تدریس خصوصی زبان انگلیسی پایه دوازدهم حضوری و آنلاین

زبان انگلیسی پایه دوازدهم، آخرین کتاب زبان انگلیسی در مقطع دوم متوسطه می‌باشد؛ در واقع دانش آموزان در آخرین سال حضور خود در مدرسه آخرین کتاب زبان انگلیسی را می‌خوانند و پس از آن در صورت تمایل به ادامه تحصیل، وارد دانشگاه و مقاطع تحصیلی بالاتر می‌شوند. این کتاب به صورت مشترک بین تمام رشته های تحصیلی (ریاضی و فیزیک، علوم تجربی، ادبیات و علوم انسانی، علوم و معارف اسلامی) در سال آخر دوره دوم متوسطه تدریس می‌شود.

کتاب زبان انگلیسی دوازدهم یا همان کتاب ویژن 3، شامل 3 درس می‌باشد اما در این سه درس نه تنها چهار مهارت اصلی زبان انگلیسی گنجانده شده بلکه روی دایره لغات و گرامر پیشرفته تر نیز کار شده است.

در گرامر زبان انگلیسی پایه دوازدهم دانش آموزان از شکل مجهول و شرطی ها مطلع می‌شوند و همچنین تعامل واژگان انگلیسی و اصطلاحات روزمره نیز به نسبت بالاتری از کتب پیشین، در این کتاب گنجانده شده است. سال آخر دبیرستان به گفته بسیاری از دانش آموزان و معلمان، سال تعیین سرنوشت می‌باشد، چرا که در این سال بیشتر دانش آموزان سعی بر آماده سازی خود برای امتحان ورودی دانشگاه دارند. درس زبان انگلیسی سال آخر متوسطه یکی از دروسی است که می‌تواند کمک بزرگی در رتبه بندی و نمره کل دانش آموزان داشته باشد، به همین دلیل تعداد بالایی از دانش‌آموزان خواستار آموزش خصوصی در این زمینه هستند.
برخی از دانش آموزان برای یادگیری زبان انگلیسی، جبران نواقص کاری موجود در سال های پیشین، جبران کم کاری خود، تست زنی و آماده شدن برای کنکور، افزایش دانش خود از کلاس های خصوصی زبان انگلیسی پایه دوازدهم استفاده می‌کنند. مجموعه هایتاکی در همین راستا از شما می‌خواهد که با بررسی پروفایل اساتید این مجموعه، استاد مورد نظری را که در زمینه کنکور، تست زنی، رفع اشکال دروس زبان انگلیسی مقطع دبیرستان تبحر دارد را انتخاب کنید و با برداشتن کلاس آزمایشی خواسته خود را با ایشان در میان بگذارید، شما بعد از اطمینان و توافق می‌توانید کلاس های خود را زیر نظر استاد منتخب آغاز کنید.
مدرسین زبان انگلیسی دوازدهم به خوبی راجع به این مقطع حساس تحصیلی آگاهی دارند و به این دلیل که این راه را قبلا طی کرده‌اند، می‌توانند کمک شایانی در ادامه و انتخاب مسیر به شما داشته باشند.

سوالات متداول

کلاس های خصوصی زبان انگلیسی پایه دوازدهم دبیرستان چند دقیقه ای هستند؟

کلاس های آزمایشی، آنلاین، حضوری زبان انگلیسی پایه دوازدهم به ترتیب 30، 60 و 90 دقیقه ای هستند.

آیا امکان ارسال پیام به استادهایی که زبان انگلیسی پایه دوازدهم را تدریس می‌کنند، وجود دارد؟

بله با استفاده از دکمه “پیام به مدرس” که در پروفایل همه استادهای مجموعه موجود است می‌توانید با مدرس‌های زبان انگلیسی پایه دوازدهم ارتباط برقرار کرده و سوالات خود را از او بپرسید.

از چه روش هایی می‌توان هزینه رزرو کلاس های زبان انگلیسی پایه دوازدهم دبیرستان را پرداخت کرد؟

با اتصال به درگاه بانکی اینترنتی و ایمن هایتاکی می‌توانید هزینه مربوط به رزرو کلاس های پایه دوازدهم را پرداخت نمایید. همچنین امکان پرداخت از طریق کیف پول نیز برای شما فراهم شده است.

نحوه رزرو کلاس های خصوصی زبان انگلیسی دوازدهم دبیرستان به چه صورت می‌باشد؟

برای آشنایی با نحوه رزرو کلاس به صفحه راهنمای زبان آموز مراجعه نمایید.

کتاب های کمک آموزشی که استادهای مجموعه برای تدریس زبان انگلیسی پایه دوازدهم استفاده می‌کنند چیست؟

با توجه به شیوه های متفاوت در تدریس زبان انگلیسی توسط استادهای پایه دوازدهم، ممکن است در کنار کتاب اصلی از جزوه و پی دی اف های متنوعی برای آموزش استفاده شود. با رزرو کلاس آزمایشی یا ارسال پیام به او می‌توانید منابع تدریس را از استاد انتخابی بپرسید.

سطح زبان آموزان پایه دوازدهم دبیرستان چگونه بررسی می‌شود؟

استادها در جلسات آزمایشی سطح زبان آموزان را ارزیابی می‌کنند و با توجه به سطح او تدریس را پیش می‌برند.

کلاس های حضوری زبان انگلیسی پایه دوازدهم کجا برگزار می‌گردد؟

مکان برگزاری کلاس های حضوری زبان انگلیسی پایه دوازدهم به صورت توافقی میان زبان آموزان و استادها تعیین می‌گردد. لازم به ذکر است که در اکثر مواقع کلاس های حضوری در منزل زبان آموز برگزار می‌شود.