تدریس خصوصی زبان انگلیسی کنکور کارشناسی ارشد حضوری و آنلاین

زبان انگلیسی کنکور کارشناسی ارشد برای تمامی

رشته ها شامل 30 سوال می‌باشد. که 15 سوال اولیه آن عمومی است و سایر سوالات تخصصی هستند. اگر شما در سطح قابل قبولی از زبان انگلیسی باشید به راحتی می‌توانید به 15 سوال اول پاسخ دهید؛ 10 سوال ابتدائی سوالات واژگان می‌باشند و 5 سوال بعدی سوالات گرامری هستند. بعد از آن نوبت به 15 سوال تخصصی زبان انگلیسی می‌رسد که در حوزه رشته تحصیلی شما هستند و بیشتر حالت درک و مطلب دارند.

خیلی از متقاضیان راجع به گرامر زبان انگلیسی کنکور ارشد سوال می‌پرسند که چگونه است و باید چه چیزهایی را مطالعه کنند یا برای دایره لغات زبان انگلیسی کنکور ارشد چه باید کرد؟ در مجموع تمام این سوالات، 3 کتاب عمده را به شما معرفی می‌کنیم که برای بهبود واژگان و گرامر بسیار مفید هستند.

 

  • کتاب  504 absolutely essential words
     

 

  • کتاب Essential words for the TOEFL
     

 

  • کتاب  English Grammar in Use
     


این کتاب ها تا حد بسیار زیادی می‌توانند روی مهارت های زبان انگلیسی شما برای کنکور کارشناسی ارشد تاثیر بگذارند. بهترین روش برای یادگیری زبان انگلیسی کارشناسی ارشد همان تست و سوالات زبان انگلیسی سال های گذشته می‌باشد. چرا که شما نه تنها تکرار برخی از واژگان را در سال های متمادی می‌ببینید بلکه می‌توانید نقاط قوت و ضعف خود را بسنجید و آن ها را برای کلاس های آینده به استاد مربوطه شرح دهید.

مجموعه هایتاکی با داشتن اساتید بسیار می‌تواند شما را در این امر یاری دهد، همچنین می‌توانید با بررسی پروفایل اساتید و توجه به مهارت های خارج از زبان آن ها مثلا تخصصی که در دانشگاه کسب کرده‌اند و…، استادی را انتخاب کنید که بتواند بهترین راهنما و کمک شما در این مسیر باشد. شما می‌توانید با برداشتن جلسات آزمایشی هر سوالی که در ذهن دارید را از مدرس منتخب زبان انگلیسی کنکور ارشد خود بپرسید و در نهایت با استاد برگزیده کلاس آنلاین یا حضوری بردارید و در بازه زمانی که مد نظر دارید بهترین نتیجه را از آن خود کنید.

سوالات متداول

چگونه کلاس آنلاین یا حضوری برای زبان انگلیسی کنکور ارشد رزرو کنم؟

برای رزرو کلاس آنلاین یا حضوری برای زبان انگلیسی کنکور ارشد یکی از استادهای بالا را انتخاب کرده و روی رزرو کلاس کلیک کنید. از طرفی می‌توانید برای یادگیری نحوه رزرو کلاس به صفحه راهنمای زبان آموز مراجعه نمایید.

در کنکور کارشناسی ارشد چند سوال از زبان انگلیسی مطرح شده است؟

کنکور ارشد همه رشته های تحصیلی، شامل 30 سوال زبان انگلیسی می‌باشد.

از چه کتاب هایی برای تدریس زبان انگلیسی کنکور ارشد استفاده می‌کنید؟

استادهای مجموعه هایتاکی هر یک متد تدریس مختص به خود را دارند، بنابراین ممکن است منابع متفاوتی را برای تدریس مورد استفاده قرار دهند. شما می‌توانید با رزرو کلاس آزمایشی با استاد ارتباط برقرار کرده و در رابطه با منابع تدریس از او سوال بپرسید.

چگونه می‌توانم قبل از رزرو کلاس زبان انگلیسی کنکور ارشد با استاد ارتباط برقرار کنم؟

قابلیت ارسال پیام و رزرو کلاس آزمایشی برای زبان آموزان طراحی شده است تا بتوانند با ایشان ارتباط برقرار کرده و سوالات خود را از او بپرسند.

چگونه بهترین استاد زبان انگلیسی کنکور ارشد را انتخاب کنم؟

بررسی نظرات زبان آموزان قبلی، مطالعه متن درباره استاد، رزرو کلاس آزمایشی، مشاهده ویدئو معرفی استاد، مطالعه رزومه استاد و… از راهکارهایی هستند که به شما در پیدا کردن بهترین استاد زبان انگلیسی کنکور ارشد کمک می‌کند.

چرا کلاس های زبان انگلیسی کنکور ارشد هزینه ثابتی ندارند؟

استادهای هایتاکی با توجه به پارامترهایی چون سابقه، تجربه، مدرک تحصیلی، تخصص، مهارت و… قیمت های مختلفی را برای تدریس زبان انگلیسی کنکور ارشد در نظر می‌گیرند.