کلاس خصوصی عربی هفتم دبیرستان

زمانی که نام کلاس خصوصی عربی هفتم دبیرستان به میان می‌آید یکی از مهم‌ترین مسائلی که مطرح می‌شود تجربه و تخصص معلم است. از آنجا که تمام معلم های ‌هایتاکی تنها بعد از انجام مصاحبه و تایید توسط کارشناسان خبره دعوت به همکاری می‌شوند همگی افرادی باتجربه و متخصص هستند. ایشان از بهترین روش‌‌ها برای تدریس عربی استفاده می‌کنند. به طوری که دانش آموز به جای یک درس خشک و کسل‌کننده، عربی را به عنوان یک زبان جدید آموزش می‌بیند.

مساله مهم دیگر هزینه است. هزینه کلاس‌‌های خصوصی عربی هفتم دبیرستان در ‌هایتاکی متفاوت است. در واقع ‌هایتاکی با در اختیار قرار دادن طیف وسیعی از قیمت‌‌ها، زمینه را برای یادگیری دانش آموز با هر بودجه‌ای فراهم می‌کند. این در حالی است که هزینه معیاری برای سنجش تجربه و تخصص معلم نیست. قیمت کلاس خصوصی عربی هفتم دبیرستان توسط معلم و با توجه به نظر شخصی او تعیین شده و به تایید هایتاکی می‌رسد.

 

تدریس کتاب عربی هفتم دبیرستان

به طور معمول درس عربی یکی از دروس سخت برای دانش آموزان است. مخصوصا زمانی که وارد کلاس هفتم شده و برای اولین بار با درس عربی مواجه می‌شود. اما این سختی با تدریس خصوصی عربی هفتم دبیرستان به کلی از بین می‌رود و عربی به یکی از دروس شیرین برای دانش آموز تبدیل می‌شود. 

درس عربی یکی از دروسی است که در مدارس ایران تدریس می‌شود. این درس از همان پایه هفتم دبیرستان که اولین پایه از دوره اول متوسطه است در برنامه درسی دانش آموزان قرار می‌گیرد. عربی هفتم دبیرستان اولین کتاب از مجموعه کتاب‌‌های عربی است که در دوره اول و دوم متوسطه تدریس می‌شود. از آنجا که دانش آموزان برای اولین بار به طور جدی با درس عربی رو به رو می‌شوند معمولا از آن به عنوان یکی از دروس سخت خود یاد می‌کنند.

هدف از تدریس این کتاب، پرورش مهارت‌‌های زبان عربی برای افزایش درک متون دينی و ترجمه به زبان فارسی است. در پایان پایه هفتم از دانش آموز انتظار می‌رود بتواند برخی متون ساده عربی را به فارسی برگرداند و آن‌ها را درک کند. از طرفی بهتر است دانش آموز بتواند تلفظ صحیح واژگان و عبارات عربی را ارائه دهد. تعداد کلمات مهم عربی که در این کتاب به کار رفته حدود 400 مورد است. این کلمات در پایه‌‌های تحصیلی بعدی نیز تکرار می‌شود. پس دانش آموز نباید آن‌‌ها را فقط به صورت موقت به خاطر بسپارد. توصیه می‌کنیم همه را در حافظه بلندمدت خود نگه دارد تا در پایه‌‌های بالاتر با مشکل مواجه نشود. 

عربی هفتم دبیرستان در قالب 12 درس به دانش آموزان تدریس می‌شود. هر درس یک عنوان عربی دارد و موضوع خاصی را تحت پوشش قرار می‌دهد. روخوانی هر درس و درک معنی آن اهمیت زیادی دارد و هدف اصلی تدریس عربی هفتم دبیرستان می‌باشد.

 

تدریس خصوصی هفتم عربی دبیرستان

با توجه به آنچه در مورد عربی هفتم دبیرستان بیان شد حتما اهمیت تدریس خصوصی آن را متوجه شده‌اید. دانش آموز با شرکت در کلاس خصوصی عربی هفتم دبیرستان می‌تواند با قرارگیری در مرکز توجه معلم، اشکالات خود را برطرف کرده و مناسب با قدرت یادگیری خود در این درس پیشرفت کند. 

آنچه اهمیت دارد انتخاب بستر مناسب می‌باشد. ‌هایتاکی همان بستری است که در آن عربی هفتم دبیرستان با جدیدترین روش‌‌های روز تدریس می‌شود. این مجموعه امکانات فراوانی در اختیار دانش آموز قرار می‌دهد. از جمله اینکه امکان شناخت کامل معلم خصوصی عربی هفتم دبیرستان را از راه‌‌های مختلف فراهم می‌کند. بدین ترتیب دانش آموز می‌تواند معلم خود را با چشم باز انتخاب کرده و از همان ابتدای کار با اطمینان و صلابت مسیر یادگیری را طی کند.

‌هایتاکی جلسات آزمایشی متعددی دارد. این جلسات فرصت مناسبی برای شناخت کلاس درس و شیوه تدریس معلم خصوصی عربی پایه هفتم دبیرستان است. برای شرکت در 5 جلسه آزمایشی نیازی به پرداخت هزینه ندارید. احتمالا 5 جلسه آزمایشی برای انتخاب کلاس نهایی کفایت می‌کند. با این حال اگر بخواهید در جلسات آزمایشی بیشتری شرکت کنید با هزینه‌ای بسیار کمتر از جلسات اصلی می‌توانید این کار را انجام دهید.

سوالات متداول

آیا می‌توان از همین صفحه اقدام به رزرو کلاس خصوصی عربی هفتم دبیرستان کرد؟

بله، کافیست بعد از پیدا کردن معلم عربی هفتم دبیرستان، بر روی دکمه رزرو کلاس یا رزرو آزمایشی کلیک نمایید.

آیا می‌توان زمان کلاس خصوصی آنلاین و یا حضوری عربی هفتم دبیرستان را تغییر داد؟

بله، دانش آموز می‌تواند بعد از وارد شدن به پروفایل خود از قسمت کلاس های من، پیش رو، اقدام به تغییر زمان کلاس خصوصی آنلاین و یا حضوری عربی هفتم دبیرستان کند.

مدت زمان تدریس خصوصی آنلاین و یا حضوری عربی هفتم دبیرستان چقدر است؟

کلاس خصوصی آنلاین و یا حضوری عربی هفتم دبیرستان به ترتیب در مدت 60 و 90 دقیقه برگزار می‌شود.