تدریس خصوصی زبان فرانسه کودکان

کودکان معمولا افراد بازیگوشی هستند و ترجیح می‌دهند تمام وقت خود را به بازی و شیطنت بگذرانند. اما این شما والدین گرامی هستید که قدر عمر باارزش فرزند خود را می‌دانید و مایلید به مهارت‌های مختلفی دست یابد تا در آینده فردی موفق‌تر شود. یکی از مهم‌ترین مهارت‌ها، یادگیری زبان است. اگر از همین حالا کودک خود را در مسیر یادگیری زبان قرار دهید سرمایه‌گذاری بزرگی برای او انجام داده‌اید.

کودک شما می‌تواند با شرکت در کلاس خصوصی زبان فرانسه در کنار بازی و سرگرمی یک مهارت جدید و خاص به دست آورد و آینده تحصیلی و کاری او تا حد زیادی تضمین شود. مزیت دیگری که یادگیری زبان در سنین پایین دارد راحتی کار به دلیل ذهن باز کودکان است. از آنجا که کودکان هیچ یک از دغدغه‌های فکری و مشغله‌های کاری بزرگسالان را ندارند به راحتی می‌توانند آنچه را که به آنها تدریس می‌شود بیاموزند. حال اگر تدریس در قالب یک کلاس خصوصی باشد که تنها توانایی یک کودک را در نظر بگیرد و متناسب با آن پیش برود قطعا نتایج بهتری حاصل خواهد شد.

 

تدریس خصوصی زبان فرانسه کودکان در هایتاکی

هایتاکی با معلمان باتجربه، جوان، پرانرژی و باانگیزه‌ای که دارد می‌تواند تدریس خصوصی زبان فرانسه کودکان را به راحتی انجام دهد؛ معلمانی که بسیار خوب با فرزند شما ارتباط برقرار کرده  یادگیری زبان را به یک تفریح برای او تبدیل می‌سازند.

شما می‌توانید فیلترهای متنوعی مانند سطح تدریس خصوصی، گروه سنی و جنسیت معلم را نیز انتخاب نمایید. با توجه به این فیلترها لیست معلم های هایتاکی به شما نمایش داده می‌شود و می‌توانید از بین آنها هر کدام را که مایل هستید انتخاب کنید و یادگیری مهارت زبان فرانسه کودک خود را به وی بسپارید. هایتاکی امکان تدریس خصوصی به هر دو صورت آنلاین و حضوری را برای کودک شما فراهم کرده است.

 

معلم خصوصی زبان فرانسه کودکان هم خانم و هم آقا

همانطور که می‌دانید معلم نقش بسیار مهمی در میزان علاقه و اشتیاق کودکان به یادگیری زبان فرانسه و روند پیشرفت آنها دارد. هایتاکی با حساسیت‌هایی که برای انتخاب معلم خصوصی زبان فرانسه کودکان به خرج می‌دهد تنها افرادی را به همکاری می‌پذیرد که توانایی کافی برای تدریس خصوصی زبان فرانسه به کودکان را داشته باشند. این در حالی  است که شما می‌توانید بعد از شناخت معلم از طریق کلیک بر پروفایل وی، او را به عنوان معلم فرزند خود انتخاب کنید. مثلا می‌توانید ویدئوی معرفی معلم را مشاهده کرده و یا اقدام به اخذ کلاس آزمایشی کنید.

 

هزینه تدریس خصوصی زبان فرانسه کودکان

هزینه تدریس خصوصی زبان فرانسه کودکان بسته به نظر معلم کلاس متفاوت است. این هزینه ها بنا به نظرات معلم‌ها و بررسی هایتاکی متفاوت می‌باشند. این در حالی است که هزینه جلسات عادی در همان نگاه اول قابل رویت است. پس شما می‌توانید با توجه به بودجه‌ای که دارید و میزان اهمیتی که برای هزینه قائل می‌شوید معلم خود در هایتاکی را برگزینید. لازم به ذکر است برخی از معلم ها جلسات آزمایشی را به صورت رایگان برگزار می‌کنند تا شما در ابتدا مجبور به پرداخت هیچ هزینه‌ای برای سنجش کلاس درس معلم نباشید.

سوالات متداول

جلسات آزمایشی زبان فرانسه کودکان به صورت آنلاین است یا حضوری؟

مجموعه هایتاکی کلاس های آزمایشی خود را به صورت آنلاین برگزار می‌کند.

چگونه می‌توان هزینه کلاس خصوصی زبان فرانسه کودک خود را پرداخت کرد؟

شما می‌توانید با استفاده از درگاه بانکی یا کیف پول خود هزینه تدریس خصوصی ربان فرانسه فرزندتان را پرداخت نمایید.

چه کسی مکان تدریس حضوری زبان فرانسه را تعیین می‌کند؟

استاد و زبان آموز (یا یکی از والدین) هر دو می‌توانند در تعیین مکان کلاس خصوصی زبان فرانسه کودکان تصمیم بگیرند.