تدریس خصوصی زبان فارسی تجاری

زبان فارسی، زبان رسمی کشور ایران است. پس اگر کسی بخواهد به قصد تجارت وارد این کشور شود بهتر است زبان فارسی را بلد باشد. تسلط بر زبان فارسی موجب می‌شود یک تبعه خارجی بتواند بسیار آسان‌تر با طرف ایرانی خود ارتباط برقرار کند و با حذف مترجم به عنوان واسطه، رابطه عمیق‌تری بین این دو شکل بگیرد. همچنین می‌تواند زمانی که قصد کار در یک شرکت ایرانی را دارد به موفقیت بیشتری دست یابد. 

از طرف دیگر ممکن است بخواهد در یک شرکت ایرانی در خارج از کشور مشغول به کار شود؛ قطعا تسلط بر زبان فارسی تجاری برای وی یک مزیت محسوب می‌شود. این در حالی است که برخی از افراد شغل مترجمی را انتخاب می‌کنند و به طور خاص تمرکز خود را بر زبان فارسی تجاری می‌گذارند.

مهم نیست با چه هدفی قصد یادگیری زبان فارسی تجاری را دارید و در کجای دنیا زندگی می‌کنید. مهم این است که وارد یک مجموعه مناسب شوید و زمان و هزینه خود را در کلاس درسی بگذرانید که تحت نظر یک استاد خبره است. هایتاکی مدرس های زبان فارسی تجاری را با دقت بالا انتخاب کرده و بعد از انجام مصاحبه و کسب امتیاز مناسب، از مدرس دعوت به همکاری می‌کند.

 

تدریس خصوصی زبان فارسی تجاری با هایتاکی

هایتاکی برای تدریس خصوصی زبان فارسی تجاری مدرس‌های متفاوتی دارد. هر مدرس دارای سطح خاصی از تدریس است در نتیجه هزینه کلاس خصوصی زبان فارسی برای هر استاد متفاوت است. در برخی از مواقع اگر تعداد جلسات بیشتری را رزرو کنید مشمول تخفیف خواهید شد. پس با هر بودجه‌ای که دارید می‌توانید در یکی از کلاس‌های خصوصی زبان فارسی تجاری شرکت نمایید. لازم به ذکر است که هایتاکی شرایطی را مهیا کرده تا زبان آموز بتواند به دلایل مختلف کلاس خود را لغو کرده و یا زمان آن را تغییر دهد. هر یک جلسه کلاس حضوری زبان فارسی تجاری به صورت خصوصی ۹۰ دقیقه و هر یک جلسه کلاس خصوصی آنلاین زبان فارسی تجاری ۶۰ دقیقه است. 

 

مدرس خصوصی زبان فارسی تجاری

با مشاهده ویدئوی معرفی استاد زبان فارسی تجاری یا مطالعه متن معرفی یا ورود به بخش رزومه مدرس می‌توانید شناخت بیشتری در مورد استاد خصوصی زبان فارسی تجاری به دست آورید. از طرفی می‌توانید وارد بخش نظرات شوید و تجربیات زبان آموزان قبلی را مطالعه کنید. قطعا بعد از بررسی این موارد با اطمینان بیشتری می‌توانید در مورد رزرو کلاس خصوصی زبان فارسی تجاری در هایتاکی تصمیم بگیرید.

بعد از کلیک بر تصویر مدرس وارد پروفایل او می‌شوید. در این صفحه امکان ارسال پیام به مدرس برای شما فراهم شده است. در صورت نیاز به هر گونه هماهنگی با مدرس می‌توانید از این گزینه استفاده کنید. در بخش تقویم، ساعات کاری که مدرس امکان تدریس زبان فارسی تجاری را دارد، متوجه می‌شوید. حال اگر متوجه شدید مدرس ساعات کاری خالی خود را مشخص نکرده، می‌توانید از طریق ارسال پیام از او درخواست کنید برای تعیین ساعات کاری خود اقدام نماید. اگر استاد زبان فارسی تجاری را مورد پسند می‌دانید او را به لیست علاقه‌مندی‌های خود بی‌افزایید؛ این کار از طریق کلیک روی قلب قرمز رنگ در پروفایل شخصی استاد انجام می‌شود.

 

کلاس خصوصی زبان فارسی تجاری در هایتاکی

قبل از تعیین کلاس خصوصی زبان فارسی تجاری در هایتاکی از بخش فیلترها استفاده کرده و نوع تدریس، سطح تدریس، نوع مهارت، گروه سنی خود و جنسیت مدرس را انتخاب نمایید. اگر آقا یا خانم بودن مدرس فرقی برایتان ندارد بر گزینه هر دو کلیک کنید. بعد از رزرو کلاس با اطمینان از اینکه مجموعه مناسبی را برای یادگیری مهارت زبان فارسی تجاری انتخاب کرده‌اید در کلاس‌های هایتاکی شرکت کنید.

سوالات متداول

چگونه می‌توانم وارد کلاس خصوصی آنلاین زبان فارسی تجاری شوم؟

5 دقیقه قبل از شروع کلاس خصوصی زبان فارسی تجاری، یک پیامک حاوی لینک ورود به کلاس برای زبان آموز و مدرس ارسال می‌شود که با کلیک بر روی آن وارد کلاس خواهید شد. همچنین زبان آموز می‌تواند بعد از ورود به پروفایل شخصی اش، از قسمت “کلاس های من”، گزینه “پیش‌رو” را انتخاب کرده و وارد کلاس خصوصی شود.

کلاس خصوصی حضوری زبان فارسی تجاری چند دقیقه است؟

کلاس خصوصی حضوری زبان فارسی تجاری در مدت زمان 90 دقیقه برگزار می‌شود.

در جلسه آزمایشی زبان فارسی تجاری چه مواردی بررسی می‌شود؟

سطح مهارت زبان آموز و استاد، روش و متدهای مدرس زبان فارسی تجاری برای تدریس، منابع لازم برای یادگیری و… از مواردی است که در جلسه آزمایشی مورد بررسی قرار می‌گیرد.