تدریس خصوصی عربی یازدهم دبیرستان در هایتاکی

اگر قصد دارید عربی را به خوبی و با روشی جذاب و جدید بیاموزید پیشنهاد می‌شود. در کلاس خصوصی آنلاین و یا حضوری عربی یازدهم دبیرستان که توسط مجموعه هایتاکی برگزار می‌شود شرکت کنید. جدای از مزایای فراوان تدریس خصوصی، هایتاکی امکاناتی را برای شما فراهم می‌کند که در بهترین شرایط و تحت نظر باتجربه‌ترین معلم‌ها، عربی یازدهم دبیرستان را یاد بگیرید. 

شما می‌توانید حتی قبل از اینکه نسبت به رزرو کلاس اقدام نمایید از طریق گزینه پیام به مدرس یا رزرو کلاس آزمایشی با معلم در ارتباط باشید و شرایط و وضعیت خود را برای او شرح دهید. از طرفی می‌توانید با مراجعه به بخش تقویم مربوط به هر معلم، ساعات کاری وی را بررسی کرده و در هر ساعتی که با برنامه شما هماهنگی دارد  کلاس خصوصی عربی یازدهم دبیرستان را رزرو کنید.

اگر امکان شرکت در کلاس حضوری را ندارید می‌توانید فارغ از اینکه در چه مکانی زندگی می‌کنید در کلاس‌های آنلاین زبان عربی یازدهم هایتاکی شرکت کنید و از وجود بهترین معلم‌های درس عربی برخوردار شوید. هایتاکی برای دانش آموزان سراسر ایران این امکان را فراهم کرده تا هم در کلاس های آنلاین و هم در کلاس های حضوری عربی یازدهم شرکت کنند.

لازم به ذکر است که اگر به هر دلیلی از کلاس یک معلم راضی نباشید می‌توانید آن را لغو کرده و با معلم دیگری کلاس رزرو کنید.

 

عربی یازدهم دبیرستان

عربی یازدهم دبیرستان با عنوان «عربی، زبان قرآن (۲)» شناخته می‌شود. عربی یازدهم دبیرستان یکی از دروس نسبتا سخت دوره دوم متوسطه به شمار می‌رود. به همین دلیل بسیاری از دانش آموزانی که به دنبال یادگیری آن هستند به کلاس خصوصی عربی یازدهم دبیرستان روی می‌آورند.

عربی یازدهم دبیرستان شامل ۷ درس است. در هر درس یک موضوع خاص تدریس می‌شود. هدف از تدریس این کتاب نیز مانند دیگر کتب عربی مربوط به دوره اول و دوم متوسطه، درک متون عربی و ترجمه آن‌ها به زبان فارسی است. 

در این کتاب حدود ۳۰۰ کلمه عربی جدید به کار رفته که همگی جزء پرکاربردترین واژگان عربی هستند. البته علاوه بر این ۳۰۰ کلمه، دانش آموز ۱۲۰۰ کلمه دیگری را نیز که از عربی هفتم تا دهم دبیرستان آموخته به یاد دارد. پس در کل در عربی یازدهم دبیرستان ۱۵۰۰ کلمه عربی آمده است. این کلمات به تعداد زیاد در قرآن و دیگر کتب دینی ما مسلمانان تکرار شده‌ است. 

 

تدریس خصوصی مکالمه زبان عربی

در عربی یازدهم دبیرستان به مکالمه نیز توجه شده است. البته لازم نیست دانش آموز این مهارت را در سطح بالا یاد بگیرد. همین که بتواند جملات ساده‌ای را بر زبان بیاورد کفایت می‌کند. صحبت کردن به زبان عربی موجب می‌شود علاقه و انگیزه دانش آموز برای یادگیری زبان عربی افزایش یافته و مطالب دیگر را نیز راحت‌تر بپذیرد. معلم خصوصی عربی یازدهم دبیرستان این موضوع را می‌داند و سعی می‌کند مهارت مکالمه را در دانش آموز پرورش دهد. بدین ترتیب او از یادگیری عربی لذت بیشتری می‌برد.

با این حال هدف اصلی تدریس عربی یازدهم دبیرستان یادگیری افعال ماضی، مضارع، امر، نهی، منفی، مستقبل، ماضی استمراری؛ ترکيب اضافی و وصفی است. بهتر است دانش آموز همه این موارد را در جمله به کار برده و بتواند تفاوت بین آن‌ها را درک کند.

 

عربی یازدهم دبیرستان و نقش آن در کنکور سراسری

این درس در کنکور سراسری نقش بسیار مهمی دارد. در واقع دانش آموز باید مطالب را طوری یاد بگیرد که بتواند به سوالات مطرح شده در آزمون سراسری پاسخ دهد. معلم خصوصی عربی یازدهم دبیرستان این موضوع را می‌داند و مطالب را طوری به دانش آموز یاد می‌دهد که ملکه ذهن او شود. معلم خصوصی از روش‌هایی استفاده می‌کند که برای دانش آموز جذابیت دارد و مطالب را مدت زمان بیشتری در خاطر او نگه می‌دارد.

سوالات متداول

آیا می‌توان لیستی از معلم ها که عربی یازدهم دبیرستان را به صورت آنلاین تدریس می‌کنند، مشاهده کرد؟

بله، برای مشاهده معلم هایی که زبان عربی یازدهم دبیرستان را به صورت آنلاین تدریس می‌کنند، کافیست از قسمت فیلترها، نوع تدریس را بر روی گزینه “آنلاین” قرار دهید.

در "های‌تاکی" امکان لغو و یا تغییر زمان کلاس خصوصی آنلاین و یا حضوری زبان عربی، پایه یازدهم دبیرستان وجود دارد؟

بله، جهت لغو و یا تغییر زمان کلاس خصوصی عربی یازدهم دبیرستان، کافیست وارد پروفایل دانش آموزی خود شده و از بخش “پیش رو” در قسمت “کلاس های من" اقدام به تغییر زمان یا لغو کلاس خود نمایید.

مدت زمان کلاس خصوصی عربی یازدهم دبیرستان در "های‌تاکی" چقدر است؟

مدت زمان کلاس خصوصی آنلاین عربی یازدهم دبیرستان 60 دقیقه و کلاس حضوری عربی یازدهم 90 دقیقه می‌باشد.