کلاس خصوصی فارسی سوم ابتدایی 

در کتاب فارسی سوم ابتدایی همواره بر دو مهارت خواندن و نوشتن تاکید می‌شود. آنچه به طور خاص مورد توجه قرار دارد انجام فعالیت‌های دستوری، ادبی، نگارشی، املایی و… است. در این راستا طبق نظر اداره آموزش و پرورش کشور، دروس املا، انشاء، فعالیت‌های خواندن، نوشتن و... از هم تفکیک نمی‌شود و دانش‌آموز باید بتواند همه این فعالیت‌ها را در ترکیب با هم انجام دهد. همه این ها در قالب یک کتاب با نام فارسی آمده و معلم خصوصی فارسی سوم ابتدایی باید جلسات آموزشی را با توجه به صلاح‌دید خود طوری تنظیم کند که دانش آموز بیشترین بهره را از کلاس ببرد.

 

تدریس خصوصی آنلاین و حضوری زبان فارسی سوم ابتدایی

مزیتی که کلاس خصوصی فارسی سوم ابتدایی نسبت به کلاس عمومی دارد وجود تنها یک دانش آموز در کلاس درس است. در نتیجه معلم به راحتی می‌تواند در مورد فرآیند آموزش تصمیم بگیرد و کلاس را با توجه به توانایی و استعداد تنها یک نفر پیش ببرد. 

معلم باید به نقاط ضعف و قوت دانش آموز توجه کند و درصدد برطرف کردن نقاط ضعف و توسعه نقاط قوت برآید. مثلا اگر دانش آموز در نوشتن املا مشکل دارد باید زمان بیشتری به آن اختصاص داده شود و یا اگر در نوشتن انشاء بااستعداد است سعی در توسعه این استعداد شود. در کلاس خصوصی فارسی سوم ابتدایی تمام این موارد مورد توجه قرار گرفته و مطالب به شکلی کاملا مناسب به فرزندان تدریس می‌شود. 

 

امکانات هایتاکی برای تدریس خصوصی فارسی سوم ابتدایی

در هایتاکی می‌توانید بعد از تعیین نوع تدریس، سطح تدریس، نوع مهارت و... یک لیست سفارسی از معلم های خصوصی را مشاهده بفرمایید. در ادامه با مشاهده ویدئو معرفی یا مطالعه متن معرفی، شناخت خوبی از معلم خصوصی فارسی سوم ابتدایی به دست آورید و بااطمینان او را برای آموزش به فرزند دلبند خود انتخاب نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد معلم خصوصی فارسی سوم ابتدایی بر تصویر پروفایل او کلیک کرده و وارد بخش رزومه شوید و یا بر بخش نظرات کلیک کنید.

در بخش تقویم می‌توانید برنامه زمانی معلم را ملاحظه بفرمایید و از طریق گزینه پیام به مدرس با او در ارتباط باشید. در نهایت اگر معلم را می‌پسندید او را به لیست علاقه‌مندی‌های خود اضافه کنید. هایتاکی دارای یک پنل پیامکی است که هر زمان لازم باشد از طریق آن با شما در ارتباط است. مثلا ۵ دقیقه قبل از شروع کلاس، لینک ورود به کلاس خصوصی فارسی سوم ابتدایی را برای دانش آموز و معلم ارسال می‌کند.

سوالات متداول

کلاس های خصوصی حضوری زبان های فارسی سوم ابتدایی در چه مکانی برگزار می‌شود؟

در بسیاری از مواقع کلاس حضوری در منزل زبان آموز برگزار می‌شود اما در حالت کلی مکان برگزاری کلاس های خصوصی حضوری فارسی سوم ابتدایی توسط دانش آموز و معلم مشخص می‌شود. 

آیا می‌توان فقط معلم های آقا که زبان فارسی سوم ابتدایی را تدریس می‌کنند، مشاهده کرد؟

بله، کافی است بعد از ورود به صفحه تدریس خصوصی فارسی سوم ابتدایی از قسمت فیلترها، جنسیت را بر روی گزینه “آقا” قرار دهید.

آیا می‌توان قبل از رزرو کلاس خصوصی با معلم زبان فارسی سوم ابتدایی ارتباط برقرار کرد؟

بله دانش آموز می‌تواند با کلیک بر روی دکمه "پیام به مدرس" که در پروفایل استادها وجود دارد، با معلم خصوصی زبان فارسی سوم ابتدایی ارتباط برقرار کند.