تدریس خصوصی فارسی دوم ابتدایی

اگر فرزندی دارید که پایه اول را پشت سر گذاشته و در شرف رفتن به پایه دوم ابتدایی است و یا اینکه پایه دوم را تمام کرده اما نیاز به یادگیری بیشتر برای او احساس می‌شود از کلاس خصوصی آنلاین و حضوری فارسی دوم ابتدایی در هایتاکی استفاده کنید.

در هایتاکی شرایط مناسبی برای یادگیری فارسی دوم ابتدایی وجود دارد. از جمله اینکه معلمان مجموعه بعد از انجام مصاحبه و دریافت تاییدیه توسط کارشناسان دعوت به همکاری می‌شوند و همگی تجربه کار با کودکان ۷ تا ۹ ساله را دارند و در برقراری ارتباط با آن ها ماهر هستند. 

 

امکانات هایتاکی برای تدریس خصوصی فارسی دوم ابتدایی

در هایتاکی می‌توانید انواع فیلترها از جمله نوع کلاس، سطح تخصص، نوع مهارت، جنسیت معلم و گروه سنی دانش آموز را تعیین کنید و بعد از مشاهده یک لیست سفارشی، با کلیک بر تصویر پروفایل معلم وارد صفحه مربوط به وی شوید. البته قبل از ورود به صفحه پروفایل معلم خصوصی فارسی دوم ابتدایی می‌توانید با مشاهده ویدئو معرفی یا مطالعه متن معرفی اطلاعات بیشتری در مورد او به دست آورید. از طرفی می‌توانید بر تقویم کلیک نمایید و برنامه کاری معلم را ملاحظه بفرمایید.

بعد از ورود به صفحه معلم خصوصی زبان فارسی پایه دوم ابتدایی، در صورت تمایل، او را به لیست علاقه‌مندی‌های خود اضافه کنید یا از طریق پیام به مدرس با او در ارتباط باشید. با مراجعه به بخش رزومه و نظرات نیز می‌توانید شناخت بیشتری از معلم خصوصی فارسی دوم ابتدایی به دست آورید. بعد از رزرو کلاس نیز نگران فراموشی زمان شروع کلاس نباشید. زیرا هایتاکی حدود ۵ دقیقه قبل از شروع کلاس، لینک ورود به کلاس را از طریق پیامک برای دانش آموز و معلم ارسال می‌کند.

 

هزینه کلاس خصوصی فارسی دوم ابتدایی

قیمت کلاس خصوصی فارسی دوم ابتدایی به ازای کلاس‌های مختلف متفاوت است. در نتیجه با هر بودجه‌ای که دارید می‌توانید از کلاس‌های هایتاکی استفاده کنید و فرزند خود را در مسیر یادگیری زبان فارسی دوم ابتدایی قرار دهید. هزینه هر کلاس ابتدا توسط معلم پیشنهاد می‌شود سپس توسط هایتاکی مورد بررسی قرار می‌گیرد و در نهایت به دانش آموز اعلام می‌شود. لازم به ذکر است هزینه پایین به معنای عدم تخصص معلم نیست بلکه این مورد کاملا شخصی است و با توجه به شرایط کار و زندگی معلم تعیین می‌شود. 

در این میان برخی از معلم‌ها به ازای رزرو تعداد جلسات بیشتر تخفیفات خوبی ارائه می‌دهند. این مورد را می‌توانید با کلیک بر تصویر پروفایل معلم بررسی کنید. 

در هایتاکی امکان شرکت در جلسات آزمایشی رایگان، برای آشنایی با معلم زبان فارسی دوم ابتدایی را دارید. در واقع هر دانش آموز می‌تواند در ۵ جلسه آزمایشی رایگان شرکت کند. البته امکان شرکت در جلسات آزمایشی بیشتری نیز وجود دارد اما دیگر به صورت رایگان نمی‌باشد. با این حال هزینه آن‌ها بسیار کمتر از جلسات آموزشی اصلی است. 

سوالات متداول

آیا می‌توان قبل از رزرو کلاس خصوصی زبان فارسی دوم ابتدایی با معلم ارتباط برقرار کرد؟

بله، دانش آموز می‌تواند از طریق جلسات آزمایشی و یا دکمه “پیام به مدرس” با معلم خصوصی زبان فارسی دوم ابتدایی ارتباط برقرار کند.

مدت زمان برگزاری کلاس های آنلاین و حضوری زبان فارسی دوم ابتدایی چقدر است؟

پلتفرم هایتاکی مدت زمان 60 و 90 دقیقه را برای کلاس های خصوصی آنلاین و حضوری زبان فارسی دوم ابتدایی در نظر گرفته است.

کلاس های آنلاین زبان فارسی دوم ابتدایی در چه بستری برگزار می‌شود؟

تدریس خصوصی آنلاین زبان فارسی دوم ابتدایی در بستر “اسکای روم” برگزار می‌شود. اما این بستر با توافق دانش آموز و معلم قابل تغییر است.