تدریس خصوصی فارسی ششم ابتدایی

فارسی یکی از دروس اصلی پایه ششم ابتدایی است. آنچه در این کتاب آورده شده شامل اشعار، روایت‌ها، داستان‌ها و... است. هدف از قرار دادن درس فارسی در بین کتب درسی پایه اول تا پنجم به دست آوردن مهارت خواندن و نوشتن است اما کتاب فارسی ششم ابتدایی، بیش از آنکه بر تقویت مهارت خواندن دانش آموز تاکید داشته باشد تلاش می‌کند تا فرد را با ادبیات فارسی آشنا کند. 

دانش آموز بعد از آموزش فارسی پایه ششم باید بتواند به صورت عمیق‌تر در مورد مسائل مربوط به زندگی فکر کند. او باید با ارزش‌های انسانی آشنا شود و سعی کند آن‌ها را در خود پرورش دهد. 

با این اوصاف فارسی پایه ششم نسبت به کتب فارسی پایه‌های پایین‌تر از اهمیتی دوچندان برخوردار است و حتما باید به صورت کامل و توسط یک معلم خوب آموزش داده شود. یک معلم خصوصی خوب می‌تواند تمام آنچه را که در فارسی پایه ششم آمده به بهترین شکل ممکن به دانش آموز تدریس کرده و او را برای تحصیل در پایه‌های بالاتر آماده کند. 

 

شناخت معلم خصوصی فارسی پایه ششم ابتدایی

هایتاکی یک پلتفرم‌ آموزش زبان‌ است. شما در هایتاکی می‌توانید قبل از رزرو کلاس خصوصی آنلاین و یا حضوری فارسی ششم ابتدایی، شناخت مناسبی از معلم به دست آورید و با اطمینان خاطر برای شرکت در کلاس او تصمیم بگیرید.

تنها کافی است ویدئو معرفی را مشاهده کنید یا متن معرفی را بخوانید. وارد پروفایل معلم شوید و در بخش رزومه، سوابق کاری و تحصیلی او را بررسی کنید. از طرف دیگر نظر دانش آموزان قبلی می‌تواند مرجع مناسبی برای تصمیم‌گیری در مورد یک معلم خصوصی فارسی ششم ابتدایی باشد.

هایتاکی شرایطی را مهیا کرده تا دانش آموز بتواند با رزرو کلاس آزمایشی، آشنایی بیشتری با معلم خصوصی فارسی ششم ابتدایی بدست آورد. هر دانش آموز می‌تواند در 5 جلسه آزمایشی رایگان شرکت کند و در صورتی که به کلاس های بیشتری نیاز داشت از تدریس معلم هایی که برای کلاس های آزمایشی خود هزینه در نظر گرفته اند بهره‌مند شود.

 

تدریس خصوصی فارسی ششم ابتدایی در هایتاکی

هایتاکی به شما کمک می‌کند از طریق دکمه پیام به مدرس قبل از رزرو کلاس آنلاین یا حضوری زبان فارسی پایه ششم ابتدایی با معلم در ارتباط باشید. اگر معلم را می‌پسندید او را به لیست علاقه‌مندی های خود اضافه کنید. از طرفی نیازی نیست که در بین تمام معلم‌های هایتاکی به دنبال معلم مورد نظر خود بگردید، بلکه می‌توانید لیست معلم‌ها را بعد از اعمال فیلترهایی مانند نوع تدریس، سطح تدریس، نوع مهارت و... باب میل خود تنظیم و سپس مشاهده کنید.

در صورتی که قصد اطلاع از برنامه کاری معلم خصوصی فارسی ششم ابتدایی را دارید وارد بخش تقویم شوید و اگر نگران فراموش کردن زمان شروع کلاس درس هستید لازم است بدانید هایتاکی مجهز به سامانه پیامکی است و معمولا ۵ دقیقه قبل از شروع کلاس، لینک ورود به کلاس را برای دانش آموز و مدرس ارسال می‌کند. 

سوالات متداول

های‌تاکی چه مکانی را برای کلاس های حضوری فارسی ششم ابتدایی در نظر گرفته است؟

کلاس خصوصی حضوری فارسی ششم ابتدایی در هایتاکی در مکان مورد نظر دانش آموز و معلم برگزار می‌شود.

مدت زمان کلاس های آزمایشی فارسی ششم ابتدایی چقدر است؟

کلاس های آزمایشی فارسی، پایه ششم ابتدایی در مدت زمان 30 دقیقه برگزار می‌شود.

آیا امکان تغییر زمان کلاس خصوصی فارسی ششم ابتدایی وجود دارد؟

بله، دانش آموز می‌تواند از طریق پروفایل شخصی خود، بخش کلاس های من، اقدام به تغییر زمان کلاس خصوصی فارسی ششم ابتدایی کند.