تدریس خصوصی زبان اسپانیایی کودکان

زبان اسپانیایی یکی از زبان‌های زنده دنیاست که علاقه‌مندان بسیاری دارد. به همین دلیل یادگیری آن برای کودکان توصیه می‌شود. کودکان ذهن خلاقی دارند و بسیار سریع‌تر از بزرگسالان مطالب جدید را یاد می‌گیرند. حال اگر مطلب یک زبان خارجی باشد برای همیشه در ذهن کودک باقی می‌ماند و در آینده می‌تواند موفقیت‌های بزرگی را برای کودک به ارمغان بیاورد. 

یکی از بهترین زبان‌ها برای آموزش به کودکان زبان اسپانیایی و یکی از بهترین روش ها برای یادگیری زبان اسپانیایی شرکت در کلاس خصوصی است. تدریس خصوصی زبان اسپانیایی کودکان بهتر است با شیوه‌های خاصی انجام شود تا کودک نسبت به یادگیری اشتیاق نشان دهد و آنچه را که به او آموزش داده می‌شود به راحتی بیاموزد. برخی از این شیوه‌ها شامل استفاده از شعر، رنگ، موسیقی و... است. این ها مواردی هستند که مورد توجه معلم های هایتاکی قرار دارند. آن ها زبان اسپانیایی را طوری به فرزند شما آموزش می‌دهند که یادگیری برای آن ها به یک سرگرمی تبدیل شود و در عین حال که از کلاس لذت می‌برد زبان اسپانیایی را نیز می‌آموزد.

 

مزایای تدریس خصوصی زبان اسپانیایی کودکان

معمولا تدریس خصوصی زبان اسپانیایی کودکان نسبت به تدریس عمومی بازدهی بیشتری دارد. زیرا هر کودک سطح هوش، دقت، توان و طاقت یادگیری متفاوتی از خود نشان می‌دهد. از طرفی معلم خصوصی زبان اسپانیایی کودکان، توان خود را متوجه یک نفر می‌کند و تمام انرژی خود را تنها برای یادگیری او به کار می‌گیرد. در حالی که معلم کلاس عمومی بایستی کلاس درس را با توجه به توان متوسط کلاس پیش ببرد. از طرفی در کلاس خصوصی زبان اسپانیایی کودکان، فرد می‌تواند در یک محیط آرام و در کنار والدین خود و به دور از هر گونه استرس و مشکل زبان اسپانیایی را بیاموزد و بسیار سریع‌تر پیشرفت کند.

 

امکانات هایتاکی برای تدریس خصوصی زبان اسپانیایی کودکان

در هایتاکی می‌توانید با مشاهده ویدئوی معرفی استاد، شناخت نسبتا خوبی از معلم خصوصی زبان اسپانیایی کودکان به دست آورید. از طرفی می‌توانید در بخش معرفی، مطالب بیشتری در مورد مدرس بدانید. حال اگر بر تصویر پروفایل معلم کلیک کنید در بخش رزومه می‌توانید با سوابق تحصیلی و کاری او آشنا شوید. اگر به نظر زبان آموزان قبلی اهمیت می‌دهید هایتاکی در بخش نظرات، شما را از تجربه های آن ها مطلع می‌کند. 

با امکان ارسال پیام به مدرس حتی قبل از رزرو کلاس می‌توانید با مدرس خصوصی زبان اسپانیایی کودکان در ارتباط باشید و هر مطلبی را که لازم می‌دانید با ایشان در جریان بگذارید. حال اگر مدرس را مورد پسند دیدید می‌توانید با کلیک روی قلب قرمز رنگ، او را به لیست علاقه‌مندی‌های خود اضافه کنید.

پیشنهاد می‌شود از فیلترهای هایتاکی برای تعیین نوع تدریس، سطح تدریس، نوع مهارت، گروه سنی زبان آموز و جنسیت معلم استفاده نمایید. جلسه آزمایشی را نیز که معمولا بدون دریافت هیچ هزینه‌ای برگزار می‌شود نادیده نگیرید. در واقع هر زبان آموز می‌تواند در ۵ جلسه آزمایشی رایگان شرکت کرده و در صورت نیاز به تعداد جلسات بیشتر از مدرس هایی که برای کلاس های خود هزینه در نظر گرفته اند، استفاده کند.

قطعا قبل از رزرو کلاس باید از برنامه زمانی معلم زبان اسپانیایی باخبر باشید. در بخش تقویم می‌توانید ساعات کاری معلم را مشاهده کنید. در پایان می‌توانید با خیال راحت بر دکمه رزرو کلاس کلیک کرده و از شرکت در کلاس‌های هایتاکی لذت ببرید. 

سوالات متداول

چگونه می‌توان فقط معلم های آقا را در صفحه زبان اسپانیایی کودکان مشاهده کرد؟

بعد از وارد شدن به صفحه تدریس خصوصی زبان اسپانیایی کودکان، از قسمت فیلترها، جنسیت آقا را انتخاب نمایید.

کلاس های آنلاین زبان اسپانیایی برای کودکان در چه بستری برگزار می‌شود.

هایتاکی بستر “اسکای‌روم” را برای کلاس های خصوصی زبان اسپانیایی کودکان درنظر گرفته اما این بستر با هماهنگی زبان آموز و مدرس قابل تغییر است.

چه روش هایی برای برقراری ارتباط با معلم زبان اسپانیایی کودکان قبل از رزرو کلاس وجود دارد؟

با کلیک بر روی دکمه “پیام به مدرس” و یا “رزرو کلاس آزمایشی” که در پروفایل معلم خصوصی زبان اسپانیایی قرار گرفته می‌توانید با او ارتباط برقرار کنید. (حتی قبل از رزرو کلاس)