تدریس خصوصی زبان فرانسه تجاری

شما می‌توانید با شرکت در کلاس خصوصی و انتخاب بهترین استاد زبان فرانسه تجاری این زبان زنده دنیا را به راحتی بیاموزید. اگر به جای استفاده از مترجم، خود مهارت صحبت کردن به زبان فرانسه را داشته باشید می‌توانید ارتباط قوی‌تری با طرفین فرانسوی زبان خود برقرار کنید و به نتایج بهتری در حوزه کسب و کارتان برسید. زیرا می‌توانید در زمان مذاکره، سخنرانی، جلسات کاری و حتی ارائه گزارشات با تسلط بر این زبان از اصطلاحات و عبارات تخصصی آن استفاده نمایید.

در کلاس خصوصی زبان فرانسه تجاری کلمات، عبارات، اصطلاحات و مهارت ایجاد ارتباط با طرفین فرانسوی آموزش داده می‌شود. حال ممکن است هدف شما از یادگیری زبان فرانسه شرکت در یک مصاحبه کاری، کار در یک محیط اداری، شرکت در مناقصه‌ها و مزایده‌های کشورهای فرانسوی زبان و ... باشد. در کل هر هدفی را که دنبال می‌کنید می‌توانید با مدرس خصوصی زبان فرانسه تجاری در هایتاکی به آنچه می‌خواهید برسید.

هایتاکی امکان شرکت در کلاس‌های خصوصی به صورت آنلاین و حضوری را دارد و این مورد در همان ابتدا در بخش فیلترها قابل تنظیم است. حتی اگر مدرسی امکان تدریس حضوری نداشته باشد شما می‌توانید از طریق هایتاکی با ارسال پیام برای وی نیاز خود را مطرح کرده و در صورت امکان با او به توافق برسید. قابلیت “پیام به مدرس” در پروفایل هر استاد به صورت مجزا وجود دارد.
 

استاد زبان فرانسه تجاری

هایتاکی این امکان را برای شما فراهم می‌کند که استاد زبان فرانسه خود را انتخاب کنید. در واقع شما می‌توانید بعد از مشاهده ویدئوی معرفی یا مطالعه آنچه مدرس در مورد خود توضیح داده با او آشنا شوید. البته پیشنهاد می‌شود برای شناخت بیشتر مخصوصا در مورد نحوه تدریس حتما در جلسه آزمایشی مدرس شرکت کنید، سپس به رزرو کلاس وی بپردازید. از طرفی هایتاکی با فیلترهای مختلفی از جمله نوع تدریس، مهارت، سطح تدریس، گروه سنی زبان آموز و جنسیت استاد و…، دست شما را برای انتخاب کلاس باز می‌گذارد و بعد از اعمال این فیلترها مدرس های نهایی را به شما نشان می‌دهد.

 

قیمت تدریس خصوصی زبان فرانسه تجاری

هر مدرس خصوصی زبان فرانسه تجاری قیمت متفاوتی را برای کلاس خود در نظر می‌گیرد. البته لازم به ذکر است قیمت پایین‌تر دلیل بر خوب نبودن مدرس نیست. برخی از مدرس ها ترجیح می‌دهند کلاس خصوصی زبان فرانسه تجاری خود را با قیمت پایین‌تر برگزار کنند تا تعداد زبان آموزان بیشتری داشته باشند. برخی نیز با توجه به محل و شرایط زندگی مجبورند قیمت بالاتری را دریافت نمایند. در کل هایتاکی گزینه‌های مختلفی را در پیش روی شما قرار می‌دهد و تصمیم نهایی را بر عهده خودتان می‌گذارد.

سوالات متداول

آیا می‌توانم کلاس خصوصی زبان فرانسه تجاری را هم به صورت آنلاین و هم به صورت حضوری رزرو کنم؟

بله شما می‌توانید نسبت به رزرو کلاس حضوری و آنلاین زبان فرانسه تجاری به صورت همزمان اقدام کنید.

مدت زمان برگزاری کلاس های زبان فرانسه تجاری به چه صورت است؟

مجموعه هایتاکی مدت زمان 60 دقیقه را برای کلاس های آنلاین و 90 دقیقه را برای کلاس های حضوری در نظر گرفته است.

چگونه می‌توانم هزینه کلاس خصوصی زبان فرانسه تجاری را پرداخت کنم؟

شما می‌توانید از طریق درگاه بانکی یا کیف پول خود اقدام به پرداخت هزینه کلاس خصوصی زبان فرانسوی تجاری نمایید.