شرکت در کلاس خصوصی زبان عربی تجاری

در نزدیکی ایران کشورهای عرب زبان زیادی هستند که شما به عنوان یک فرد می‌توانید به آنجا سفر کنید. در این میان اگر زبان عربی تجاری را بیاموزید، نیازی به مترجم نخواهید داشت. قطعا اگر خودتان بتوانید به زبان عربی صحبت کنید یا در زمان عقد قرارداد متون را بخوانید از بروز مشکلات زیادی جلوگیری کرده و نتایج بهتری دریافت خواهید کرد. اگر بخواهید در یک مصاحبه کاری که به زبان عربی برگزار می‌شود شرکت کنید یا در یک شرکت عرب زبان مشغول به کار شوید؛ به یادگیری زبان عربی تجاری نیاز دارید. 

در صفحه تدریس خصوصی زبان عربی تجاری، لیست اساتیدی به شما نمایش داده می‌شود که دارای تخصص ویژه‌ای هستند و می‌توانند به بهترین شکل ممکن زبان عربی را با هدف تجارت و شرکت در جلسات تجاری به شما آموزش دهند. پس فرصت را غنیمت بشمارید و با شرکت در کلاس خصوصی زبان عربی تجاری از مهارت مدرس‌های هایتاکی خود را بهره‌مند سازید.

کلاس های این پلتفرم به صورت آنلاین و حضوری تشکیل می‌شود. بنابراین در صورتی که به مدرس دسترسی دارید و در همان شهری که ایشان زندگی می‌کند ساکن هستید می‌توانید در کلاس‌های حضوری عربی تجاری شرکت کنید. اما اگر به هر دلیلی امکان شرکت در کلاس حضوری زبان عربی تجاری را ندارید، نگران نباشید. کلاس‌های آنلاین هایتاکی با همان کیفیت در بستر اسکای روم برگزار می‌شوند و شما زبان آموز گرامی در هر نقطه داخل یا خارج از ایران، می‌توانید زبان عربی تجاری را به راحتی بیاموزید.

 

امکانات کلاس خصوصی عربی تجاری در هایتاکی

هایتاکی امکانات متنوعی دارد که در این بخش به مهم‌ترین آن ها اشاره می‌شود. از جمله این امکانات، فیلترهایی است که لیست اساتید خاصی را برای نمایش به زبان آموز نشان می‌دهد. اگر در بخش فیلترها وارد شوید و آنچه را که مد نظر دارید، لحاظ کنید تنها مدرس‌هایی به شما نشان داده می‌شود که مطابق با نظر و میل و خواسته شما است.

در لیست استاد های زبان عربی تجاری می‌توانید قیمت رزرو کلاس اصلی را مشاهده کنید. تخصص‌های مربوط به استاد را ببینید و با سطوح تدریس وی آشنا شوید. در همین جا می‌توانید نوع کلاسی را که مدرس امکان تدریس خصوصی زبان عربی تجاری دارد ملاحظه بفرمایید. چنانچه کلاس حضوری باشد مکان آن توسط مدرس و زبان آموز تعیین می‌شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با مدرس زبان عربی تجاری می‌توانید بر ویدئوی معرفی کلیک کرده و با مدرس آشنا شوید. حال اگر ویدئوی معرفی وجود نداشت متن معرفی را بخوانید یا رزومه استاد را بررسی نمایید تا اطلاعات کامل‌تری در مورد مدرس خصوصی زبان عربی تجاری به دست آورید.

با کلیک بر بخش تقویم نیز می‌توانید زمان‌هایی را که مدرس امکان تدریس دارد مشاهده کرده و زمانی که با برنامه کاری شما همخوانی دارد انتخاب نمایید. 

 

امکانات پروفایل اساتید خصوصی زبان عربی تجاری

با کلیک بر تصویر مدرس وارد صفحه‌ای می‌شوید که امکانات دیگری را در اختیار شما قرار می‌دهد. از جمله اینکه می‌توانید هزینه کلاس خصوصی زبان عربی تجاری را (در صورت آنلاین یا حضوری بودن کلاس و با توجه به تعداد جلسات) مشاهده کنید. دقت کنید معمولا کلاس آنلاین ۶۰ دقیقه و کلاس حضوری ۹۰ دقیقه است. 

در ادامه می‌توانید با کلیک بر دکمه رزرو آزمایشی که اغلب به صورت رایگان برگزار می‌شود، کلاس را از هر نظر بسنجید، خود را به مدرس معرفی کنید و با او ارتباط نزدیک‌تری برقرار نمایید تا راحت‌تر بتوانید در مورد رزرو کلاس او تصمیم بگیرید. افزودن کلاس به علاقه‌مندی‌ها، ارسال پیام به مدرس، امکان لغو کلاس در صورت ناراضی بودن زبان آموز، مشاهده نظرات زبان آموزان قبلی، امکان تغییر ساعت کلاس خصوصی عربی تجاری و… از دیگر امکانات هایتاکی به شمار می‌رود.

سوالات متداول

آیا کلاس خصوصی آنلاین عربی تجاری فقط در بستر اسکای روم برگزار می‌شود؟

خیر، زبان آموز و مدرس می‌توانند با توافق یکدیگر بستر کلاس خصوصی آنلاین زبان عربی تجاری را تغییر دهند.

آیا می‌توان فقط مدرس های خانم را برای تدریس خصوصی زبان عربی تجاری مشاهده کرد؟

بله، زبان آموز می‌تواند بعد از وارد شدن به صفحه تدریس آنلاین و حضوری زبان عربی تجاری به صورت خصوصی، از قسمت فیلترها؛ “جنسیت” را بر روی “خانم” قرار داده تا فقط استادهای خانم را مشاهده کند.

هر زبان آموز مجاز به رزرو چند کلاس عربی تجاری به صورت آزمایشی و رایگان است؟

زبان آموزان می‌توانند 5 مرتبه در کلاس های آزمایشی رایگان زبان عربی تجاری شرکت کنند. لازم به ذکر است که در صورت لزوم به شرکت در جلسه آزمایشی (بیش از 5 بار) می‌توانند از کلاس مدرس هایی بهره‌مند شود که هزینه اندکی برای هر جلسه آزمایشی در نظر گرفته اند.