تدریس خصوصی مکالمه زبان اسپانیایی

برخی افراد معتقدند انسان تنها در سنین جوانی برای یادگیری زبان فرصت دارد. اما حقیقت چیز دیگری است. شما در هر سنی که باشید می‌توانید برای یادگیری زبان اسپانیایی اقدام کنید. یادگیری یک زبان جدید روشی عالی برای چابک نگه داشتن مغز است این کار می‌تواند ذهن شما را به کار گیرد و خلاقیت را در آن تقویت نماید.

یادگیری زبان اسپانیایی روشی فوق‌العاده برای ارتباط با اسپانیایی‌زبان‌ها در سراسر دنیاست. با یادگیری زبان اسپانیایی می‌توانید با تاریخ و فرهنگ این کشور آشنا شوید. از طرفی می‌توانید در زمان سفر به کشورهای اسپانیایی زبان بدون هیچ مشکلی با ساکنان آنجا ارتباط برقرار کنید. ممکن است بخواهید در یک دانشگاه اسپانیایی تحصیل کنید یا به منظور انجام فعالیت‌های کاری این زبان را یاد بگیرید. شما می‌توانید با شرکت در کلاس خصوصی مکالمه زبان اسپانیایی "های‌تاکی" این زبان را به بهترین شکل ممکن بیاموزید و از مزایای یادگیری آن بهره‌مند شوید.

یادگیری یک زبان جدید فراتر از به خاطر سپردن لغات است؛ البته هر چه دامنه لغات شما گسترده‌تر باشد بهتر است. اما آنچه اهمیت دارد این است که بتوانید بین لغات ارتباط برقرار کنید و آن ها را در جای مناسب به کار بگیرید. مدرس های مکالمه زبان اسپانیایی در "های‌تاکی" این مهارت را به شما آموزش می‌دهند و صحبت کردن به زبان اسپانیایی را برای شما از یک رویا به یک واقعیت تبدیل می‌کنند.

 

تدریس خصوصی مکالمه زبان اسپانیایی در “های‌تاکی”

یکی از مهم‌ترین امکانات "های‌تاکی" اعمال فیلترهایی مانند نوع تدریس (حضوری، آنلاین)، سطح تدریس (مبتدی، متوسط، حرفه‌ای)، نوع مهارت (مثلا مکالمه زبان اسپانیایی)، گروه سنی زبان آموز (کودک، نوجوان، بزرگسال) و جنسیت مدرس (آقا، خانم، هر دو) است. با اعمال این فیلترها لیستی از استادهای مورد نظر به شما نمایش داده می‌شود. در ادامه می‌توانید با مشاهده ویدئوی معرفی شناخت بهتری از مدرس مکالمه زبان اسپانیایی به دست آورید. 

یکی از بهترین و جذاب‌ترین امکانات "های‌تاکی"، برگزاری جلسات آزمایشی رایگان است. این مجموعه امکان شرکت در ۵ جلسه آزمایشی تدریس خصوصی مکالمه زبان اسپانیایی رایگان را برای زبان آموزان فراهم می‌کند. معمولا همین ۵ جلسه برای انتخاب مدرس و رزرو کلاس خصوصی مکالمه زبان اسپانیایی کافی است. با این حال اگر بخواهید در جلسات آزمایشی بیشتری شرکت کنید می‌توانید از استادهایی که برای کلاس های آزمایشی خود هزینه در نظر گرفته اند، استفاده نمایید. (هزینه جلسات آزمایشی از جلسات اصلی کمتر است)

 

پروفایل مدرس خصوصی مکالمه زبان اسپانیایی

با کلیک بر تصویر پروفایل یک استاد در "های‌تاکی" وارد صفحه شخصی وی می‌شوید. در این صفحه می‌توانید قیمت دقیق جلسات آزمایشی و آموزشی را در حالت آنلاین و حضوری مشاهده کنید. دقت داشته باشید زمان کلاس های خصوصی حضوری مکالمه زبان اسپانیایی ۹۰ دقیقه و زمان کلاس های آنلاین مکالمه زبان اسپانیایی به صورت خصوصی ۶۰ دقیقه است. در همین صفحه می‌توانید با کلیک بر دکمه رزرو آزمایشی در جلسه آزمایشی مدرس شرکت کنید. دکمه افزودن به علاقه‌مندی‌ها امکان اضافه کردن مدرس به لیست استادهای مورد پسند شما را فراهم می‌کند. این اقدام با کلیک بر علامت قلب قرمز رنگ در پروفایل استاد انجام می‌شود. در ادامه می‌توانید وارد بخش تقویم استاد خصوصی مکالمه زبان اسپانیایی شده و از ساعات کاری مدرس مطلع شوید.

گزینه مهم بعدی پیام به مدرس است. از طریق این گزینه می‌توانید حتی قبل از رزرو کلاس خصوصی مکالمه زبان اسپانیایی با مدرس در ارتباط باشید. در بخش درباره استاد، رزومه و نظرات می‌توانید اطلاعات بیشتری در مورد مدرس به دست آورید و بعد از ثبت نام در "های‌تاکی" از طریق ورود به صفحه پروفایل خود، بخش کلاس‌های من، بخش کلاس‌های پیش‌رو، برای ورود به کلاس درس خود اقدام کنید. البته لینک کلاس ۵ دقیقه قبل از شروع کلاس هم برای شما و هم برای مدرس پیامک می‌شود.

سوالات متداول

چگونه می‌توان زمان کلاس های خصوصی مکالمه زبان اسپانیایی را تغییر داد؟

بعد از وارد شدن به پروفایل شخصی خود، از بخش "پیش‌رو" که در قسمت "کلاس های من" وجود دارد، می‌توانید زمان کلاس خصوصی مکالمه زبان اسپانیایی را تغییر دهید.

جلسه آزمایشی مکالمه زبان اسپانیایی چند دقیقه است؟

"های‌تاکی" مدت زمان 30 دقیقه را برای کلاس های آزمایشی مکالمه زبان اسپانیایی در نظر گرفته تا زبان آموز بتواند به طور کامل با استاد آشنا شود.

چگونه می‌توان فقط استادهایی که زبان اسپانیایی را به بزرگسالان تدریس می‌کنند، مشاهده کرد؟

بعد از وارد شدن به صفحه مکالمه زبان اسپانیایی از قسمت فیلترها “گروه سنی” را بر روی “بزرگسال” تنظیم کنید.