اهمیت تدریس خصوصی زبان فارسی کودکان

اگر کودکی دارید که زبان فارسی را نمی‌شناسد و توانایی صحبت کردن به این زبان شیرین رسمی کشور ایران را ندارد، با ثبت نام وی در یک کلاس خصوصی آنلاین و حضوری مشکل شما حل می‌شود. حال ممکن است ایرانی باشید اما در خارج از کشور زندگی کنید و بخواهید فرزندتان زبان مادری خود را بلد باشد. یا اینکه ممکن است ساکن ایران باشید و در یک منطقه عرب، ترک یا کردنشین زندگی کنید. در هر صورت مکان مناسبی را برای به دست آوردن مهارت زبان فارسی برای کودک خود انتخاب کرده‌اید. 

فرزند شما با معلمان هایتاکی که در زمینه تدریس زبان فارسی به کودکان مهارت دارند احساس راحتی می‌کند و در بهترین شرایط ممکن آنچه را که لازم است، آموزش می‌بیند. از طرفی برای یادگیری زبان فارسی مشتاق می‌شود و ذهن آزاد و آماده‌اش خیلی زود این مهارت را می‌پذیرد. در واقع کودکان پتانسیل زیادی برای یادگیری مطالب جدید دارند و خیلی زودتر از آنچه فکر می‌کنید هر مهارتی را که آموزش ببینند یاد می‌گیرند. حال اگر معلم مناسبی داشته باشند که آنها را در مسیر یادگیری همراهی کند قطعا نتایج بهتری به دست می‌آورد.

 

تدریس خصوصی زبان فارسی کودکان در هایتاکی

هایتاکی در زمینه یادگیری زبان‌ فارسی به زبان آموزان از اقصی نقاط ایران یا حتی خارج از آن فعالیت می‌کند. این مجموعه برای جلب نظر زبان آموزان، امکاناتی را در اختیار آنان قرار می‌دهد که زبان فارسی را در بهترین شرایط و با بیشترین آگاهی در مورد معلم و کلاس درس بیاموزند.

هایتاکی امکان اعمال انواع مختلفی از مفیدترین فیلترها مانند نوع تدریس خصوصی، سطح تدریس، نوع مهارت، جنسیت معلم و گروه سنی زبان آموز را در اختیار شما قرار می‌دهد و مطابق با این فیلترها لیستی از معلم های خصوصی زبان فارسی کودکان را نمایش خواهد داد.

 

کلاس های خصوصی آنلاین و حضوری زبان فارسی کودکان

اگر کودکتان شرایط شرکت در کلاس حضوری را نداشته باشد می‌توانید از کلاس آنلاین زبان فارسی استفاده کنید و امکان یادگیری زبان شیرین فارسی را برای کودک دلبند خود فراهم سازید.

از طرفی بسیاری از والدین می‌خواهند فرزندشان در کلاس های حضوری شرکت کند تا زبان فارسی را به بهترین نحو ممکن آموزش ببیند، هایتاکی با فراهم کردن امکان شرکت در کلاس های حضوری خصوصی زبان فارسی در مکان توافق شده بین زبان آموز و مدرس در اندیشه جلب رضایت والدین و کودکان است.

 

امکانات پروفایل معلم خصوصی زبان فارسی کودکان

شما در هایتاکی می‌توانید بر تصویر پروفایل معلم زبان فارسی کودکان کلیک کنید و اطلاعات بسیار مفیدی در مورد او به دست آورید. از جمله اینکه می‌توانید متن درباره معلم را بخوانید یا وارد بخش رزومه شوید و در مورد سوابق کاری و تحصیلی و تخصص‌های معلم اطلاعات بیشتری کسب کنید. علاوه بر این ها می‌توانید در بخش نظرات، نظر زبان آموزان قبلی را مطالعه کنید و بیشتر با استاد زبان فارسی کودکان آشنا شوید. در کنار تمام این ها اگر مایلید نحوه صحبت کردن مدرس را بشنوید یا رفتار او را بسنجید می‌توانید به تماشای ویدیوی معرفی بنشینید و ارتباط قوی‌تری با مدرس برقرار کنید.

در نهایت می‌توانید در بخش تقویم، ساعات کاری مدرس را ببینید و برنامه خود را مطابق با آن تنظیم کنید. علاوه بر این می‌توانید هر معلم خصوصی زبان فارسی را که می‌پسندید به لیست علاقه‌مندی‌های خود اضافه کرده (از طریق فشردن قلب در پروفایل معلم) یا از طریق ارسال پیام به استاد با او در ارتباط باشید. دیگر اینکه اگر به هر دلیلی از کلاس خود راضی نبودید می‌توانید آن را تغییر دهید. 

سوالات متداول

چگونه می‌توانم زمان کلاس خصوصی زبان فارسی کودکم را تغییر دهم؟

شما می‌توانید با مراجعه به پروفایل شخصی خود روی “کلاس های من" کلیک کنید و از قسمت “پیش رو” زمان کلاس زبان فارسی فرزندتان را تغییر دهید.

آیا می‌توانم قبل از رزرو کلاس آنلاین و حضوری زبان فارسی، با معلم کودک خود ارتباط برقرار کنم؟

بله، شما می‌توانید با فشردن دکمه “پیام به مدرس” و یا "رزرو کلاس آزمایشی" با معلم خصوصی زبان فارسی فرزندتان قبل از رزرو کلاس اصلی صحبت کنید.

چه راه هایی برای آشنایی با معلم خصوصی زبان فارسی کودک وجود دارد؟

همانطور که در بالا به آن اشاره شد، شرکت در جلسه آزمایشی، مطالعه متن درباره معلم، بررسی رزومه و مشاهده ویدئو معرفی روش های کسب اطلاعات در خصوص معلم زبان فارسی کودکان است.