اهمیت تدریس خصوصی فارسی هفتم دبیرستان

فارسی هفتم دبیرستان یکی از دروس مهم این پایه است. آنچه در این کتاب آمده تلاش می‌کند تا ادبیات غنی ایران و جهان را معرفی کند. دانش آموز باید در پایه هفتم دبیرستان یاد بگیرد فقط به ظاهر متون نگاه نکند، بلکه به معنای آن‌ها دقت کرده و تفکر عمیق‌تری داشته باشد. 

فارسی هفتم دبیرستان شامل دو بخش نظم و نثر است. بخش نظم شامل شعر کهن و شعر معاصر و بخش نثر چند نمونه زندگینامه، داستان معاصر، مقاله، حکایت کهن و... را شامل می‌شود. در هر بخش دانش‌آموز با آثار مختلفی آشنا می‌شود و در نهایت باید بتواند آن‌ها را درک کند و معنی و مفهوم هر یک را به خاطر بسپارد.

دانش آموزان در این پایه با شخصیت‌ افراد بزرگی مانند شعرای کهن و معاصر آشنا می‌شوند و معنی هر بیت از اشعار آن‌ها را یاد می‌گیرند و بین معنی اشعار و زندگی واقعی خودارتباط برقرار می‌کنند. از طرفی می‌توانند فرهنگ‌های مختلف موجود در جهان را بشناسند و آنچه را که لازم است در مورد آن‌ها بدانند. از طرف دیگر قلم نویسندگان بزرگی مانند دکتر علی شریعتی را می‌خوانند و با درک آن بر دانش و بینش آن‌ها افزوده می‌شود 

فارسی هفتم ابتدایی مهارت‌های نوشتاری دانش آموزان را پرورش می‌دهد و به آن‌ها در نوشتن متون خلاقانه که با رعایت نکات نگارشی همراه بوده کمک شایانی خواهند کرد. دانش آموز می‌تواند در این پایه با مطالعه کتاب فارسی متوجه میزان علاقه خود به نویسندگی شود و اگر در این زمینه استعداد دارد آن را بیابد. با توجه به آنچه بیان شد حتما متوجه اهمیت تدریس خصوصی فارسی هفتم دبیرستان شده‌اید. شما در کلاس خصوصی می‌توانید تمام آنچه را که لازم است، به صورت کامل آموزش ببینید و مطالب کتاب فارسی هفتم دبیرستان را بیش از پیش درک کنید. 

تدریس خصوصی فارسی هفتم دبیرستان در هایتاکی

اولین اقدامی که پیشنهاد می‌شود قبل از رزرو کلاس در هایتاکی انجام دهید اعمال فیلترهایی مانند نوع تدریس، سطح تدریس و... بر لیست معلم‌هاست. بدین ترتیب می‌توانید در بین معلم‌هایی که مطابق با میل شما لیست شده‌اند یکی را انتخاب کنید. به عنوان مثال شما می‌خواهید فقط معلم های خانم که زبان فارسی پایه هفتم را تدریس می‌کند مشاهده کنید، در این صورت می‌توانید از قسمت فیلترها، جنسیت را بر روی گزینه خانم قرار دهید تا فقط معلم های خصوصی هفتم دبیرستان با جنسیت خانم نمایش داده شود.

اگر در مورد انتخاب معلم تردید دارید می‌توانید در کلاس های آزمایشی شرکت کنید. در این کلاس ها دانش آموز با معلم خصوصی آشنا شده و اطلاعات بیشتری راجع به نوع تدریس، کتاب ها و جزوات لازم و… بدست می‌آورد.

همچنین می‌توانید با مشاهده ویدئو معرفی یا مطالعه متن معرفی، معلم را بیشتر بشناسید. حتی می‌توانید وارد پروفایل معلم شده و در بخش رزومه با سوابق کاری و زمینه‌های تخصصی او آشنا شوید. با کلیک بر قسمت نظرات نیز می‌توانید تجربه دیگر دانش آموزان در مورد معلم خصوصی فارسی پایه هفتم دبیرستان را بدانید. 

هایتاکی امکانات بسیار زیادی را برای تدریس خصوصی فارسی هفتم دبیرستان در خانه یا هر مکان دیگری فراهم کرده است. از جمله این امکانات می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ارتباط با معلم حتی قبل از رزرو کلاس از طریق دکمه پیام به مدرس
  • افزودن معلم به لیست علاقه‌مندی‌ها با کلیک بر قلب قرمز رنگ
  • اطلاع از برنامه کاری معلم خصوصی فارسی هفتم دبیرستان با کلیک بر تقویم
  • دریافت پیام های لازم از طریق پیامک (برای نمونه 5 دقیقه قبل از شروع کلاس خصوصی فارسی هفتم دبیرستان لینک ورود به کلاس برای دانش آموز و معلم ارسال می‌شود)

هزینه کلاس خصوصی فارسی هفتم دبیرستان

قیمت کلاس خصوصی آنلاین و حضوری فارسی هفتم دبیرستان در هایتاکی با توجه به نظر شخصی معلم تعیین می‌شود. سپس توسط کارشناسان هایتاکی مورد بررسی قرار می‌گیرد و در صورت تایید به دانش آموز اعلام می‌شود. دقت کنید هزینه پایین دلیلی بر عدم تجربه و تخصص معلم نیست. در واقع تمام معلم‌های هایتاکی جزء بهترین‌ها هستند و بعد از مصاحبه با کارشناسان مجموعه و کسب امتیاز لازم دعوت به همکاری شده‌اند.

نکته دیگری که در مورد هزینه وجود دارد اعمال تخفیف توسط برخی از معلم‌ها در صورت رزرو تعداد جلسات بیشتر است. با مراجعه به پروفایل معلم و مشاهده قیمت‌ها می‌توانید از وجود تخفیف مطلع شوید. نکته بعدی هزینه تدریس خصوصی حضوری فارسی هفتم دبیرستان است که معمولا بیش از جلسات آنلاین تعیین می‌شود. این در حالی است که مدت زمان برگزاری جلسات حضوری فارسی هفتم دبیرستان ۹۰ دقیقه و مدت زمان برگزاری جلسات آنلاین فارسی هفتم ۶۰ دقیقه است.

سوالات متداول

کلاس های تدریس خصوصی فارسی هفتم دبیرستان چند دقیقه است؟

کلاس های خصوصی آنلاین و حضوری فارسی هفتم دبیرستان به ترتیب در مدت زمان 60 و 90 دقیقه برگزار می‌شوند.

آیا می‌توان لیستی از معلم هایی که زبان فارسی هفتم دبیرستان را به صورت حرفه ای تدریس می‌کنند، مشاهده کرد؟

بله، برای این کار باید از قسمت فیلترها؛ سطح تدریس را بر روی حرفه ای تنظیم کنید.

کلاس های آزمایشی فارسی هفتم دبیرستان در چه بستری برگزار می‌شوند؟

کلاس های آزمایشی فارسی هفتم دبیرستان در بستر اسکای روم برگزار می‌شوند.