Teachers Avatar
اسما ناصری

مدرس فرانسوی

از کشور ایران

تعداد کلاس‌ها 85


تخصص ها

زبان فرانسه عمومی زبان فرانسه کنکور سراسری مکالمه زبان فرانسه

سطوح تدریس

مبتدی

متوسط

حرفه‌ای

گروه سنی

نوجوان

بزرگسال

نوع کلاس

آنلاین

حضوری در تبریز

ارتباط با استاد

در صورتی که نیاز دارید با مدرس ارتباط برقرار کنید، می‌‌توانید از دکمه‌ی زیر استفاده کنید

درباره استاد

رتبه ی سوم کنکور ارشد و رتبه هفت کنکور دکتری هستم با سابقه ی بیش از 5سال تدریس برای کودکان/نوجوانان و بزرگسالان. در کنار متدهای اصلی از جمله دسیبل/لوستیک/ادیتو و ... جزوه اختصاصی برای هر زبان اموز متناسب با سطح و نیازش در اختیارش قرار داده میشود. موسیقی و فیلم فرانسوی هم در کلاسها جای خاصی برای بررسی و تحلیل دارند.در کل هدف ایجاد فضای شاد و جذاب برای یادگیری سریع تر و بهتر شیرین ترین زبان دنیاست.منتظرتون هستم.

تقویم استاد

چهارشنبه

۵

مهر


پنجشنبه

۶

مهر


جمعه

۷

مهر


شنبه

۸

مهر


یکشنبه

۹

مهر


دوشنبه

۱۰

مهر


سه‌شنبه

۱۱

مهر


ساناز رزاقی

۱۰:۲۶ ۱۴۰۲/۶/۳۰

خانوم ناصری مربی دانا و دلسوز و مهربان هستن با تشکر 🙏🏻

بهاره امین یار

۱۲:۵۵ ۱۴۰۲/۶/۲۹

استاد بسیار عالی هستند. بادقت و تسلط کامل تمامی نکات را شرح میدهند، و از همه ی وقت کلاس به خوبی برای آموزشِ زبان شیرینِ فرانسه استفاده میکنند. همچنین دروس را خیلی شمرده و با صبر و حوصله توضیح میدهند، و یادگیریِ زبان آموز در همان زمان کلاس براشون مهم هست. درکل میشه گفت که بهترین استادِ زبانِ فرانسه هستند.

مریم کریمی

۲۳:۰۲ ۱۴۰۲/۶/۲۳

بینهایت عالی

Alireza Jafari

۲۱:۳۲ ۱۴۰۲/۶/۲

در کنار تسلط و روش تدریس خوبشون، چیزی که برای من توی چند جلسه ای که با خانم ناصری کلاس داشتم برجسته بوده اینه که ایشون سعی میکنن از تمام وقت کلاس به خوبی استفاده کنن و کاملا بادقت به یادگیری شما در کلاس توجه دارن. علاوه بر این، اینکه کمک میکنن زبان آموز خودش به چیزی برسه (با زیاد بازخورد گرفتن از زبان آموز) خیلی از نظر منی که چندین سال معلم زبان (انگلیسی) بودم خوب هستش.

وحید

۱۳:۳۰ ۱۴۰۲/۵/۳۱

ایشون یک معلم با تعهد و به شدت با حوصله هستند. تکنیک‌های تدریسشون ویژه و به خصوص کاربردی و تنظیم شده بر اساس نیاز هر فرد است. واقعاً زمان و انرژی زیادی رو برای بهبود و ارتقاء دانش زبان‌آموزان خود صرف می‌کنند. برای افرادی که به یادگیری زبان فرانسه علاقه دارند ایشون رو به شدت توصیه می‌کنم.