مزایای تدریس خصوصی زبان عربی کودکان 

زبان عربی یکی از زبان‌هایی است که در مدارس کشور ایران تدریس می‌شود. اما معمولا یادگیری آن برای دانش‌آموزان دشوار است. پس اگر کودک شما عربی را در سنین پایین بیاموزد یک مزیت برای دوران تحصیل او محسوب می‌شود.

از طرفی ما مسلمان هستیم و قرآن کتاب دینی ما است که به زبان عربی نگارش شده، پس اگر فرزند شما بتواند عربی را بیاموزد، خواندن و درک معنی قرآن برای او آسان می‌شود و حتی می‌تواند در آینده آنچه در این کتاب مقدس آمده را در زندگی خود به کار بگیرد.

علاوه بر این ها کشورهای عرب زبان زیادی در اطراف ایران قرار دارند که معمولا ایرانیان برای تفریح یا به قصد فعالیت تجاری به آنجا سفر می‌کنند. فرزند شما با یادگیری زبان عربی می‌تواند فرصت‌های بی‌شماری در سفر به کشورهای عربی داشته باشد و به راحتی با عرب زبان‌ها ارتباط برقرار کند. در کنار تمام این مزایا کودک شما با یادگیری یک زبان جدید صاحب ذهنی خلاق شده و به موفقیت‌های بیشتری در زندگی دست می‌یابد. پس فرصت را غنیمت بشمارید و بعد از انتخاب معلم خصوصی زبان عربی کودکان، فرزندتان را در مسیر یادگیری این زبان زنده دنیا قرار دهید.

 

روش‌های تدریس خصوصی زبان عربی کودکان

قطعا روش‌های تدریس خصوصی زبان عربی کودکان با روش‌هایی که این زبان به بزرگسالان آموزش داده می‌شود متفاوت است. کودکان افراد بازیگوشی هستند و در عین حال که ذهنی آماده برای پذیرش مطالب جدید دارند، در مقابل روش‌های یادگیری خشک که جذابیت خاصی برای آن ها ندارد جبهه می‌گیریند. از طرفی عاشق شعر و داستان و کارتون و بازی و مواردی مشابه هستند. 

معلم‌های هایتاکی این موضوع را می‌دانند و برای آموزش زبان عربی به کودکان از روش‌های خاصی استفاده می‌کنند تا انگیزه کافی را در آن ها ایجاد کنند و بهترین نتیجه را از کار خود ببینند. پس حتی اگر فکر می‌کنید کودکتان علاقه چندانی به یادگیری ندارد نگران نباشید. او را به دست معلمان دلسوز و باتجربه هایتاکی بسپارید تا زبان عربی را به بهترین شکل ممکن به او آموزش دهند.

 

معلم خصوصی زبان عربی کودکان

زبان آموز می‌تواند به محض ورود به صفحه زبان عربی در هایتاکی لیست معلمان این زبان را مشاهده نماید. با این حال پیشنهاد می‌شود وارد بخش فیلترها شوید و نوع تدریس، مهارت، سطح تدریس، گروه سنی زبان آموز و جنسیت معلم زبان عربی کودک را تعیین کنید تا لیستی مطابق با آنچه شما مد نظر دارید نمایش داده شود. 

در ادامه با کلیک بر پروفایل هر معلم اطلاعات کاملی در مورد او و کلاس تدریس خصوصی زبان عربی کودکان نمایش داده می‌شود. از جمله مهم‌ترین این اطلاعات یک ویدئوی کوتاه است که معلم در آن خود را معرفی کرده و در مورد زمینه‌های تخصصی و رزومه خود با زبان آموز یا والدین او صحبت می‌کند.

معلم خصوصی زبان عربی کودکان نقش بسیار مهمی در ایجاد علاقه آنان به یادگیری زبان دارد در نتیجه باید با دقت انتخاب شود. برای این منظور هایتاکی امکان مشاهده نظرات زبان آموزان قبلی را برای زبان آموزان جدید فراهم کرده است. از طرفی شما به عنوان والدین زبان آموز امکان ارسال پیام به معلم را دارید و در هر مورد که لازم می‌دانید می‌توانید با او در ارتباط باشید. (حتی قبل از رزرو کلاس خصوصی زبان عربی کودک) برای اطلاع از زمان‌بندی کلاس نیز می‌توانید به بخش تقویم زمانی مراجعه کنید.

سوالات متداول

کلاس خصوصی آنلاین زبان عربی کودکان در چه بستری برگزار می‌شود؟

پلتفرم هایتاکی برای تدریس خصوصی زبان عربی کودکان بستر اسکای روم را در نظر گرفته است. لازم به ذکر است که این بستر با توافق زبان آموز و معلم قابل تغییر می‌باشد.

مدت زمان کلاس آزمایشی تدریس خصوصی زبان عربی کودکان چقدر است؟

هایتاکی مدت زمان 30 دقیقه را برای کلاس های آموزشی زبان عربی کودکان در نظر گرفته است تا اطلاعات لازم، بین زبان آموز و معلم زبان عربی کودکان به طور کامل منتقل شود.

چگونه می‌توان فقط معلم های خانم زبان عربی کودکان را مشاهده کرد؟

زبان آموز می‌تواند بعد از وارد شدن به پروفایل معلم خصوصی زبان عربی کودکان از قسمت فیلتر ها، “جنسیت” را بر روی “خانم” قرار دهد.