تدریس خصوصی عربی دوازدهم دبیرستان

با اینکه تمام آنچه برای یادگیری عربی دوازدهم دبیرستان لازم است در مدارس گفته می‌شود اما نمی‌توان یک کلاس عمومی را با یک کلاس خصوصی که تنها یک نفر در آن حضور دارد و تمام توجه معلم به او اختصاص می‌یابد مقایسه کرد.

در کلاس خصوصی عربی دوازدهم دبیرستان می‌توانید تمام اشکالات خود را برطرف کنید و مطالب را عمیق‌تر بیاموزید. به طوری که به سوالات آزمون سراسری نیز پاسخ دهید. از طرفی لزومی ندارد بر مطلبی که کاملا آموخته‌اید وقت بیشتری بگذارید، بلکه بهتر است وقت کلاس عربی خود را به نقاط ضعفتان اختصاص دهید.

هر جلسه از تدریس خصوصی حضوری زبان عربی پایه دوازدهم دبیرستان در هایتاکی ۹۰ دقیقه و هر جلسه آنلاین حدود ۶۰ دقیقه طول می‌کشد. شما در این مدت می‌توانید از وجود یک معلم باتجربه بهره‌مند شوید و مطالب جدید را به راحتی بیاموزید.

هزینه کلاس‌های حضوری و آنلاین زبان عربی دوازدهم دبیرستان توسط معلم های خصوصی مشخص می‌شود. متفاوت بودن قیمت ها در هایتاکی شرایطی را ایجاد می‌کند تا دانش آموزان بتوانند با هر بودجه ای که دارند، کلاس رزرو کنند.

 

معلم خصوصی عربی دوازدهم دبیرستان

این حق شماست که قبل از رزرو کلاس، شناخت نسبتا کاملی از معلم خصوصی عربی دوازدهم دبیرستان به دست آورید. هایتاکی امکان شناخت معلم از راه‌های مختلف مانند مشاهده ویدئو معرفی، مطالعه متن معرفی، بررسی رزومه معلم عربی و... را فراهم می‌کند. مهم‌تر از همه این‌ها، شما می‌توانید با شرکت در جلسات آزمایشی هایتاکی به طور قاطعانه در مورد رزرو کلاس خصوصی عربی پایه دوازدهم دبیرستان تصمیم بگیرید. خبر خوب اینکه اکثر جلسات آزمایشی عربی دوازدهم در هایتاکی به صورت رایگان برگزار می‌شود. 

عربی دوازدهم دبیرستان از آن جهت که سوالاتی از آن در کنکور سراسری مطرح می‌شود اهمیت زیادی دارد. به همین خاطر دانش آموز بایستی آن را به صورت کامل آموزش ببیند و تمام مطالب را به خاطر بسپارد. معلم خصوصی عربی دوازدهم دبیرستان این امر را آسان می‌کند. وی با استفاده از جدیدترین روش‌های آموزشی یک محیط جذاب برای دانش آموز ایجاد کرده و انگیزه کافی برای یادگیری را در وجود او زنده خواهد کرد.

 

عربی دوازدهم دبیرستان

عربی دوازدهم دبیرستان یا «عربی، زبان قرآن (۳)» یکی از دروس عمومی مشترک بین رشته‌های ریاضی و فیزیک و علوم تجربی است که در پایه دوازدهم دوره دوم متوسطه ارائه می‌شود. این کتاب تنها شامل ۴ درس به شرح زیر است:

  • درس اول در مورد دين و دينداری است.
  • درس دوم جریان یک سفر به مکه مکرمه و مدینه منوره را روایت می‌کند.
  • درس سوم شرح حال نویسنده بزرگ جهان اسلام، عباس محمود العقاد است.
  • درس چهارم یک شعر زیبا از یک شاعر بزرگ در مورد امام سجاد است.

در کل هدف از تدریس خصوصی عربی دوازدهم دبیرستان مانند دیگر کتب عربی دوره اول و دوم متوسطه، یادگیری انواع افعال ماضی و مضارع و ترکیب‌های وصفی و اضافی و... است. در نهایت دانش آموز می‌تواند متون عربی در حد کتاب را به درستی بخواند و به زبان فارسی ترجمه کند. این در حالی است که دانش آموز تا حدی مهارت مکالمه و صحبت کردن به زبان عربی را نیز می‌آموزد تا انگیزه بیشتری برای یادگیری سایر مطالب به دست آورد.

مطالب عربی دوازدهم، درک آیات قرآن و محتوای دیگر کتب دینی عربی زبان را برای دانش آموزان راحت می‌کند. اما انتظاری که از دانش آموز می‌رود فقط در حد ساختار کتاب درسی او می‌باشد. با این حال بهتر است یادگیری به طور عمیق صورت گیرد تا برای پاسخ به سوالات آزمون سراسری نیز موثر و مفید واقع شود.

سوالات متداول

امکان شرکت در چند جلسه آزمایشی رایگان برای یادگیری عربی دوازدهم دبیرستان وجود دارد؟

چرا هزینه تدریس عربی دوازدهم دبیرستان در هایتاکی متفاوت است؟

مدت زمان جلسات آزمایشی برای آشنا شدن دانش آموز و معلم خصوصی عربی دوازدهم چقدر است؟