تدریس خصوصی زبان انگلیسی بریتیش حضوری و آنلاین

زبان انگلیسی به طور رسمی با دو لهجه آمریکایی و بریتیش یا همان بریتانیایی تدریس می‌شود. لهجه ها برای بسیاری از زبان آموزان اهمیتی ندارند، چرا که امر ضروری آماده شدن برای امتحان های بین المللی نظیر آیلتس، تافل یا… می‌باشد. هر چند سوال بسیاری از زبان آموزان این است که آیا آزمون های بین المللی، مانند آیلتس فقط با لهجه بریتیش برگزار می‌گردند؟ که پاسخ این سوال خیر است.
این درست است که آزمون آیلتس یک آزمون بریتانیایی می‌باشد اما در بخش listening آزمون، مهارت شما در لهجه های متفاوتی مورد ارزیابی قرار می‌گیرد. برای مثال لهجه‌های آمریکایی، بریتیش، استرالیایی، نیوزلندی و... . برای speaking یا همان مهارت صحبت کردن نیز انتخاب با خود شما می‌باشد که با چه لهجه ای امتحان می‌دهید. هیچ مشکلی نخواهد بود اگر که تمایل داشته باشید به لهجه آمریکایی و یا لهجه بریتیش حرف بزنید، دستتان برای انتخاب هر کدام از این لهجه ها کاملا باز است. مهم این می‌باشد که از میان لهجه های زبان انگلیسی یکی را انتخاب نمایید، نه این که از هر دو به صورت ترکیبی استفاده کنید.
بسیاری از زبان آموزان تمایل دارند که زبان انگلیسی خود را با لهجه خاصی یاد بگیرند، برای مثال لهجه بریتیش؛ برای این گروه از افراد اساتیدی مناسب هستند که در پروفایل شخصیشان آموزش با لهجه بریتیش را درج کرده‌اند.
 

تفاوت زبان انگلیسی بریتیش و امریکن در چیست؟

هنگامی که شما یادگیری زبان انگلیسی را آغاز می‌کنید، ممکن است در مقاطع پایین تر متوجه تفاوت های لهجه بریتیش یا امریکن نشوید؛ چرا که در آن مقاطع تمرکز شما روی یادگیری کلمات و جمله سازی می‌باشد. اما در واقعیت امر، یادگیری زبان انگلیسی با لهجه بریتیش یا حتی امریکن از همان ابتدا باید مورد توجه قرار گیرد. این دو اسلوب آموزشی، تنها از نظر دیکته و تلفظ با هم در اختلاف می‌باشند اما از نظر قواعد گرامری کاملا مشابه یکدیگر هستند. بهتر است هنگامی که استارت آموزش را زدید از استاد خود بخواهید که به شما بگوید قصد تدریس کدام لهجه را دارد تا از همان ابتدا بدانید که زبان انگلیسی را با چه لهجه ای یاد می‌گیرید.
پیشنهاد مجموعه های تاکی به شما این می‌باشد که در آغاز یادگیری سعی کنید هر دو لهجه را به خوبی بشنوید و خودتان بنا به میل شخصی، یکی از آنها را انتخاب نمایید. لازم به ذکر است که در بسیاری از کتاب های مدرن آموزشی زبان انگلیسی، سعی شده که از هر دو لهجه در قسمت listening دروس استفاده شود. اگر مایل هستید که بدانید کتاب آموزشی شما با چه لهجه ای است، می‌توانید از استاد خود این سوال را بپرسید و راهنمایی های لازم را دریافت کنید.
 

تقویت مهارت زبان انگلیسی با لهجه بریتیش

  • از مهمترین کارها برای تقویت لهجه بریتیش گوش دادن به فایل های صوتی آموزشی با لهجه بریتیش می‌باشد.
  • تماشای فیلم و یا تئاتر با لهجه بریتیش
  • مکالمه زبان انگلیسی بریتیش با دیگر افرادی که در این لهجه مهارت خوبی دارند.
  • تکرار واژگان انگلیسی برای خود با لهجه بریتیش و صدای بلند.
  • گرفتن کلاس با مدرسینی که مهارت زبان انگلیسی با لهجه بریتیش دارند.
  • مدرس نیتیو زبان انگلیسی با لهجه بریتیش را انتخاب کنید.
  • هر از چندگاهی با کمک نرم افزار های زبان انگلیسی موجود در بازار با افراد بریتانیایی صحبت کنید.

    مجموعه های تاکی موفقیت شما را در آموزش زبان انگلیسی با لهجه های متفاوت، زیر نظر اساتید حرفه ای و با تجربه تضمین می‌کند.

سوالات متداول

آیا پس از گذراندن کلاس های خصوصی زبان انگلیسی بریتیش، می‌توانم در آزمون آیلتس نمره خوبی کسب کنم؟

تمامی استادهای مجموعه هایتاکی کاملا حرفه ای هستند. با شرکت مستمر در کلاس های خصوصی زبان انگلیسی بریتیش و تکمیل دوره یادگیری خود می‌توانید در آزمون های بین المللی شرکت کرده و نمره خوبی کسب نمایید. 

اگر قبلا در دوره های زبان انگلیسی بریتیش شرکت کرده باشم، چگونه تعیین سطح می‌شوم؟

یکی از مزیت های رزرو جلسه آزمایشی، امکان ارزیابی سطح زبان انگلیسی بریتیش زبان آموزان می‌باشد. پس از تعیین سطح، مدرس می‌تواند متناسب با میزان تسلط شما تدریس را آغاز نمایید.

آیا می‌توانم قبل از رزرو کلاس خصوصی انگلیسی بریتیش با استاد ارتباط برقرار کنم؟

بله، شما می‌توانید از طریق رزرو کلاس آزمایشی و یا دکمه پیام به مدرس که در پروفایل هر استاد قرار گرفته، با مدرس خصوصی انگلیسی بریتیش ارتباط برقرار کنید.

چگونه می‌توانم در مدت زمان کوتاه‌تری به زبان انگلیسی با لهجه بریتیش تسلط پیدا کنم؟

در صورتیکه به طور مداوم در کلاس های خصوصی زبان انگلیسی شرکت کنید و روزانه تایمی را برای تمرین، تکرار و تقویت زبان انگلیسی خود در نظر بگیرید، می‌توانید در مدت زمانی که در سر دارید، زبان انگلیسی بریتیش را یاد بگیرید.

کلاس خصوصی آنلاین زبان انگلیسی بریتیش در چه بستری برگزار می‌شود؟

هایتاکی بستر اسکای روم را برای برگزاری کلاس های آنلاین زبان انگلیسی بریتیش درنظر گرفته است. لازم به ذکر است که بستر برگزاری کلاس ها به صورت توافقی میان استاد و زبان آموز تعیین می‌گردد.

امکان رزرو چند جلسه کلاس آزمایشی زبان انگلیسی بریتیش را دارم؟

هر زبان آموز قابلیت رزرو 5 جلسه کلاس آزمایشی رایگان برای زبان انگلیسی با لهجه بریتیش را دارد؛ پس از پایان جلسات رایگان می‌تواند با استادهایی که در ازای ارائه کلاس آزمایشی هزینه ای دریافت می‌کنند، کلاس رزرو کند.