تدریس خصوصی مکالمه زبان فرانسه

با تدریس خصوصی آنلاین و حضوری مکالمه زبان فرانسه می‌توانید یک مهارت جدید بیاموزید و علاوه بر تقویت عضلات ذهنی خود با فرانسوی‌زبان‌ها ارتباط برقرار کنید. البته، یادگیری صحبت کردن به زبان فرانسه نیاز به یک استاد خوب دارد. با اساتید هایتاکی ، می‌توانید بعد از چند جلسه تدریس خصوصی زبان فرانسه در منزل یا محل کار شبیه یک فرانسوی زبان صحبت کنید.

یکی از مهم‌ترین موارد برای صحبت کردن به زبان فرانسه یادگیری تلفظ فرانسوی است. تلفظ فرانسوی در ابتدا بسیار سخت به نظر می‌رسد، زیرا زبان فرانسه مملو از کلمات با املا و تلفظ‌های خاص است. برخی صداها در زبان فرانسه وجود دارند که در زبان‌های دیگر اصلا شنیده نمی‌شود. اما با یک استاد خصوصی مکالمه زبان فرانسه می‌توانید با کمترین استرس بر تلفظ لغات فرانسوی تسلط یابید و این زبان شیرین و خاص را بیاموزید.

برای آموزش صحبت کردن به زبان فرانسوی باید با واژگان این زبان آشنا باشید. موثرترین راه برای به خاطر سپردن واژگان و عبارات فرانسوی این است که روی کلمات و عباراتی که بیشتر مورد علاقه شما هستند تمرکز کنید. می‌توانید مشاغل، سرگرمی‌ها، علایق و تجربیات روزمره خود را با معلم خصوصی مکالمه زبان فرانسه در جریان بگذارید و بهترین نتیجه را از شرکت در کلاس وی ببینید.

 

تدریس خصوصی مکالمه زبان فرانسه با هایتاکی

تدریس خصوصی مکالمه زبان فرانسه می‌تواند مسیر یادگیری این زبان را برای شما هموار کند. هایتاکی ، روش های مختلف یادگیری زبان فرانسه را پیش روی شما قرار می‌دهد و دست شما را برای انتخاب استاد مکالمه زبان فرانسه کاملا باز می‌گذارد.

از طریق مجموعه قدرتمند هایتاکی می‌توانید به راحتی با معلم خصوصی مکالمه زبان فرانسه ارتباط برقرار کنید و هر موردی را که مد نظر دارید از طریق ارسال پیام با ایشان در جریان بگذارید. مثلا می‌توانید برای برقراری کلاس درس در یک روز خاص که در تقویم درج نشده با مدرس هماهنگ کنید. تنها کافی است روی تصویر مدرس کلیک کنید تا امکان ارسال پیام را در پایین، سمت راست مشاهده نمایید.

 

مدرس خصوصی مکالمه زبان فرانسه

قطعا مدرس نقش مهمی در یادگیری زبان دارد. هایتاکی شرایطی را فراهم می‌کند که زبان آموز بتواند از بین مدرس‌های مختلف یکی را انتخاب کرده و یادگیری مکالمه زبان فرانسه را با او تجربه کند. امکان جالبی که در هایتاکی وجود دارد شناخت مدرس قبل از رزرو کلاس درس است. این شناخت در اکثر مواقع از طریق یک فیلم ویدیویی فراهم می‌شود. به این صورت که تیچر (مدرس) خود را معرفی کرده و زبان آموز می‌تواند با صدا و تصویر او آشنا شود. 

علاوه بر این زبان آموز می‌تواند با ورود به بخش تقویم، از ساعات کلاس درس مدرس مطلع شود و ساعتی را که مایل است انتخاب کند. از طرفی می‌تواند قبل از رزرو کلاس، در جلسه آزمایشی مدرس شرکت کرده و چنانچه شیوه تدریس مکالمه زبان فرانسه او را می‌پسندد کلاس او را رزرو نماید.

 

هزینه تدریس خصوصی مکالمه زبان فرانسه

هزینه تدریس خصوصی مکالمه زبان فرانسوی با توجه به پارامترهای مختلفی مشخص می‌شود. مدرس‌های مختلف قیمت‌‌های متفاوتی را برای کلاس های خصوصی مکالمه زبان فرانسه تعیین می‌کنند. البته قیمت بالاتر دلیل بر بهتر بودن مدرس و کلاس درس وی نیست. زیرا ممکن است قیمت‌ها با توجه به محل سکونت و شرایط زندگی مدرس و نظر شخصی وی تعیین شود. در نهایت قیمت‌های مختلف به شما کمک می‌کند با توجه به بودجه‌ای که دارید در یک کلاس خصوصی مکالمه زبان فرانسه شرکت کنید و مهارت مکالمه به این زبان زنده دنیا را بیاموزید.

سوالات متداول

آیا امکان اخذ کلاس مکالمه زبان فرانسوی به صورت آنلاین و حضوری وجود دارد؟

بله زبان آموز می‌تواند با یک الی چند استاد کلاس های حضوری و آنلاین را رزرو نماید.

مدت زمان کلاس های مکالمه زبان فرانسوی چند دقیقه است؟

مجموعه هایتاکی ارائه دهنده کلاس های آنلاین 60 دقیقه ای و کلاس های حضوری در مدت زمان 90 دقیقه می‌باشد.

برای انتخاب استاد خصوصی مکالمه زبان فرانسه به چه پارامترهایی توجه کنم؟

همه استادهایی که در هایتاکی حضور دارند توسط کارشناسان این پلتفرم تایید شده اند، پس با خیالی راحت با بررسی نظرات و امتیازاتی که زبان آموزان به مدرس ها داده اند، مورد دلخواه خود را انتخاب کنید. ویدئو معرفی استاد، رزومه استاد، متن درباره استاد و… از مواردی است که قبل از رزرو کلاس می‌توانید مورد بررسی قرار دهید.