آنچه در فارسی نهم دبیرستان تدریس می‌شود

فارسی نهم دبیرستان شامل ۶ فصل و ۱۷ درس است. تعداد دروس هر فصل با توجه به حجم مطالب و اهمیت آن‌ها مشخص شده می‌شود. هر درس ممکن است شامل اشعاری از شاعران یا متونی از نویسندگان باشد. کتاب فارسی نهم دبیرستان از لحاظ واژه‌شناسی، آرایه‌های ادبی و دستور زبان فارسی اهمیت زیادی دارد. در واقع در هر درس، این سه جنبه مورد توجه قرار گرفته و دانش آموز  می‌تواند نکات مهم مربوط به هر جنبه را یاد بگیرد. 

از طرفی اشعار و متون، چیزی بیش از ظاهر است و آنچه به آن‌ها ارزش می‌بخشد معنی و مفهومیست که در پشت هر یک پنهان شده است. بهتر است دانش آموز این معانی را یاد بگیرد و به جای حفظ طوطی‌وار، آن‌ها را درک نماید. 

حال اگر یک راهنمای خوب در کنار دانش آموز باشد، می‌تواند انگیزه و اشتیاق کافی برای درک مطالب را در او ایجاد کند و تمام آنچه را که ممکن است برای دیگران کسل‌کننده باشد در اوج جذابیت به دانش آموز آموزش دهد. از طرفی معلم خصوصی فارسی نهم دبیرستان می‌تواند به پرسش های دانش آموز پاسخ داده و او را از سردرگمی ها نجات دهد.

 

تدریس خصوصی فارسی نهم دبیرستان 

بهتر است معلم خصوصی فارسی نهم دبیرستان در ابتدا مطالب را ساده بیان کند و در نهایت سطح بیان خود را پیشرفته نماید، تا دانش آموز بتواند به تدریج بر جنبه‌های مهم کتاب مسلط شود و بیشترین بهره را از کلاس درس ببرد. 

هدف اصلی فارسی نهم دبیرستان، تقویت دانش ادبی، زبانی و فکری دانش آموز است. معلم‌های هایتاکی بر این مسئله واقف‌اند و تلاش می‌کنند این هدف را دنبال نمایند. آن‌ها معنی اشعار و متونی که در فارسی نهم دبیرستان آمده را به شکل مناسبی به ذهن دانش آموز منتقل کرده و با مهارتی که دارند جذابیت خاصی برای دانش آموز ایجاد می‌کنند. در نتیجه معانی برای همیشه در ذهن دانش آموز جای می‌گیرد. 

بدین ترتیب دانش آموز می‌تواند علاوه بر پاسخ دادن به سوالات درسی و موفقیت در امتحانات فارسی، مطالب کتاب را در زندگی نیز به کار بگیرد و فردی به مراتب موفق‌تر و فهیم‌تر باشد. قطعا چنین دستاوردی بسیار ارزشمند است و تاثیر زیادی بر زندگی فرد دارد. 

 

امکانات هایتاکی برای کلاس خصوصی فارسی نهم دبیرستان 

با توجه به اهمیت درس فارسی، نیاز به شرکت در کلاس خصوصی فارسی نهم دبیرستان احساس می‌شود. حال اگر این تدریس در یک بستر مناسب و زیر نظر یک معلم خوب صورت بگیرد قطعا نتایج بهتری خواهد داشت. هایتاکی همان بستر مناسبی است که با معلم های برجسته‌، امکانات بسیار خوبی را در اختیار دانش آموزان قرار می‌دهد.

این پلتفرم با تدریس خصوصی آنلاین و حضوری زبان فارسی، پایه نهم، به شما کمک می‌کند قبل از رزرو کلاس، معلم را به خوبی بشناسید و اطلاعات مورد نیاز راجع به او را به دست آورید. حتی می‌توانید با معلم در ارتباط باشید و هر آنچه را که لازم می‌دانید با او در میان بگذارید. (از طریق ارسال پیامک) هایتاکی برای جلب رضایت شما جلسات آزمایشی رایگانی برگزار می‌کند تا دانش آموز بتواند با معلم آشنا شده و پرسش های اولیه خود را در خصوص کلاس های خصوصی فارسی نهم دبیرستان مطرح کند. با شرکت در این جلسات با اطمینان خاطر بیشتری می‌توانید در مورد رزرو کلاس اصلی تصمیم بگیرید.

با بررسی بخش تقویم می‌توانید از ساعات کاری هر معلم مطلع شوید. با کلیک بر افزودن به علاقه‌مندی‌ها می‌توانید معلم را به لیست اساتید مورد علاقه خود اضافه کنید. هزینه کلاس خصوصی فارسی نهم دبیرستان در هایتاکی متفاوت است، اما تمام اساتید جزء بهترین معلم‌ها هستند و بعد از مصاحبه و تایید؛ دعوت به همکاری شده‌اند. پس با خیال راحت می‌توانید برای رزرو هر یک از کلاس‌های خصوصی آنلاین و حضوری فارسی نهم دبیرستان اقدام نمایید.

سوالات متداول

تدریس زبان فارسی نهم دبیرستان به صورت حضوری در چه مکانی برگزار می‌شود؟

مکان برگزاری کلاس خصوصی فارسی نهم دبیرستان توسط دانش آموز و معلم تعیین می‌شود.

مدت زمان کلاس های خصوصی فارسی نهم دبیرستان در هایتاکی به چه صورتی است؟

30، 60 و 90 دقیقه به ترتیب مدت زمان برگزاری کلاس های آزمایشی، آنلاین و حضوری برای فارسی نهم دبیرستان است.

هر دانش آموز می‌تواند چند جلسه آزمایشی فارسی پایه نهم دبیرستان را رزرو کند؟

هر دانش آموز می‌تواند در 5 جلسه آزمایشی رایگان با معلم‌های خصوصی فارسی پایه نهم دبیرستان شرکت کند و پس از آن اقدام به رزرو کلاس های آزمایشی پولی نماید.