تدریس در کلاس انگلیسی کودکان به چه شیوه هایی انجام می‌شود؟

یادگیری زبان انگلیسی برای کودکان از سنین پایین می‌تواند یکی از بهترین تصمیم هایی باشد که والدین برای فرزندانشان می‌گیرند.

کودکان به طور ذاتی به دنبال بازی و سرگرمی هستند در نتیجه بهتر است فرایند آموزش زبان انگلیسی برای آن‌ها با جذابیت بالایی انجام شود. کمک به “شکل‌گیری علاقه به یادگیری زبان انگلیسی” اولین اقدامی است که توصیه می‌شود در زمان تدریس به آن توجه شود.

بهتر است یک معلم زبان کودک، با فرزند شما ارتباط دوستانه ای برقرار کند تا کودک بتواند با اشتیاق بالا در کلاس خصوصی زبان انگلیسی حاضر شود.

 

روش های جذاب برای آموزش خصوصی زبان انگلیسی به کودکان

معلم های هایتاکی معتقدند برای تدریس خصوصی آنلاین و حضوری زبان انگلیسی به کودکان فقط استفاده از کتاب های آموزشی کافی نیست و بهتر است از راهکارهای متنوع و جذاب دیگری نیز استفاده شود. برخی از این راهکارها عبارت است از:

استفاده از ویدئو آموزشی: کارتون ها، انیمیشن ها و ویدئو های آموزشی با توجه به قابلیت بصری (دیده شدن) تاثیری دو چندان در آموزش زبان انگلیسی ایجاد می‌کنند. برای نمونه کودک با مشاهده صورت و حرکات بدنی اطلاعات زیادی در ارتباط با نوع مکالمه و شرایط ایجاد شده بدست می‌آورد.

پخش فایل های صوتی: فایل های صوتی به چشمان کودک استراحت داده و در مکان های مختلفی قابل استفاده است. (هنگام خواب، در ماشین، در مسیر و…) از طرفی کودک نیز به دلیل ذهن پویایی که دارد، می‌تواند به راحتی موسیقی های صوتی را حفظ کرده و به صورت روزانه آن ها را تکرار کند.

بازی های کودکانه: آموزش الفبا، رنگ ها، میوه ها، شغل ها، اعداد و… از طریق بازی می‌تواند کودک را علاقه‌مند به یادگیری کند. 

پرسش و پاسخ: برای این کار معلم خصوصی زبان انگلیسی کودک لیستی از پرسش ها را مطرح می‌کند. در ادامه اگر کودک  به سوالات پرسیده شده پاسخ درست بدهد امتیاز مثبتی بدست می‌آورد، در نهایت نیز می‌توان جایزه ای برای کودک در نظر گرفت تا او را مشتاق به یادگیری کرد.

 

تدریس خصوصی زبان انگلیسی با توجه به سن کودک

معلم های هایتاکی با در نظر گرفتن سن فرزند شما اقدام به تدریس زبان انگلیسی می‌کنند برای نمونه کودکان در سن 3 سال علاقه‌مند به مشاهده انیمیشن و گوش دادن به موسیقی هستند و کودکان در سن 5 سال اشتیاق زیادی به انجام بازی های خلاقانه دارند. والدین این کودکان با تهیه فلش کارت می‌توانند آن ها را ترغیب به یادگیری کلمات مختلف کنند.

 

تدریس خصوصی آنلاین و حضوری زبان انگلیسی کودکان

والدین زیادی بر این باورند که تدریس خصوصی حضوری زبان انگلیسی برای فرزندشان مناسب تر است، زیرا آن ها معتقدند ذهن کودک در کلاس های حضوری بازدهی بهتری دارد. از طرفی بسیاری از افراد به دلایل مختلفی از قبیل صرفه جویی در زمان، ذخیره و ارسال فایل به صورت آنلاین، آموزش در مکان دلخواه و… خواستار کلاس های خصوصی آنلاین زبان انگلیسی برای کودکشان هستند. پلتفرم هایتاکی با فراهم کردن امکان حضور در کلاس های حضوری و آنلاین انگلیسی برای کودکان در تلاش است تا نیازهای قشر زیادی از جامعه را برطرف سازد. لازم به ذکر است که تدریس خصوصی حضوری زبان انگلیسی برای کودکان در هایتاکی به مدت ۹۰ دقیقه و تدریس خصوصی آنلاین زبان انگلیسی کودکان در منزل یا هر مکان دیگری نیز به مدت ۶۰ دقیقه می‌باشد. 

