزمایشی رایگان برای هر زبان آموز فراهم می‌باشد.