تدریس خصوصی زبان فرانسه عمومی

امروزه با فراهم شدن شرایط تدریس خصوصی آنلاین و حضوری زبان فرانسه عمومی، افراد زیادی مایلند با این زبان زنده دنیا آشنا شوند. فرانسه یکی از محبوب‌ترین زبان‌های موجود در دنیاست که آثاری از آن تقریباً در هر قاره‌ای دیده می‌شود. پس با یادگیری زبان فرانسه عمومی می‌توانید با افراد مختلفی از سراسر دنیا ارتباط برقرار کنید.

هایتاکی امکان تدریس خصوصی زبان فرانسه عمومی را به ‌صورت آنلاین و حضوری برای هر کسی فراهم کرده است. اساتید این مجموعه عظیم، مدرس ها خبره‌ای هستند که به شیوه‌های مختلفی زبان فرانسه عمومی را آموزش می‌دهند و تا انتهای مسیر آنها را یاری می‌کنند. 

با تدریس خصوصی زبان فرانسه عمومی، زبان آموزان این شانس را دارند که بر زبان فرانسه تسلط پیدا کنند. حال اگر حالت آنلاین را برگزینند دیگر نیازی به خروج از منزل نخواهند داشت. تنها کافی است با مدرس خصوصی آنلاین زبان فرانسه عمومی در ارتباط باشند و آنچه را که در کلاس وی آموزش می‌بینند تکرار و تمرین نمایند.

تدریس خصوصی زبان فرانسه عمومی تمام مهارت‌های زبان فرانسه شامل صحبت کردن، گوش دادن، خواندن، نوشتن، تلفظ، واژگان و دستور زبان را پوشش می‌دهد. بدین ترتیب زبان آموز می‌تواند با جنبه‌های مختلف این زبان آشنا شود و در آینده بر یکی از آنها تمرکز کرده و مسیر پیشرفت برای تکمیل یادگیری خود را بپیماید.

 

تدریس خصوصی زبان فرانسه عمومی در هایتاکی

فرانسه از آن دسته زبان‌هایی است که در مدارس ایران تدریس نمی‌شود. با این حال مشتاقان زیادی دارد. شما با یادگیری این زبان درهای بزرگی برای پیشرفت را به روی خود باز می‌کنید و موقعیت‌های شغلی مناسبی را برای خود فراهم می‌سازید. کلاس های خصوصی حضوری زبان فرانسه عمومی مسیر تسلط بر این زبان را برای شما هموار می‌کند.

هایتاکی به عنوان یک پلتفرم آموزش زبان‌های خارجی امکان یادگیری زبان فرانسه در هر دو حالت آنلاین و حضوری را برای شما فراهم کرده است. این وب سایت کاربرپسند شرایطی را مهیا می‌کند که زبان آموز از هر نقطه از ایران یا حتی خارج از آن بتواند زبان فرانسه را آموزش دیده و به این مهارت خاص دست یابد.

لازم به ذکر است که زبان آموز می‌تواند با استفاده از دکمه "پیام به مدرس" که در پنل اساتید قرار گرفته است، قبل از رزرو کلاس با استاد ارتباط برقرار کند.

 

قیمت تدریس خصوصی زبان فرانسه عمومی

به طور معمول هزینه تدریس خصوصی زبان فرانسه عمومی بسته به شرایط مختلف متفاوت است. این در حالی است که برخی از مدرس های محترم هایتاکی جلسه آزمایشی خود را به صورت رایگان ارائه می‌دهند تا زبان آموز بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای بتواند با کلاس درس ایشان آشنا شود و در صورت تمایل به رزرو کلاس بپردازد. تنها نکته‌ای که باید به آن توجه کنید این است که قیمت‌ها با توجه به پارامترهای مختلفی مانند سطح سواد و میزان تحصیلات و سطح مهارت استاد زبان فرانسه عمومی و نیز محل زندگی او تعیین می‌شود. پس ممکن است دو مدرس با دانش و توانایی یکسان که در دو منطقه متفاوت زندگی می‌کنند قیمت‌های مختلفی را برای کلاس درس خود در نظر بگیرند.

 

کلاس خصوصی زبان فرانسه عمومی

قطعا شرکت در کلاس خصوصی نسبت به کلاس عمومی برای یادگیری مهارتی مانند زبان فرانسه نتایج مثبت بیشتری دارد. زیرا آنچه مد نظر معلم زبان فرانسه قرار می‌گیرد یک زبان آموز با مجموعه ای از ویژگی‌های فردی خاص است. در نتیجه روند کلاس خصوصی زبان فرانسه عمومی با توجه به ویژگی‌های فردی تنها یک نفر پیش می‌رود. 

سوالات متداول

آیا مجموعه هایتاکی برای تدریس خصوصی زبان فرانسه عمومی جلسه آزمایشی ارائه می‌دهد؟

بله، هایتاکی در تلاش است با برگزاری کلاس آزمایشی زبان فرانسه عمومی به صورت رایگان شرایط را برای آشناییت زبان آموز و استاد فراهم کند.

کلاس های آنلاین تدریس زبان فرانسه عمومی در چه بستری برگزار می‌شود؟

مجموعه هایتاکی برای برگزاری کلاس های خصوصی خود از بستر skyroom استفاده می‌کند؛ اما زبان آموز و مدرس می‌توانند با توافق یکدیگر این کلاس ها را در دیگر فضاهای مجازی برگزار کنند. (برای نمونه واتس اپ)

آیا امکان ارسال پیام به مدرس فرانسه عمومی وجود دارد؟

بله زبان آموز می‌تواند با مراجعه به پروفایل استاد مورد نظر خود روی دکمه “پیام به مدرس” کلیک کرده و بعد از نوشتن محتوای پیام، دکمه ارسال را انتخاب کند.