تدریس خصوصی زبان انگلیسی کانادایی حضوری و آنلاین

زبان انگلیسی کانادایی متاثر از افرادی است که در طی سالیان سال به این کشور مهاجرت کرده اند و همین امر سبب شده که زبان انگلیسی در کانادا کمی با زبان انگلیسی آمریکایی و یا انگلیسی بریتیش متفاوت باشد. ممکن است در طی یادگیری، زبان انگلیسی کانادایی کمی عجیب و غریب بنظر برسد اما در واقع همان زبان انگلیسی است که در حال یادگیری آن هستید، فقط در لهجه متفاوت است. در واقع می‌توان گفت زبان انگلیسی کانادایی ترکیبی از زبان انگلیسی آمریکایی و بریتیش می‌باشد. در بسیاری از مواقع تلفظ ها ترکیبی از بریتیش و امریکن هستند و همچنین دیکته بسیاری از لغات نیز به بریتیش نزدیک تر است.
لهجه کانادایی روی کلمات نیز تاثیر می‌گذارد برای مثال کشیدن کلمات بی صدا، استفاده از صدای او کشیده در بین کلماتی که کمی صدای او دارند و یا استفاده از eh در پایان بسیاری از کلمات.
مدرسینی که در کشور کانادا تحصیل کرده اند و یا به زبان انگلیسی کانادایی تسلط دارند، می‌توانند برای زبان آموزانی که قصد یادگیری زبان انگلیسی کانادایی را دارند کمک بسیار بزرگی باشند. در مجموعه هایتاکی برای یادگیری زبان انگلیسی کانادایی، می‌توانید با بررسی پروفایل اساتید، آن استادی که گزینه “مدرسین زبان انگلیسی کانادایی آنلاین یا حضوری” در پروفایل اش درج شده است را انتخاب کنید، همچنین می‌توانید با برداشتن یک جلسه آزمایشی با استاد منتخب سوالاتی در حوزه این مهارت بپرسید و برای صحبت کردن به این لهجه از او کمک بخواهید. ناگفته نماند که یادگیری لهجه ای خاص در زبان انگلیسی نیازمند این است که شما خود را به سطح مناسبی از آن زبان رسانده باشید تا بتوانید لهجه های گوناگون را تشخیص دهید و سپس علاقه‌مندی خود را عنوان کرده و یک لهجه را برای خود انتخاب کنید.
 

چگونه می‌توان زبان انگلیسی کانادایی را تقویت کرد؟  

  • اولین قدم برای تقویت زبان انگلیسی کانادایی قرار دادن خود در محیطی مشابه است. سعی کنید که هر روز خبرهای کانادایی را با لهجه انگلیسی کانادایی گوش دهید.
  • فیلم های انگلیسی زبانِ محصول کشور کانادا را تماشا کنید.
  • سخنرانی افراد مشهور و معروف کانادایی را ببینید و گوش کنید.
  • با کمک نرم افزار های بروز اجتماعی سعی کنید با افراد کانادایی گپ و گفتگو داشته باشید.
  • از اساتیدی در یادگیری زبان انگلیسی خود کمک بگیرید که اطلاعاتی راجع به لهجه کانادایی داشته باشند و بتوانند شما را برای یادگیری این لهجه آماده کنند.
  • در دو مهارت زبان انگلیسی آمریکایی و زبان انگلیسی بریتیش به خوبی بدرخشید و این دو مهارت را به صورت حرفه‌ای یاد بگیرید، چرا که در صورت دانستن هر دو مهارت می‌توانید به خوبی لهجه کانادایی را شبیه سازی کنید.

سوالات متداول

چگونه باید کلاس زبان انگلیسی کانادایی رزرو کنم؟

هزینه کلاس ها را چگونه باید پرداخت کرد؟

استادها در جلسه آزمایشی زبان انگلیسی کانادایی چه کاری انجام می‌دهند؟

از چه منابعی برای تدریس زبان انگلیسی کانادایی استفاده می‌کنید؟

چگونه می‌توانم با استاد زبان انگلیسی کانادایی ارتباط برقرار کنم؟

هر زبان آموز قابلیت رزرو چند جلسه کلاس آزمایشی رایگان برای زبان انگلیسی کانادایی را دارد؟