تدریس خصوصی فارسی اول ابتدایی

با توجه به شرایط پیش آمده به دلیل بیماری همه‌گیر کرونا و برگزاری کلاس‌های عمومی مجازی توسط مدرسه‌ها، احتمال اینکه فرزند شما در یادگیری زبان فارسی اول ابتدایی دچار مشکل شده باشد (بعد از اتمام پایه اول ابتدایی هنوز توانایی خواندن و نوشتن را نداشته باشد)، زیاد است. از طرفی ممکن است فرزندتان هنوز به سن ۶ سالگی نرسیده باشد اما شما بخواهید او را با آمادگی کامل راهی مدرسه کنید. در هر دو صورت می‌توانید از تدریس خصوصی فارسی اول ابتدایی هایتاکی بهره‌مند شوید. 

اگر طرفدار کلاس حضوری هستید بعد از هماهنگی با معلم خصوصی فارسی اول ابتدایی که در هایتاکی انتخاب می‌کنید، می‌توانید فرزند خود را از کلاس های تدریس حضوری زبان فارسی اول ابتدایی بهره‌مند سازید. اگر هم امکان استفاده از کلاس حضوری را ندارید می‌توانید از کلاس خصوصی آنلاین فارسی اول ابتدایی استفاده کنید. لازم است بدانید مدت زمان کلاس‌های حضوری ۹۰ دقیقه و مدت زمان برگزاری کلاس های آنلاین ۶۰ دقیقه است.

با توجه به اینکه معلم خصوصی فارسی اول ابتدایی در هایتاکی بعد از انجام مصاحبه توسط کارشناسان تایید می‌شود، به جرات می‌توان گفت اگر فرزند شما در کلاس‌های این مجموعه شرکت کند می‌تواند خواندن و نوشتن به زبان فارسی را بیاموزد و سطح دانش او حتی از دانش‌آموزان دیگر بیشتر باشد.

 

معلم خصوصی فارسی اول ابتدایی

قطعا برای کودکانی که قصد یادگیری یک مهارت جدید دارند، معلم نقش بسیار مهمی را ایفا می‌کند. اگر معلم توانایی لازم برای آموزش زبان فارسی پایه اول به کودکان را داشته باشد و در عین حال آن ها را به یادگیری علاقه‌مند کند خدمت بزرگی به ایشان و والدینشان ارائه داده است.

این در حالی است که والدین معمولا برای انتخاب معلم خصوصی فارسی اول ابتدایی فرزند خود حساسیت زیادی نشان می‌دهند. خوشبختانه هایتاکی امکان شناخت کامل معلمان را فراهم می‌کند. در نتیجه والدین می‌توانند بدون هیچ نگرانی و با اطمینان کامل، معلم مورد نظر خود را انتخاب کرده و فرزندشان را به او بسپارند. 

هایتاکی امکان ارتباط با معلم را از طریق گزینه پیام به مدرس فراهم می‌کند. بدین ترتیب والدین می‌توانند حتی قبل از رزرو کلاس تدریس خصوصی فارسی پایه اول ابتدایی با معلم در ارتباط باشند و تمام آنچه را که لازم می‌دانند با وی در جریان بگذارند.

 

امکانات و ویژگی های هایتاکی برای تدریس خصوصی فارسی اول ابتدایی

هایتاکی امکانات و ویژگی های فراوانی دارد که از جمله مهم‌ترین آن ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • برگزاری جلسات آزمایشی 
  • اعمال فیلترهای مختلف بر لیست مدرس ها
  • ویدئو معرفی، متن معرفی، بخش رزومه و بخش نظرات برای شناخت معلم
  • اضافه کردن نام معلم به لیست علاقه‌مندی‌ها (با کلیک بر قلب قرمز رنگ در پروفایل معلم)
  • متفاوت بودن قیمت تدریس خصوصی زبان فارسی اول ابتدایی
  • بخش تقویم برای اطلاع از برنامه کاری معلم
  • ارسال لینک ورود به کلاس برای دانش آموز و معلم از طریق سامانه پیامکی به منظور یادآوری
  • امکان لغو کلاس در صورت نارضایتی دانش آموز

سوالات متداول

چه کسی مکان کلاس خصوصی حضوری زبان فارسی ابتدایی را مشخص می‌کند؟

مکان کلاس خصوصی حضوری زبان فارسی پایه اول ابتدایی، توسط دانش آموز و معلم تعیین می‌شود.

هزینه جلسات آزمایشی زبان فارسی اول ابتدایی به چه صورتی است؟

هر دانش آموز می‌تواند در 5 جلسه رایگان شرکت کرده و در صورت نیاز به کلاس های خصوصی زبان فارسی اول ابتدایی در تعداد بیشتر، هزینه آن را پرداخت کند.

آیا می‌توان فقط معلم های خانم را برای تدریس خصوصی زبان فارسی اول ابتدایی مشاهده کرد؟

بله، بعد از وارد شدن به صفحه تدریس خصوصی زبان فارسی اول ابتدایی، از قسمت فیلترها جنسیت خانم را انتخاب نمایید.