 

معلم خصوصی زبان انگلیسی کودکان در هایتاکی

معلم خصوصی زبان انگلیسی کودکان در هایتاکی تمام این موارد را می‌داند و همواره تلاش می‌کند از بهترین و جذاب‌ترین روش‌های روز برای آموزش زبان انگلیسی به فرزند دلبند شما استفاده نماید.

در واقع کودکان در کنار ذهن فعال و گیرایی بالایی که برای دریافت مطالب جدید دارند افرادی بازیگوش هستند. در نتیجه بهتر است آموزش به آن‌ها در قالب بازی و سرگرمی صورت گیرد. به همین دلیل معلمان هایتاکی تلاش می‌کنند از طریق شعر و داستان و بازی و سرگرمی، مهارت زبان انگلیسی را به کودک آموزش دهند و فضایی کاملا شاد و جذاب را برای او فراهم کنند.

 

اهمیت یادگیری زبان انگلیسی توسط کودکان

زبان انگلیسی یک زبان بین‌المللی است. در نتیجه بهتر است فرد در هر سنی که هست برای یادگیری آن اقدام کند. چه بهتر که این یادگیری از همان سنین کودکی شروع شود تا فرد در بزرگسالی بدون هیچ مشکلی بتواند بر آن مسلط گردد. زمان کودکی بهترین زمان برای یادگیری یک زبان خارجی از جمله زبان انگلیسی است.

یکی از مهم‌ترین دلایل تاکید بر یادگیری زبان انگلیسی در سنین پایین، آسان بودن فرآیند یادگیری است. در واقع وقت، انرژی و هزینه‌ای که برای یادگیری یک کودک صرف می‌شود بسیار کمتر از یک فرد بزرگسال است.

 

دلایل یادگیری زبان انگلیسی در سنین کودکی

  • مغز انسان بیشترین رشد خود را در زمان کودکی دارد.
  • خلاقیت کودک با یادگیری مهارت های مختلف افزایش پیدا می‌کند.
  • از آنجا که زبان انگلیسی یکی از دروسی است که در دوران تحصیل در مدارس آموزش داده می‌شود یادگیری آن از همان سنین کودکی می‌تواند فرآیند تحصیل در آینده را بهبود دهد.
  • یادگیری زبان انگلیسی منجر به به دست آوردن مهارت‌های برقراری ارتباط با دیگران می‌شود.

 

لیست معلم های خصوصی انگلیسی کودکان به صورت فیلتر شده

اگر قصد رزرو کلاس در هایتاکی را دارید پیشنهاد می‌شود با اعمال فیلترهای مورد نظر خود یک لیست سفارشی از معلم‌ها بسازید و از بین آن‌ها به انتخاب شخص مورد نظر خود بپردازید. از جمله این فیلترها، نوع تدریس (تدریس خصوصی حضوری و آنلاین زبان انگلیسی کودکان)، سطح تدریس (مقدماتی، متوسط و پیشرفته)، جنسیت معلم (آقا، خانم یا هر دو)، گروه سنی زبان آموز و... است. برای مثال شما می‌خواهید از بین مدرس های آقا، یک معلم مبتدی را انتخاب کنید، در این صورت کافی است از قسمت فیلترها جنسیت را بر روی آقا و سطح تدریس را بر روی مقدماتی تنظیم کنید. در ادامه می‌توانید با کلیک بر تصویر هر معلم وارد صفحه شخصی او شوید و به امکانات بیشتری در هایتاکی دسترسی داشته باشید.

 

آشنایی با معلم انگلیسی کودک

امکان شناخت معلم خصوصی انگلیسی کودکان یکی از مهم ترین مزیت های هایتاکی می‌باشد. این امکان از طریق راه‌های مختلف میسر می‌شود.

یکی از مهم‌ترین راه‌هایی که می‌توان از آن برای شناخت معلم خصوصی زبان انگلیسی استفاده کرد رزرو آزمایشی کلاس خصوصی زبان انگلیسی کودکان است. از این طریق کودک می‌تواند در قالب یک جلسه آزمایشی با معلم آشنا شود و با حضور در کلاس درس وی نظر خود را در مورد او اعلام کند. هایتاکی 5 جلسه رایگان را برای زبان آموزان خود در نظر گرفته است. کودکان می‌توانند بعد از رزرو 5 جلسه آزمایشی رایگان از کلاس هایی که برای آن ها هزینه در نظر گرفته شده استفاده کنند.

