تدریس خصوصی زبان فارسی عمومی برای چه کسانی مناسب است؟

فراگرفتن زبان فارسی اکنون دغدغه بسیاری از افرادی است که خارج از ایران زندگی می‌کنند و می‌خواهند فرزندان یا همسر یا.... را بیشتر با این زبان آشنا کنند. و گروه دوم افراد خارجی که برای زندگی، کار یا تحصیل به ایران سفر می‌کنند و می‌خواهند برای مدت زمانی، در این کشور زندگی کنند.

هایتاکی به عنوان یک پلتفرم که امکان یادگیری زبان‌ فارسی عمومی را به صورت آنلاین و حضوری برای زبان آموزان فراهم می‌کند، مدرس‌هایی دارد که زبان شیرین فارسی را آموزش می‌دهند. اگر مایلید زبان فارسی را سریع و آسان بیاموزید یا اقدام به رزرو کلاس خصوصی زبان فارسی عمومی برای دوستان، خانواده و اطرافیان خود کنید، می‌توانید از پلتفرم هایتاکی کمک بگیرید.

 

امکانات صفحه استاد های زبان فارسی عمومی

هایتاکی امکان اعمال انواع فیلترها را دارد. از جمله مهم‌ترین این فیلترها نوع تدریس (آنلاین و حضوری)، سطح تدریس (مبتدی، متوسط، حرفه‌ای) و نوع مهارت (مثلا زبان فارسی عمومی) است. علاوه بر این در بخش فیلترها می‌توانید گروه سنی خود و نیز جنسیت مدرس شامل آقا، خانم یا هر دو را انتخاب نمایید تا خیلی سریع به استاد مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید.

در همان نگاه اول می‌توانید تصویر مدرس را ببینید و در بخش تخصص‌ها با زمینه‌های کاری و تخصصی او آشنا شوید. در همین جا سطح تدریس، گروه سنی و نوع تدریس نیز قابل مشاهده است. حال اگر امکان تدریس خصوصی حضوری زبان فارسی عمومی توسط مدرس وجود داشته باشد مکان برگزاری کلاس توسط مدرس و زبان آموز تعیین می‌شود.

در زیر تصویر مدرس، قیمت کلاس های خصوصی زبان فارسی عمومی قابل رویت است. معمولا هر مدرس یک ویدئوی معرفی دارد که با مشاهده آن شناخت بیشتری در مورد وی حاصل می‌شود. علاوه بر این در بخش معرفی، متنی از طرف مدرس خطاب به زبان آموز نوشته می‌شود تا آشنایی بیشتری صورت بگیرد. در بخش تقویم نیز می‌توانید ساعات خالی مدرس را مشاهده کرده و برنامه خود را مطابق با آن تنظیم کنید. بعد از تمام این بررسی‌ها با کلیک بر دکمه رزرو کلاس درهای یادگیری زبان فارسی عمومی به روی شما باز می‌شود.

 

پروفایل مدرس زبان فارسی عمومی چه امکاناتی دارد؟

با کلیک بر تصویر پروفایل مدرس می‌توانید به امکانات دیگری در هایتاکی دست یابید. از جمله اینکه می‌توانید قیمت کلاس خصوصی زبان فارسی عمومی به ازای تعداد جلسات مختلف را مشاهده نمایید. در صورتی که مدرسی را مورد پسند می‌دانید، از طریق قرمز کردن قلب موجود، او را به لیست علاقه‌مندی‌های خود اضافه کنید. البته برای رسیدن به این منظور باید در هایتاکی ثبت نام کنید. 

آنچه در بخش درباره من مشاهده می‌کنید، همان متن معرفی مدرس زبان فارسی عمومی است. دو بخش مهم دیگر رزومه و نظرات است. در قسمت رزومه اطلاعات بیشتری در مورد استاد منتشر شده و در بخش نظرات امکان مطالعه تجربیات زبان آموزان قبلی در مورد مدرس وجود دارد.

دقت کنید چنانچه بعد از شرکت در یک کلاس به هر دلیلی از آن راضی نباشید، می‌توانید بعد از لغو کلاس فعلی، کلاس دیگری را رزرو نمایید.

در نهایت باید بگوییم که لینک ورود به کلاس آنلاین زبان فارسی عمومی، 5 دقیقه قبل از شروع کلاس برای شما (زبان آموز و مدرس) ارسال می‌شود و به راحتی می‌توانید با کلیک روی لینک به کلاس وارد شوید.

سوالات متداول

کلاس های خصوصی آنلاین و حضوری زبان فارسی عمومی چند دقیقه است؟

کلاس های آنلاین زبان فارسی عمومی در مدت زمان 60 دقیقه و کلاس های حضوری در مدت زمان 90 دقیقه برگزار می‌شود.

هر زبان آموز می‌تواند در چند جلسه آزمایشی رایگان زبان فارسی عمومی شرکت کند؟

زبان آموزان می‌توانند در پنج جلسه آزمایشی رایگان زبان فارسی عمومی شرکت کنند و در صورت نیاز به جلسات بیشتر، از استادهایی که برای کلاس های آزمایشی، هزینه در نظر گرفته اند کمک بگیرد.

آیا می‌توان ساعت کلاس خصوصی زبان فارسی عمومی را تغییر داد؟

بله، زبان آموز بعد از وارد شدن به پروفایل شخصی خود می‌تواند ساعت کلاس زبان فارسی عمومی خود را از قسمت “کلاس های من” تغییر دهد.