تدریس خصوصی فارسی چهارم ابتدایی با هایتاکی

هایتاکی به عنوان یکی از بزرگترین پلتفرم‌های آموزش زبان، امکانات فراوانی را در اختیار دانش آموزان قرار می‌دهد. از جمله اینکه شما در هایتاکی می‌توانید هر زمان که احساس نارضایتی کردید کلاس خصوصی زبان فارسی چهارم ابتدایی را لغو کرده و ادامه جلسات آموزشی را با معلم دیگری دنبال کنید. تمام معلمان مجموعه، بعد از انجام مصاحبه و تایید توسط کارشناسان دعوت به همکاری می‌شوند.

هایتاکی امکان اعمال انواع فیلترها مانند نوع تدریس (تدریس خصوصی حضوری یا آنلاین فارسی چهارم ابتدایی)، سطح تدریس (مقدماتی، متوسط، پیشرفته)، جنسیت معلم زبان فارسی چهارم ابتدایی (آقا، خانم یا هر دو) و... را بر لیست معلمان دارد. بدین ترتیب می‌توانید معلم مورد نظر خود را انتخاب کرده و بعد از شناخت وی، با اطمینان خاطر بیشتر اقدام به رزرو کلاس با او نمایید. هایتاکی برای شناخت معلم راه‌های مختلفی پیش روی شما قرار می‌دهد. از جمله این راه‌ها یک ویدئو کوتاه است که توسط معلم، خطاب به دانش آموز یا والدین او ضبط شده است. از دیگر راه‌های شناخت معلم، مطالعه متن معرفی، مراجعه به بخش رزومه و کلیک بر بخش نظرات است.

 

کلاس خصوصی کتاب فارسی پایه چهارم ابتدایی

زمانی که فرزند شما پایه چهارم ابتدایی را پشت سر می‌گذارد بایستی بتواند مطالب زبان فارسی را درک کند و مفاهیم آن را به خوبی دریافت نماید. در نتیجه باید درست خواندن و درست شنیدن را آموزش ببیند. از طرفی آهنگ، لحن، درنگ و... را رعایت کند. در کلاس خصوصی فارسی چهارم ابتدایی بر چهار مهارت‌ گوش دادن، سخن گفتن، خواندن و نوشتن در سطح تقریبا پیشرفته تاکید می‌شود.

 

آنچه در کلاس خصوصی فارسی چهارم ابتدایی تدریس می‌شود

کتاب فارسی چهارم ابتدایی در قالب ۷ فصل ارائه می‌شود. هر فصل موضوع خاصی را دنبال می‌کند و دو تا سه درس مختلف را شامل خواهد شد. دانش آموز باید در هر فصل فعالیت‌های بخوان و حفظ کن، بخوان و بیندیش، مثل و حکایت و روان‌خوانی را انجام دهد. علاوه بر این‌ها به انجام فعالیت‌های درست و نادرست، درک مطلب، درک و دریافت، واژه‌آموزی و دانش زبانی بپردازد. البته این‌ها تنها بخشی از فعالیت‌هایی است که دانش‌آموز پایه چهارم در زمان یادگیری درس فارسی باید انجام دهد. 

معلم خصوصی فارسی چهارم ابتدایی با تجربه‌ای که در زمینه تدریس درس فارسی در دوره ابتدایی دارد به راحتی می‌تواند در مسیر انجام تمام این فعالیت‌ها فرزند شما را راهنمایی کند و کتاب فارسی چهارم ابتدایی را به بهترین شکل ممکن به او بیاموزد.

سوالات متداول

کلاس خصوصی آنلاین زبان فارسی چهارم ابتدایی در چه بستری برگزار می‌شود و مدت زمان آن چقدر است؟

کلاس خصوصی آنلاین زبان فارسی پایه چهارم ابتدایی در بستر “اسکای روم” برگزار می‌شود. (این بستر با توافق دانش آموز و معلم قابل تغییر است) مدت زمان آن نیز 60 دقیقه می‌باشد.

کلاس خصوصی حضوری فارسی پایه چهارم ابتدایی در چه مکانی برگزار می‌شود و مدت زمان آن چقدر است؟

مکان کلاس خصوصی حضوری زبان فارسی چهارم توسط معلم و دانش آموز مشخص می‌شود و مدت زمان آن 90 دقیقه است.

امکان رزرو چند جلسه آزمایشی رایگان برای آشنا شدن با معلم خصوصی فارسی چهارم ابتدایی وجود دارد؟

هر دانش آموز می‌تواند در 5 جلسه آزمایشی رایگان با استادهای مختلف شرکت کند. (در صورت نیاز به جلسات بیشتر باید از معلم هایی که برای کلاس های خود هزینه در نظر گرفته اند، کمک گرفت)