از دیگر راه‌های شناخت معلم مشاهده یک ویدئو کوتاه است که توسط معلم برای زبان آموز ضبط شده است. روش بعدی برای شناخت معلم خصوصی زبان انگلیسی کودکان یک متن کوتاه با عنوان متن معرفی است که در پروفایل معلم خصوصی انگلیسی کودک با نام درباره من مشخص می‌شود. بخش رزومه برای اطلاع از سوابق کاری و بخش نظرات برای اطلاع از نظر زبان آموزان قبلی در پروفایل معلم قابل دسترسی است.

 

امکانات هایتاکی برای تدریس خصوصی زبان انگلیسی کودکان

شما می‌توانید با ورود به بخش تقویم برنامه کاری معلم انگلیسی کودک را مشاهده کنید و با توجه به ساعات کاری معلم، کلاس بردارید. هایتاکی امکان اضافه کردن معلم های خوب را به لیست علاقه‌مندی‌ها فراهم کرده است، بنابراین اگر معلم خصوصی زبان انگلیسی کودک را می‌پسندید می‌توانید از طریق کلیک بر گزینه افزودن به علاقه‌مندی‌ها یا کلیک بر علامت قلب قرمز رنگ او را به لیست معلم‌های مورد علاقه خود اضافه کنید.

گزینه پیام به مدرس یک راه ارتباطی بین شما و معلم خصوصی زبان انگلیسی کودکان است. شما از طریق این گزینه حتی قبل از رزرو کلاس می‌توانید با معلم در ارتباط باشید و در هر موردی که لازم می‌دانید با او صحبت کنید. به عنوان مثال شما می‌دانید که فرزندتان به موسیقی های صوتی کودکانه علاقه دارد، در نتیجه می‌توانید از طریق دکمه پیام به مدرس این موضوع را با معلم خصوصی انگلیسی کودکتان در میان بگذارید.

بعد از ثبت‌نام و رزرو کلاس خصوصی، هایتاکی از طریق سامانه پیامکی با شما در ارتباط است و هر زمان که نیاز باشد برای شما پیامک ارسال می‌کند. به عنوان مثال 5 دقیقه قبل از شروع کلاس لینک ورود به کلاس را برای شما و معلم ارسال می‌کند تا زمان برگزاری جلسه را به هر دو یادآوری کند.

 

هزینه کلاس خصوصی زبان انگلیسی کودکان

قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی کودکان به ازای کلاس‌های مختلف متفاوت است. آنچه هزینه کلاس خصوصی زبان انگلیسی به کودکان بصورت آنلاین یا حضوری را تعیین می‌کند، نظر شخصی معلم است که توسط هایتاکی مورد بررسی قرار می‌گیرد و سپس به زبان آموز اعلام می‌شود. دقت کنید هزینه پایین دلیلی بر عدم تخصص و تجربه معلم نیست. بلکه تمام معلم‌های هایتاکی بعد از انجام مصاحبه توسط کارشناسان انتخاب شده و همگی از توانایی کافی برای تدریس خصوصی انگلیسی کودکان برخوردارند.

سوالات متداول

آیا کلاس های خصوصی حضوری زبان انگلیسی کودکان فقط در تهران برگزار می‌شود؟

خیر، زبان آموز می‌تواند با معلمی که در پروفایل خود، استان محل زندگی او را انتخاب کرده است، کلاس زبان انگلیسی رزرو کند.

در جلسات آزمایشی زبان انگلیسی کودکان چه مواردی مورد بررسی قرار می‌گیرد؟

در جلسات آزمایشی زبان انگلیسی، کتاب ها و منابع مورد نیاز مطرح می‌شود، سطح زبان آموز مورد بررسی قرار می‌گیرد و در نهایت معلم و کودک با یکدیگر آشنا می‌شوند.

مدت زمان برگزاری کلاس های انگلیسی کودکان به چه صورتی است؟

تدریس خصوصی زبان انگلیسی برای کودکان به صورت آنلاین و حضوری به ترتیب در مدت زمان 60 و 90 دقیقه برگزار می‌شود.