اهمیت یادگیری زبان عربی

یادیگری زبان عربی از آن جهت که زبان کتاب آسمانی ما مسلمانان است از اهمیت ویژه‌ای برخوردار می‌باشد. زیرا ما برای قرائت و درک معنی آیات قرآن به یادگیری زبان عربی نیاز داریم. از طرفی تعداد زیادی از کشورهای عرب زبان در نزدیکی ایران قرار دارند؛ اگر بخواهیم به یکی از این کشورها سفر کنیم قطعا با مهارت مکالمه زبان عربی از سفر خود چندین برابر لذت خواهیم برد. از طرف دیگر اگر بخواهیم به یک کشور عرب زبان مهاجرت کنیم بهتر است بر صحبت کردن به زبان عربی مسلط باشیم. در کنار تمام این ها اگر بخواهیم زبان عربی را به عنوان یک رشته دانشگاهی انتخاب کنیم یا بخواهیم در حیطه آموزش آن به دیگران فعالیت داشته باشیم باید مکالمه زبان عربی را به خوبی بدانیم. 

 

اهمیت تدریس خصوصی مکالمه زبان عربی

یکی از بهترین راه‌های تسلط بر مکالمه زبان عربی شرکت در کلاس خصوصی است. کلاس خصوصی مکالمه زبان عربی نسبت به کلاس عمومی مزایای فراوانی دارد. از جمله اینکه مدرس خصوصی مکالمه زبان عربی تمام انرژی و توجه خود را برای تدریس به تنها یک نفر به کار می‌گیرد و نسبت به توان همان یک نفر، کلاس درس را پیش می‌برد. لذا نتایج بهتری حاصل می‌شود. پس با شرکت در کلاس خصوصی مکالمه زبان عربی به جای شرکت در یک کلاس عمومی در وقت خود صرفه‌جویی کرده و این مهارت خاص را به آسانی بیاموزید.

 

هایتاکی بستری مناسب برای تدریس خصوصی مکالمه زبان عربی

با توجه به امکاناتی که هایتاکی برای زبان آموزان فراهم می‌کند با اطمینان می‌توان از آن به عنوان یک بستر مناسب یاد کرد. هایتاکی لیست مدرس‌ها را بعد از اعمال فیلترهایی مانند نوع تدریس (حضوری / آنلاین)، نوع مهارت (مثلا مکالمه زبان عربی)، سطح تدریس (مبتدی / متوسط / حرفه‌ای)، گروه سنی زبان آموز (کودک / نوجوان / بزرگسال) و جنسیت مدرس (آقا / خانم / هر دو) نمایش می‌دهد. نکته مهمی که در اینجا حائز اهمیت است اینکه سطح تدریس هر یک از اساتید بعد از مصاحبه با کارشناسان هایتاکی تعیین می‌شود و تنها چنانچه توسط کارشناسان مورد تایید قرار بگیرند برای تدریس در کلاس‌های هایتاکی نمایش داده می‌شوند. پس همگی افرادی خبره و متخصص هستند.

مجموعه هایتاکی برای شناخت بیشتر مدرس مکالمه زبان عربی راه‌های مختلفی پیش روی زبان آموز قرار می‌دهد. از جمله اینکه زبان آموز می‌تواند ویدئوی معرفی مدرس مکالمه زبان عربی را مشاهده کرده و در بخش درباره استاد با مدرس آشنا شود و در قسمت رزومه از فعالیت‌های کاری او مطلع گردد. 

هایتاکی امکان ارتباط با مدرس (قبل از رزرو کلاس) را از طریق ارسال پیام فراهم کرده است. شما به هر دلیلی که بخواهید با مدرس در ارتباط باشید می‌توانید از این گزینه استفاده کنید. مثلا ممکن است استاد مکالمه زبان عربی، زمان‌های آزاد خود را در بخش تقویم مشخص نکرده باشد و شما بخواهید کلاس درس او را رزرو کنید. در این صورت به راحتی می‌توانید از طریق دکمه ارسال پیام، به او اطلاع دهید تا در اسرع وقت زمان‌هایی را که می‌تواند کلاس برگزار کند، مشخص نماید.

 

امکانات هایتاکی برای کلاس های خصوصی مکالمه زبان عربی

  • امکان شرکت در جلسات آزمایشی رایگان یا بسیار کم‌هزینه قبل از رزرو کلاس مکالمه زبان عربی
  • مشاهده نظرات زبان آموزان قبلی در مورد مدرس و کلاس خصوصی مکالمه زبان عربی
  • اضافه کردن مدرس به لیست علاقه‌مندی‌ها از طریق قلب قرمز رنگ در پروفایل اساتید
  • وجود قیمت های متنوع برای کلاس های خصوصی آنلاین و حضوری مکالمه زبان عربی
  • ارسال لینک کلاس صحبت کردن به زبان عربی برای زبان آموز (برای مثال 5 دقیقه قبل از شروع کلاس، از طریق ارسال پیام برای زبان آموز)
  • امکان لغو و تغییر کلاس توسط زبان آموز (در صورت عدم توانایی شرکت در کلاس یا عدم رضایت از مدرس)

سوالات متداول

چگونه می‌توان کلاس خصوصی مکالمه زبان عربی برای نوجوان رزرو کرد؟

بعد از ورود به صفحه مکالمه زبان عربی، از بخش فیلترها “گروه سنی” را بر روی "نوجوان" قرار دهید تا فقط استادهایی که به نوجوانان تدریس می‌کنند را مشاهده نمایید.

چگونه می‌توان از زمان های آزاد مدرس مکالمه زبان عربی مطلع شد؟

با مراجعه به صفحه مکالمه زبان عربی می‌توانید بر روی دکمه “تقویم” کلیک کنید؛ یا بعد از ورود به پروفایل مدرس دکمه “تقویم استاد” را انتخاب نمایید.

کلاس خصوصی آنلاین صحبت به زبان عربی در چه بستری برگزار می‌شود؟

اسکای روم، بستری است که هایتاکی برای برگزاری کلاس های آنلاین مکالمه زبان عربی در نظر گرفته است. اما این بستر با توافق بین زبان آموز و مدرس، قابل تغییر است.