تدریس خصوصی زبان عربی عمومی

زبان عربی یکی از زبان‌های خارجی است که در طول تحصیل در ایران با آن مواجه می‌شویم اما معمولا دانش ما محدود به آنچه در کتاب‌های درسی آمده ختم می‌شود و بعد از اتمام دوران تحصیل آن را فراموش می‌کنیم. با این حال یک پیش‌ذهنیت در مورد این زبان داریم. پس اگر بخواهیم دانش محدود خود را احیا کنیم تنها کافی است در یک کلاس مناسب ثبت‌نام کرده و با یک مدرس خبره شروع به تکمیل دانش خود در مورد زبان عربی کنیم.

پیشنهاد ما شرکت در کلاس خصوصی زبان عربی عمومی هایتاکی است. این مجموعه امکان شرکت در کلاس آزمایشی رایگان قبل از رزرو کلاس را برای زبان آموز فراهم کرده تا در این جلسه زبان آموز با شیوه تدریس مدرس آشنا ‌شود، سطحی از یادگیری را که مد نظر دارد برای استاد عربی عمومی مشخص کند و... . مدرس خصوصی زبان عربی عمومی نیز می‌تواند میزان دانش زبان آموز در مورد زبان عربی را بسنجد، ، منابع آموزشی را معرفی نماید، تعداد جلساتی را که برای یادگیری بیشتر نیاز دارد تعیین کند و... .

برگزاری جلسات آزمایشی که معمولا با هزینه‌ای بسیار کم یا به صورت کاملا رایگان انجام می‌شود تنها یکی از مزایای تدریس خصوصی زبان عربی عمومی در هایتاکی است. با امکاناتی که این مجموعه در اختیار شما قرار می‌دهد می‌توانید رزرو کلاس را در بهترین شرایط و با بیشترین اطمینان خاطر انجام دهید.

 

چرا باید در کلاس های خصوصی زبان عربی شرکت کنیم؟

یادگیری زبان عربی به چند دلیل از اهمیت زیادی برخوردار است. اول اینکه ما ایرانی‌ها مسلمان هستیم و برای قرائت و درک معنی آیات کتاب آسمانی خود یعنی قرآن به یادگیری زبان عربی نیاز داریم. از طرفی ممکن است قصد سفر یا حتی مهاجرت به یک کشور عرب زبان در نزدیکی ایران را داشته باشیم. همچنین ممکن است بخواهیم در حوزه آموزش زبان عربی فعالیت کنیم. حتی این امکان وجود دارد که هیچ یک از این اهداف را نداشته باشیم و صرفا به دلیل علاقه‌ای که نسبت به این زبان داریم بخواهیم آن را آموزش ببینیم. در کل این موارد تنها تعدادی از دلایلی است که یک ایرانی ممکن است بخواهد زبان عربی را یاد بگیرد و از آن استفاده کند. در نهایت باید بگوییم که امکان شرکت در کلاس خصوصی آنلاین و حضوری زبان عربی عمومی برای همه افراد جامعه فراهم شده است.

 

چرا باید هایتاکی را برای یادیگری زبان عربی عمومی انتخاب کنیم؟

مجموعه عظیم هایتاکی همواه در تلاش است تا رضایت شما زبان آموز گرامی را به دست آورد و بستر مناسبی برای یادگیری زبان عربی عمومی برایتان فراهم کند. این مجموعه امکان اعمال فیلترهای مختلفی از جمله نوع تدریس، نوع مهارت، سطح تدریس، گروه سنی، جنسیت و ... را برای شما فراهم می‌کند و مطابق با آنچه مد نظر دارید لیستی از اساتید را به شما نمایش می‌دهد. 

در هر سطر از این لیست، تصویر یک مدرس به همراه اطلاعات مهمی مانند تخصص‌ها، سطوح تدریس، گروه سنی، کشور، تعداد کلاس های برگزار شده و نوع تدریس قابل مشاهده است. همچنین شما می‌تواتید در هایتاکی اساتید نیتیو عرب زبان را نیز مشاهده کنید. افرادی با ملیت سوری، عراقی،لبنانی و...

از طرفی اکثر مدرس‌ها یک ویدیوی معرفی دارند که با مشاهده آن می‌توانید از سوابق کاری و علایق و خلق و خو و شیوه بیان مدرس مطلع شوید. البته بررسی رزومه استاد نیز می‌تواند در آشنایی بیشتر زبان آموز تاثیرگذار باشد. از طرفی برخی از اساتید در قالب متن به معرفی خود می‌پردازند و زبان آموز را از آنچه لازم است آگاه می‌کنند. در بخش تقویم نیز می‌توان از زمان کلاس درس مطلع شد و بعد از کلیک بر گزینه رزرو کلاس، زمان مورد نظر خود را انتخاب کرد. از دیگر امکانات هایتاکی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • افزودن یک کلاس خاص به لیست علاقه‌مندی‌ها
  • ارسال پیام به مدرس از طریق پلتفرم هایتاکی
  • سامانه پیامکی برای ارسال لینک کلاس درس 5 دقیقه قبل از شروع کلاس
  • انتخاب جنسیت استاد زبان عربی عمومی

سوالات متداول

تدریس خصوصی زبان عربی عمومی چند ساعت است؟

کلاس های خصوصی آنلاین زبان عربی عمومی 60 دقیقه و کلاس های حضوری خصوصی زبان عربی عمومی 90 دقیقه است.

آیا دکمه "پیام به مدرس" قبل از رزرو کلاس فعال است؟

بله، زبان آموز می‌تواند قبل از رزرو کلاس زبان عربی عمومی با مدرس ارتباط برقرار کرده و پیام خود را از طریق این دکمه ارسال کند.

آیا امکان تغییر زمان کلاس خصوصی زبان عربی وجود دارد؟

بله، زمان آموز می‌تواند با مراجعه به قسمت "کلاس های من"، "پیش رو"، زمان کلاس رزرو شده خود را تغییر دهد.