کلاس خصوصی عربی دهم دبیرستان

تدریس خصوصی یکی از روش های یادگیری زبان عربی است. در پلتفرم هایتاکی می‌توانید بعد از شناخت کامل معلم خصوصی عربی دهم دبیرستان، برای رزرو کلاس وی اقدام کنید. این شناخت از طریق شرکت در کلاس های آزمایشی عربی، مشاهده ویدئو معرفی معلم، مطالعه و بررسی رزومه و مشخصات معلم انجام می‌شود.

 

تدریس خصوصی آنلاین و حضوری عربی دهم دبیرستان

کلاس خصوصی عربی دهم دبیرستان در هایتاکی به صورت حضوری و آنلاین برگزار می‌شود. جلسات حضوری ۹۰ دقیقه و جلسات آنلاین ۶۰ دقیقه می‌باشد.

هایتاکی برای کلاس های آنلاین زبان عربی دهم دبیرستان بستر “اسکای روم” را در نظر گرفته که این بستر با توافق دانش آموز و معلم، قابل تغییر است. برای کلاس های خصوصی حضوری زبان عربی دهم نیز یک مکان توسط دانش آموز و معلم مشخص خواهد شد.

 

امکانات هایتاکی برای تدریس خصوصی عربی دهم دبیرستان

در “های تاکی” می‌توانید:

  • معلم‌های مورد پسند خود را به لیست علاقه‌مندی‌ها اضافه کنید و بعدها با او کلاس رزرو کنید.
  • حتی قبل از رزرو کلاس، از طریق پیام به مدرس با معلم خصوصی عربی دهم دبیرستان در ارتباط باشید.
  • فیلترهای مختلفی از جمله جنسیت معلم، تخصص، گروه سنی و… را بر لیست معلم‌های پیشنهادی هایتاکی اعمال کنید و از بین لیست سفارشی خود، معلم مورد نظرتان را انتخاب نمایید.
  • در بخش تقویم ساعات کاری معلم را ملاحظه کرده و با توجه به برنامه خود، در یکی از ساعات ذکر شده با معلم کلاس بردارید.
  • و…

 

معرفی عربی دهم دبیرستان

عربی دهم دبیرستان یا «عربی، زبان قرآن (۱)» شامل ۸ درس است که هر یک با عنوانی عربی مطرح شده اند. هدف از ارائه این دروس افزایش قدرت درک و فهم متون عربی و ترجمه آن‌ها به زبان فارسی می‌باشد. عربی دهم دبیرستان یک کتاب متن محور است. به این معنا که دانش آموز در نهایت بتواند متون ساده عربی در حد آنچه در کتاب درسی وی آمده را به درستی بخواند و معنی آن‌ها را درک کند.

کلماتی که در کتاب عربی دهم دبیرستان آمده، جزء پرکاربردترين واژگان زبان عربی می‌باشد که در قرآن و دیگر کتب دینی ما مسلمانان به وفور تکرار شده است. در عربی دهم دبیرستان مکالمات کوتاهی آورده شده است تا دانش آموز بتواند تا حدی به زبان عربی صحبت کند و به این زبان علاقه‌مند‌تر شود. با این حال هدف عربی دهم دبیرستان چیز دیگری است. 

هدف اصلی، شناخت افعال ماضی، مضارع، امر، نهی، نفی، مستقبل، ماضی استمراری؛ ترکيب اضافی و وصفی؛ وزن و ریشه کلمات؛ اسم اشاره؛ کلمات پرسشی و ساعت خوانی است. معلم خصوصی عربی دهم دبیرستان به راحتی می‌تواند این موارد را به دانش آموزان آموزش دهد و انگیزه و علاقه لازم برای یادگیری عربی را در وجود ایشان ایجاد کند. با حضور در کلاس‌های هایتاکی، کتاب عربی به یکی از جذاب‌ترین دروس دوران تحصیل تبدیل شده و مطالب آن برای همیشه در ذهن دانش آموز باقی می‌ماند.

سوالات متداول

آیا می‌توان لیستی از معلم های خانم که زبان عربی پایه دهم دبیرستان را تدریس می‌کنند مشاهده کرد؟

بله، کافی است از قسمت فیلتر ها، جنسیت را بر روی گزینه خانم قرار دهید تا فقط معلم های خانم که زبان عربی دهم دبیرستان را تدریس می‌کنند، مشاهده نمایید.

آیا دانش آموز می‌تواند زمان کلاس خصوصی عربی دهم دبیرستان را تغییر دهد؟

بله، برای تغییر زمان کلاس خصوصی عربی دهم دبیرستان دانش آموز باید وارد پروفایل شخصی خود شده و از موارد داخل منو، گزینه “کلاس های من” را انتخاب کرده و از بخش “پیش‌رو” روی دکمه تغییر زمان کلیک کند.

مدت زمان کلاس خصوصی عربی دهم دبیرستان در هایتاکی چقدر است؟

تدریس آنلاین زبان عربی دهم دبیرستان در هایتاکی در مدت 60 دقیقه و تدریس حضوری عربی دهم دبیرستان نیز در مدت 90 دقیقه انجام می‌شود.