تدریس خصوصی زبان فرانسه کنکور سراسری

اگر به عنوان یک داوطلب آزمون سراسری در دفترچه ثبت نام آزمون، زبان تخصصی را فرانسه انتخاب کنید، در روز آزمون، سوالات زبان عمومی شما که در دفترچه اول ارائه می‌شود فرانسوی است. علاوه بر این در دفترچه دوم نیز باید به حدود ۷۰ سوال تخصصی به زبان فرانسه پاسخ دهید. 

در نتیجه باید از قبل با زبان فرانسوی آشنایی داشته باشید. برای یادگیری زبان فرانسه کنکور سراسری چند راه پیش روی دارید. راه اول شرکت در کلاس‌های عمومی و راه دوم شرکت در کلاس خصوصی زبان فرانسه کنکور سراسری به صورت آنلاین یا حضوری است. دیگر راه ها را می‌توانید در مقاله بهترین روش های یادگیری زبان فرانسه مطالعه کنید.

قطعا برای موفقیت در کنکور زبان فرانسه آشنایی با این زبان کافی نیست. مخصوصا برای پاسخ دادن به سوالات تخصصی آن باید بر منابع آن تسلط داشته باشید. پس تنها با مهارت شناخت زبان فرانسه نمی‌توانید آن را به عنوان زبان تخصصی خود در آزمون سراسری انتخاب کرده و موفق شوید.

لازم است بدانید منابع متعددی برای موفقیت در کنکور سراسری زبان فرانسه وجود دارد و برنامه‌ریزی در این زمینه از اهمیت فوق‌العاده‌ای برخوردار می‌باشد. همه این موارد توسط اساتید باتجربه هایتاکی در نظر گرفته می‌شود. در نتیجه داوطلب می‌تواند با شرکت در کلاس خصوصی زبان فرانسه کنکور سراسری آمادگی لازم برای قبولی در این آزمون را به دست آورد.

 

تدریس آنلاین زبان فرانسه کنکور سراسری

امروزه دیگر برای یادگیری یک مهارت خاص نیازی به خروج از منزل ندارید و لازم نیست علایق خود را محدود به امکانات محل زندگیتان کنید. شما می‌توانید در منزل بمانید و هر آنچه را که می‌خواهید به بهترین شکل ممکن آموزش ببینید. تدریس آنلاین خصوصی زبان فرانسه کنکور سراسری از آن دسته مهارت‌هایی است که به کمک مجموعه هایتاکی به راحتی حاصل می‌شود. 

مزیت دیگری که هایتاکی دارد همکاری با اساتید مجرب و کاربلد است. در نتیجه زبان آموز می‌تواند با اطمینان از اینکه از وقت و هزینه خود بهترین استفاده را می‌برد در کلاس خصوصی زبان فرانسه کنکور سراسری که از طریق هایتاکی برگزار می‌شود شرکت کرده و به نتایج مطلوبی دست یابد. 

 

تدریس حضوری خصوصی زبان فرانسه کنکور سراسری 

با اینکه امکان تدریس خصوصی آنلاین زبان فرانسه کنکور سراسری وجود دارد اما زبان آموزانی هستند که حالت حضوری را ترجیح می‌دهند. پس اگر در همان شهری زندگی می‌کنید که مدرس زبان مورد نظر شما نیز در آن سکونت دارد می‌توانید تدریس خصوصی زبان فرانسه کنکور سراسری را به صورت حضوری تجربه کنید. تنها کافی است در هایتاکی بر گزینه حضوری کلیک نمایید. حتی می‌توانید در صورتی که امکان تدریس حضوری برای مدرس مورد نظر وجود ندارد با ارسال پیام در این مورد با او صحبت کرده و هماهنگی‌های لازم را انجام دهید.

 

معلم خصوصی زبان فرانسه کنکور سراسری

قطعا مدرس خصوصی به عنوان یک راهنما برای یادگیری زبان فرانسه نقش به‌سزایی ایفا می‌کند و چنانچه باتجربه باشد می‌تواند آنچه برای موفقیت در کنکور سراسری زبان فرانسه نیاز دارید به شما آموزش دهد. هایتاکی امکان انتخاب معلم‌های مختلف با برنامه‌های زمانی متنوع و هزینه‌های متفاوت برای برگزاری کلاس را در اختیار علاقه‌مندان این حوزه قرار می‌دهد. شما با کلیک بر روی پروفایل هر استاد می‌توانید قیمت تدریس خصوصی زبان فرانسه کنکور سراسری را بررسی کرده و متناسب با زمان دلخواه، کلاس مورد نظر خود را رزرو کنید.

برخی از معلمان که در واقع اساتید برجسته در زمینه تدریس خصوصی زبان فرانسه کنکور سراسری هستند به معرفی خود در قالب یک ویدیوی کوتاه می‌پردازند. بدین ترتیب زبان آموز می‌تواند علاوه بر برقراری یک ارتباط قوی با مدرس (خانم یا آقا)، از سوابق کاری و زمینه‌های تخصصی وی مطلع شود و معلم خصوصی خود را با آگاهی بیشتری انتخاب کند.

سوالات متداول

مدت زمان کلاس آزمایشی زبان فرانسه کنکور سراسری چقدر است؟

مجموعه هایتاکی مدت زمان 30 دقیقه را برای جلسه آزمایشی در نظر گرفته است. لازم به ذکر است که این کلاس به صورت آنلاین برگزار می‌شود.

آیا می‌توان قبل از رزرو کلاس، با مدرس زبان فرانسه کنکور سراسری ارتباط برقرار کرد؟

بله، شما می‌توانید با کلیک بر روی دکمه “پیام به مدرس” که در صفحه پروفایل استادها قرار گرفته، با مدرس مورد نظر خود ارتباط برقرار کنید. همچنین می‌توانید اقدام به رزرو کلاس آزمایشی کرده تا با مدرس به صورت آنلاین در ارتباط باشید.

دسترسی به لیست علاقه مندی های مدرس زبان فرانسه کنکور سراسری به چه صورت است؟

با ورود به حساب کاربری خود می‌توانید از منو “اساتید مورد علاقه من” را انتخاب کرده و به مدرس های مورد علاقه خود دسترسی داشته باشید.