تدریس خصوصی مکالمه زبان فارسی

زبان فارسی زبان رسمی کشور ایران است. پس اگر کسی قصد زندگی، تحصیل، کار یا حتی یک سفر چند روزه به ایران را دارد بهتر است بتواند به زبان فارسی صحبت کند. قطعا هر چه قدر مدت زمان اقامت در ایران طولانی‌تر باشد نیاز به یادگیری زبان فارسی ضرورت بیشتری پیدا می‌کند. اگر یک فرد خارجی بخواهد در ایران زندگی کند و با مردم ارتباط برقرار نماید، بهتر است بر مکالمه زبان فارسی مسلط باشد. 

هایتاکی امکان تدریس خصوصی مکالمه زبان فارسی را فراهم می‌کند. با شرکت در کلاس‌های این مجموعه می‌توانید مهارت مکالمه زبان فارسی خود را تقویت کنید و بسیار سریع و ساده زبان فارسی را بیاموزید. با یادگیری زبان فارسی مشکل برقراری ارتباط با مردم در ایران را نخواهید داشت. 

 

شرکت در کلاس خصوصی مکالمه زبان فارسی 

مدرس مکالمه زبان فارسی بعد از مصاحبه با کارشناسان مجموعه و تعیین سطح، مورد تایید قرار گرفته و دعوت به همکاری می‌شوند.

با توجه به اینکه هایتاکی شرایط لازم برای شناخت کامل استاد خصوصی مکالمه زبان فارسی را فراهم می‌کند، زبان آموز با اطمینان کامل می‌تواند بر دکمه رزرو کلاس کلیک کند. با این حال اگر به هر دلیلی از کلاس خود رضایت نداشته باشد می‌تواند آن را لغو نماید و کلاس دیگری را رزرو کند. 

امکان شرکت در کلاس‌ خصوصی آنلاین مکالمه زبان فارسی شرایطی را مهیا می‌کند تا در هر کجا که حضور دارید به راحتی در کلاس خصوصی مکالمه زبان فارسی شرکت کنید و این زبان شیرین را به بهترین شکل ممکن و تحت نظر برترین استاد ها بیاموزید. حال اگر می‌خواهید زبان فارسی را به صورت حضوری یاد بگیرید، هایتاکی شرایط آن را برای شما فراهم می‌کند. لازم به ذکر است یک جلسه آموزشی آنلاین ۶۰ دقیقه و یک جلسه کلاس حضوری خصوصی مکالمه زبان فارسی ۹۰ دقیقه است.

علاوه بر این ها هایتاکی یک پلتفرم ساده و در عین حال کامل و کاربردی دارد که مورد پسند هر زبان آموزی قرار گرفته است. در واقع زبان آموز به راحتی می‌تواند به تمام امکاناتی که مجموعه برای وی در نظر گرفته است دسترسی داشته باشد. 

 

مهم‌ترین امکانات هایتاکی برای تدریس خصوصی مکالمه زبان فارسی

زبان آموز در هایتاکی می‌تواند انواع مختلفی از فیلترها را بر لیست مدرس ها اعمال کند. مثلا می‌تواند نوع تدریس، سطح تدریس، نوع مهارت، جنسیت استاد و گروه سنی خود را مشخص کرده تا لیست استادهای خاصی را مشاهده نماید. از طرفی می‌تواند با کلیک بر تصویر مدرس وارد پروفایل او شود و قیمت کلاس های خصوصی مکالمه زبان فارسی را به صورت دقیق مشاهده کند. در صورت نیاز از طریق ارسال پیام به مدرس مکالمه زبان فارسی با او در ارتباط باشد و در بخش تقویم، ساعات کاری آزاد استاد را بررسی نماید. علاوه بر این موارد هایتاکی اطلاعیه های مهم را از طریق سامانه پیامکی برای زبان آموز و مدرس ارسال می‌کند.

سوالات متداول

آیا امکان لغو کلاس آزمایشی رایگان مکالمه زبان فارسی وجود دارد؟

بله، هایتاکی شرایطی را مهیا کرده تا زبان آموز بتواند کلاس خصوصی یا جلسه آزمایشی مکالمه زبان فارسی را از طریق قسمت “کلاس های من” در پروفایل شخصی اش لغو کند.

چگونه می‌توان هزینه کلاس خصوصی مکالمه زبان فارسی را پرداخت کرد؟

شما می‌توانید با استفاده از درگاه های بانکی هایتاکی و یا کیف پول خود اقدام به پرداخت هزینه کلاس خصوصی مکالمه زبان فارسی نمایید.

چگونه می‌توان فقط استادهای حرفه ای مکالمه زبان فارسی را مشاهده کرد؟

بعد از وارد شدن به صفحه مکالمه زبان فارسی، از قسمت فیلترها، “سطوح دسترسی” را بر روی “حرفه ای” قرار دهید.