تدریس کتاب فارسی دهم دبیرستان 

فارسی دهم دبیرستان که با عنوان فارسی (۱) مطرح می‌شود بین تمام رشته‌های نظری از جمله ریاضی و فیزیک، علوم تجربی، علوم انسانی و علوم و معارف اسلامی مشترک است. فارسی (۱) شامل هشت فصل و هجده درس است. 

  • فصل اول که با نام ادبیات تعلیمی نام‌گذاری شده شامل دو درس است.
  • فصل دوم جنبه دیگری از ادبیات تحت عنوان ادبیات پایداری را نشان می‌دهد، در این فصل سه درس تدریس می‌شود که یکی از آن‌ها درس آزاد است و موضوع مشخصی ندارد.
  • فصل سوم ادبیات غنایی است. در دو درس مربوط به این فصل خصلت‌های برجسته انسانی مانند مهر و وفا و جمال و کمال مورد بررسی قرار می‌گیرد.
  • فصل چهارم ادبیات سفر و زندگی است و درس اول آن با عنوان سفر به بصره مطالب جالبی دارد.
  • فصل پنجم ادبیات انقلاب اسلامی است، در این فصل به دریادلان و آزادگان و شیرزنانی اشاره می‌شود که نامشان در تاریخ ماندگار شده است.
  • فصل ششم ادبیات حماسی است، دانش آموز در این فصل با داستان‌هایی از شاهنامه و شخصیت‌هایی مانند گردآفرید آشنا می‌شود.
  • فصل هفتم ادبیات داستانی است. در این فصل داستا‌ن های معروفی مانند طوطی و بقال روایت شده و دانش آموز شیوه نوشتن داستان به شکلی جالب و خواندنی را می‌آموزد.
  • آخرین فصل فارسی یک به ادبیات جهان می‌پردازد و دانش آموز را با آثار هنری ارزشمندی از نویسندگان معروف جهان آشنا می‌کند.

 

تدریس خصوصی فارسی دهم دبیرستان و اهمیت آن

متون و اشعار فارسی دهم دبیرستان از لحاظ زبانی، ادبی و فکری اهمیت زیادی دارند. در واقع آنچه با چشم دیده می‌شود، با زبان خوانده می‌شود و با گوش شنیده می‌شود، جنبه ظاهری متن است. باطن متن دنیای وسیعی است که به کمک یک راهنما می‌توان وارد آن شد و به گوشه و کنار آن سر کشید. این راهنما همان معلم خصوصی فارسی دهم دبیرستان است که با تجربه و دانشی که دارد می‌تواند دست دانش آموز را بگیرد و او را به اعماق دنیای معانی و مفاهیم ارزنده متون و اشعار کتاب ببرد و حقیقت مطالب را برای او روشن سازد.

در صورتی که تدریس کتاب فارسی دهم در کنار یک معلم خوب خوانده شود مطالب برای همیشه در ذهن دانش آموز باقی می‌ماند. به طوری که دانش آموز حتی در سال‌های بعد و در آزمون‌های بزرگی مانند کنکور سراسری می‌تواند به سوالات فارسی پاسخ دهد.

 

کلاس خصوصی فارسی دهم دبیرستان در پلتفرم هایتاکی

با اینکه معلم خصوصی فارسی دهم دبیرستان می‌تواند تاثیر زیادی بر یادگیری مطالب درسی توسط دانش آموز داشته باشد اما اینکه معلم در چه بستری فعالیت کند نیز اهمیت دارد. هایتاکی بستر بسیار مناسبی برای تدریس خصوصی فارسی دهم دبیرستان به شمار می‌رود. 

در هایتاکی امکان ارتباط با معلم حتی قبل از رزرو کلاس خصوصی فارسی دهم دبیرستان وجود دارد. (از طریق دکمه پیام به مدرس یا رزرو جلسات آزمایشی رایگان) علاوه بر این، امکان شناخت معلم از راه‌های مختلفی مانند تماشای ویدئو معرفی فراهم می‌باشد. در نتیجه دانش آموز می‌تواند با اطمینان بیشتری برای رزرو یک کلاس خصوصی جهت یادگیری فارسی دهم دبیرستان اقدام نماید. 

دانش آموز در این پلتفرم تدریس آنلاین و حضوری زبان فارسی دهم می‌تواند معلم مورد نظر خود را انتخاب کرده و در صورت تمایل، با کلیک بر روی قلب قرمز رنگ او را به لیست علاقه‌مندی‌های خود اضافه کند.

هزینه کلاس‌های مختلف در هایتاکی متفاوت است. اما تمام کلاس‌ها با کیفیت بالا و توسط بهترین معلم های خصوصی فارسی دهم دبیرستان برگزار می‌شود. لازم به ذکر است که چنانچه دانش آموز از کلاس درس ناراضی باشد می‌تواند آن را لغو کند و ادامه آموزش را با معلم دیگری دنبال نماید.

سوالات متداول

آیا امکان تغییر زمان تدریس خصوصی حضوری و یا آنلاین زبان فارسی دهم دبیرستان وجود دارد؟

بله، دانش آموز می‌تواند از طریق پروفایل شخصی خود، بخش کلاس های من، قسمت پیش‌رو، اقدام به تغییر زمان کلاس فارسی دهم دبیرستان نماید.

چگونه می‌توان هزینه کلاس خصوصی فارسی دهم دبیرستان را پرداخت کرد؟

پرداخت هزینه تدریس خصوصی فارسی دهم دبیرستان از طریق درگاه بانکی هایتاکی و یا کیف پول دانش آموز انجام می‌شود.

کلاس خصوصی آنلاین و حضوری زبان فارسی دهم دبیرستان چند دقیقه است؟

کلاس خصوصی آنلاین و حضوری زبان فارسی دهم دبیرستان به ترتیب در زمان 60 و 90 دقیقه برگزار می‌شود.