فارسی دوازدهم دبیرستان 

فارسی دوازدهم دبیرستان که با عنوان فارسی ۳ مطرح می‌شود یک درس عمومی است که در بین تمام رشته‌های نظری شامل ریاضی و فیزیک، علوم تجربی، ادبیات و علوم انسانی و علوم و معارف اسلامی مشترک است. این کتاب دوره دوم متوسطه، شامل هشت فصل و هجده درس است. در هر فصل دو تا سه درس مطرح شده است. 

هر فصل به نوع خاصی از ادبیات اختصاص دارد. به این صورت که فصل اول ادبیات تعلیمی، فصل دوم ادبیات پایداری، فصل سوم ادبیات غنایی، فصل چهارم ادبیات سفر و زندگی، فصل پنجم ادبیات انقلاب اسلامی، فصل ششم ادبیات حماسی، فصل هفتم ادبیات داستانی و فصل هشتم ادبیات جهان را شامل می‌شود. 

بعد از اتمام هر درس، دانش آموز با یک کارگاه متن پژوهی مواجه می‌شود که با انجام آن مطالب درسی را بهتر متوجه خواهد شد. علاوه بر این، بخشی تحت عنوان روان‌خوانی نیز در هر فصل تعبیه شده که به روخوانی بهتر دانش آموز کمک می‌کند.

در کل می‌توان گفت روند درج مطالب در کتاب فارسی دوازدهم دبیرستان تقریبا مشابه دیگر دروس فارسی دوره دوم متوسطه است. تنها تفاوتی که وجود دارد سختی مطالب می‌باشد که با شرکت در کلاس خصوصی حضوری و یا آنلاین فارسی دوازدهم دبیرستان احساس نخواهد شد.

 

تدریس خصوصی فارسی دوازدهم دبیرستان در هایتاکی

هایتاکی پلتفرمی قدرتمند است که معلم های خبره‌ای دارد. شما با انتخاب معلم خصوصی فارسی دوازدهم دبیرستان در این مجموعه می‌توانید این درس را به خوبی یاد بگیرید. هایتاکی امکانات فراوانی دارد. از جمله اینکه امکان شناخت کامل معلم را از راه‌های مختلف فراهم می‌کند. در نتیجه هیچ جای شک و تردیدی برای انتخاب معلم باقی نمی‌گذارد. 

با وجود هایتاکی دیگر لازم نیست نگران هزینه کلاس خصوصی فارسی دوازدهم دبیرستان باشید؛ زیرا در این پلتفرم کلاس‌های مختلف با قیمت‌های متفاوت برگزار می‌شوند. این در حالی است که قیمت پایین دلیلی بر عدم تخصص معلم نیست. زیرا تمام معلم‌ها در هایتاکی بعد از بررسی رزومه و انجام مصاحبه، دعوت به همکاری می‌شوند.

یکی از مهم‌ترین امکانات هایتاکی برگزاری جلسات آزمایشی رایگان است. هر دانش آموز می‌تواند در ۵ جلسه آزمایشی به صورت رایگان شرکت کند. این جلسات بهترین فرصت برای شناخت معلم و آشنایی با شیوه تدریس وی است.

امکانات هایتاکی به اینجا ختم نمی‌شود. شما در این پلتفرم امکان ارتباط با معلم و نیز امکان افزودن معلم به لیست علاقه‌مندی‌ها را دارید. از طرفی در برخی موارد می‌توانید با رزرو تعداد جلسات آموزشی بیشتر، تخفیف هم بگیرید. همچنین امکان لغو یا تغییر زمان کلاس خصوصی حضوری و یا آنلاین فارسی دوازدهم دبیرستان برای شما فراهم می‌باشد. با رزرو کلاس در هایتاکی می‌توانید از یادگیری لذت ببرید.

 

اهمیت تدریس خصوصی فارسی دوازدهم دبیرستان

تدریس خصوصی فارسی دوازدهم دبیرستان از دو جهت اهمیت دارد. اول اینکه از جمله درس‌هایی است که نمره آن بر معدل دیپلم دانش آموز تاثیر می‌گذارد. دوم اینکه از این درس در آزمون سراسری سوال می‌آید. پس بهتر است دانش آموز بتواند آن را به خوبی یاد بگیرد تا هم به سوالات تشریحی امتحانات کلاسی پاسخ دهد و هم پاسخ سوالات تستی آزمون سراسری را بلد باشد. 

از آنجا که فارسی ۳ یک درس عمومی برای تمام رشته‌ها به شمار می‌رود، سوالات مرتبط با آن در آزمون سراسری در دفترچه عمومی قرار می‌گیرد. این سوالات شامل واژگان، تاریخ ادبیات، دستور زبان و… است. که تسلط بر آن‌ها با وجود یک معلم خصوصی فارسی دوازدهم دبیرستان خوب میسر می‌شود. معلمان هایتاکی از روش‌های جالبی برای تدریس خصوصی فارسی دوازدهم دبیرستان بهره می‌برند. به طوری که یادگیری دروس کتاب فارسی ۳ برای دانش آموز بسیار راحت و شیرین می‌شود و مطالب به صورت بلندمدت در ذهن دانش آموز باقی می‌مانند. 

سوالات متداول

چگونه می‌توان اقدام به تغییر زمان کلاس خصوصی فارسی دوازدهم دبیرستان کرد؟

دانش آموز می‌تواند بعد از ورود به پروفایل شخصی خود، از قسمت "کلاس های من" بخش “پیش رو” اقدام به تغییر زمان کلاس خصوصی فارسی دوازدهم دبیرستان کند.

آیا می‌توان قبل از رزرو کلاس خصوصی فارسی دوازدهم دبیرستان با معلم آشنا شد؟

بله، دانش آموز می‌تواند قبل از رزرو کلاس خصوصی فارسی دوازدهم دبیرستان از طریق دکمه “پیام به مدرس” یا رزرو کلاس آزمایشی با معلم آشنا شود.

مدت زمان تدریس کلاس های فارسی دوازدهم دبیرستان در هایتاکی چقدر است؟

کلاس های خصوصی زبان فارسی دوازدهم به صورت آزمایشی، آنلاین، حضوری به ترتیب در زمان های 30 و 60 و 90 دقیقه برگزار می‌شوند.