معلم خصوصی عربی نهم دبیرستان

برخی از دانش آموزان برای یادگیری زبان عربی نیاز به شرکت در کلاس خصوصی دارند. آنچه در این میان اهمیت دارد انتخاب معلم خوب برای تدریس زبان عربی نهم دبیرستان است. معلم‌های هایتاکی افرادی باتجربه و خبره هستند پس هر کدام را که انتخاب کنید می‌توانید با خیال راحت در مسیر یادگیری درس عربی نهم دبیرستان قدم بردارید. با این حال اگر به هر دلیلی از کلاس خصوصی عربی نهم دبیرستان راضی نباشید می‌توانید آن را لغو کرده و ادامه مسیر یادگیری را با معلم دیگری پیش ببرید.

البته پیشنهاد می‌شود قبل از انتخاب معلم نسبت به شناخت او اقدام کنید تا مجبور به لغو کلاس در میانه راه نشوید. جهت کسب اطلاعات راجع به معلم و هزینه تدریس خصوصی عربی نهم دبیرستان راه‌های زیادی پیش روی دارید. از جمله این راه‌ها ورود به پروفایل معلم، تماشای ویدئو معرفی، مطالعه متن معرفی، مراجعه به بخش رزومه و نظرات و مهم‌تر از همه شرکت در جلسات آزمایشی است.

 

رزرو کلاس خصوصی عربی نهم دبیرستان به صورت آزمایشی

جلسات آزمایشی در هایتاکی معمولا به صورت رایگان برگزار می‌شود و بهترین فرصت برای شناخت معلم را فراهم می‌کند. (5 جلسه رایگان) شما می‌توانید با توجه به مواردی که در کلاس آزمایشی مطرح می‌شود (مانند نوع تدریس، منابع لازم و… در مورد معلم و کلاس خصوصی عربی نهم دبیرستان نظر دهید و هر معلمی را که بیشتر می‌پسندید انتخاب کنید. در ادامه می‌توانید معلم منتخب خود را به لیست علاقه‌مندی‌ها اضافه نمایید تا در آینده با او کلاس رزرو کنید. (افزودن معلم خصوصی آنلاین و یا حضوری زبان عربی نهم دبیرستان به لیست علاقه مندی ها از طریق کلیک روی قلب قرمز رنگ انجام می‌شود)

 

عربی نهم دبیرستان

عربی نهم دبیرستان که با عنوان «عربی، زبان قرآن» مطرح می‌شود شامل ۱۰ درس است. هر درس یک عنوان عربی دارد و موضوع خاصی را تحت پوشش قرار می‌دهد. هدف از تدریس خصوصی عربی نهم دبیرستان پرورش مهارت‌های زبانی دانش آموزان برای درک بیشتر متون عربی است. در پایان دوره آموزشی از دانش آموز انتظار می‌رود متون ساده عربی را بخواند و معنی آ‌ن‌ها را درک کند. 

در عربی نهم دبیرستان حدود ۲۳۰ کلمه جدید به کار رفته است. سایر واژگان که تعداد آن‌ها حدود ۵۷۰ کلمه است مربوط به عربی پایه‌های قبل می‌باشد که در این پایه نیز تکرار شده است. این واژگان جزء پرکاربردترین کلمات به کار رفته در زبان عربی است که برای درک کتاب آسمانی قرآن و دیگر کتاب‌های عربی زبان لازم است. تمرينات عربی نهم دبیرستان علاوه بر اینکه بستر آموزش زبان عربی را فراهم می‌کند، ابعاد تربیتی و فرهنگی دانش آموز را نیز مد نظر دارد.

در واقع هدف از یادگیری عربی نهم دبیرستان آموزش فعل‌های امر و نهی، ماضی استمراری، ترکيب اضافی و وصفی، وزن و ريشه کلمات و ساعت‌خوانی است که در کنار يادآوری مفاهيم دو کتاب عربی هفتم و هشتم دبیرستان انجام می‌شود. در واقع بایستی انواع فعل‌ها طوری به دانش آموز آموزش داده شود تا وی بتواند آن‌ها را در جملات مختلف به کار بگیرد. همچنين بايد زمان‌های مختلف مربوط به یک فعل خاص را تشخیص دهد. در برخورد با ترکيب وصفی و اضافی نیز بهتر است دانش آموز بتواند عبارات را در جملات معنا کند.

سوالات متداول

هر دانش آموز می‌تواند در چند جلسه آزمایشی تدریس خصوصی زبان عربی پایه نهم دبیرستان شرکت کند؟

هر دانش آموز می‌تواند در 5 جلسه آزمایشی رایگان شرکت کند. در صورت نیاز به جلسات آزمایشی بیشتر، می‌توان از معلم هایی کمک گرفت که برای کلاس های آزمایشی خود هزینه در نظر گرفته اند.

تدریس آنلاین زبان عربی پایه نهم دبیرستان در چه بستری برگزار می‌شود؟

"اسکای روم" بستری است که هایتاکی برای برگزاری کلاس های عربی نهم دبیرستان در نظر گرفته است که این بستر با توافق دانش آموز و معلم قابل تغییر می‌باشد.

آیا زمان تدریس خصوصی زبان عربی پایه نهم دبیرستان قابل تغییر است؟

بله، دانش آموز می‌تواند بعد از وارد شد به پروفایل شخصی خود، از قسمت کلاس های من، پیش رو، اقدام به تغییر زمان و یا لغو کلاس خصوصی عربی نهم دبیرستان کند.