تدریس خصوصی زبان اسپانیایی تجاری

اگر حرفه‌ای دارید و به دنبال راه‌هایی برای رقابت با دیگران در بازار جهانی هستید، یادگیری یک زبان جدید به ویژه اسپانیایی می‌تواند موفقیت شما را تا حدی تضمین کند. بازارهای اسپانیایی‌ زبان پر از فرصت‌های طلایی برای انجام کسب و کار هستند. یادگیری زبان اسپانیایی یک راه عالی برای برقراری ارتباط با همکاران تجاری در سراسر جهان، کسب مشتریان جدید، ایجاد روابط قوی با شرکا و سرمایه‌گذاران اسپانیایی‌ زبان و نشان دادن ماهیت چندفرهنگی، بین‌المللی و فراگیر بودن برند شما می‌باشد.

حال ممکن است هدف شما از یادگیری زبان اسپانیایی تجاری شرکت در یک مصاحبه کاری باشد. از طرفی ممکن است بخواهید برای تجارت به کشورهای اسپانیایی زبان بروید و یا اینکه به عنوان مترجم در کشور خود مشغول به کار شوید. در هر صورت با مدرس های "های‌تاکی" می‌توانید زبان اسپانیایی تجاری را بسیار سریع و آسان و به صورت حرفه‌ای آموزش ببینید و از آن برای توسعه فعالیت‌های تجاری خود بهره‌مند شوید. 

پیشنهاد می‌شود در همان جلسه آزمایشی هدف خود را از یادگیری زبان اسپانیایی تجاری برای مدرس مشخص کنید و از وی بخواهید شما را برای رسیدن به هدفتان یاری کند. بدین ترتیب می‌توانید به نتایج بهتری دست یابید و بسیار سریع‌تر به آنچه می‌خواهید برسید.

 

امکانات "های‌تاکی" برای تدریس خصوصی زبان اسپانیایی تجاری

قطعا برای شرکت در کلاس خصوصی زبان اسپانیایی تجاری مواردی از جمله نوع تدریس، سطح تدریس، گروه سنی و ... را مد نظر دارید."های‌تاکی" امکان اعمال تمام این موارد را در قالب فیلتر برای شما فراهم می‌کند. بعد از انتخاب این موارد می‌توانید لیست مدرس های تدریس خصوصی زبان اسپانیایی تجاری را مشاهده کنید و با کلیک بر تصویر هر مدرس وارد صفحه شخصی وی شده و اطلاعات بیشتری کسب کنید. 

دقت کنید حتی قبل از ورود به پروفایل مدرس امکان شناخت او وجود دارد. با یک نگاه کلی می‌توانید تخصص‌ها، سطوح تدریس، گروه سنی و نوع کلاس استاد را مشاهده کنید. در بخش معرفی نیز می‌توانید متنی را که مدرس در مورد خود نوشته مطالعه نمایید. برخی از مدرس‌ها ویدئوی معرفی دارند و شرایط شناخت بهتر خود را برای زبان آموزان فراهم کرده اند. 

در بخش تقویم، برنامه کاری استاد مشخص شده است. حال اگر این قسمت توسط مدرس تکمیل نشده بود، می‌توانید از طریق “پیام به مدرس” با او در ارتباط باشید و خواستار تکمیل بخش تقویم زمانی شوید. مورد مهم بعدی هزینه تدریس خصوصی زبان اسپانیایی تجاری است که برای کلاس‌های مختلف متفاوت می‌باشد. این هزینه با توجه به نظر مدرس تعیین می‌شود. لازم به ذکر است که وجود بازه های مختلف قیمت برای تدریس خصوصی زبان اسپانیایی تجاری، شرایطی را مهیا می‌کند تا همه افراد بتوانند در این کلاس ها شرکت کنند.

 

دیگر امکانات "های‌تاکی" برای تدریس خصوصی زبان اسپانیایی تجاری

با اینکه اکثر امکانات "های‌تاکی" در همان ابتدای ورود به صفحه تدریس خصوصی زبان اسپانیایی تجاری در دسترس قرار دارد، اما برخی از آن ها تنها با کلیک بر تصویر پروفایل مدرس قابل رویت است. از جمله بخش رزومه که اطلاعات کامل‌تری در مورد سوابق کاری و تحصیلی مدرس در اختیار زبان آموز قرار می‌دهد؛ یا بخش نظرات که نظر زبان آموزان قبلی را برای شما لیست می‌کند. از طرفی در این صفحه می‌توانید قیمت کلاس های آنلاین و حضوری زبان اسپانیایی تجاری را مشاهده کنید. لازم به ذکر است که در بسیار ی از موارد اگر تعداد جلسات بیشتری را رزرو کنید مشمول تخفیف می‌شوید. مطلب مهم بعدی راجع به زمان کلاس خصوصی زبان اسپانیایی تجاری در حالت آنلاین و حضوری است که در حالت آنلاین ۶۰ دقیقه و در حالت حضوری ۹۰ دقیقه است. 

سوالات متداول

امکان شرکت در چند جلسه آزمایشی رایگان برای کلاس خصوصی زبان اسپانیایی تجاری وجود دارد؟

زبان آموزان می‌توانند در پنج جلسه رایگان کلاس خصوصی زبان اسپانیایی تجاری شرکت کنند. (در صورت نیاز به تعداد جلسات بیشتر باید از استادهایی که برای کلاس آزمایشی خود هزینه در نظر گرفته اند، استفاده کرد)

چه کسانی مکان برگزاری کلاس های خصوصی زبان اسپانیایی تجاری را تعیین می‌کنند؟

زبان آموز و مدرس با توافق یکدیگر مکان برگزاری کلاس خصوصی زبان اسپانیایی تجاری را تعیین می‌کنند.

آیا امکان لغو کلاس های آزمایشی، حضوری و آنلاین زبان اسپانیایی تجاری وجود دارد؟

بله، زبان آموز می‌تواند با مراجعه به بخش “پیش‌رو” که در قسمت “کلاس های من” در پروفایل شخصی اش قرار گرفته است، اقدام به لغو و یا تغییر کلاس خصوصی زبان اسپانیایی تجاری کند.