تدریس خصوصی زبان اسپانیایی عمومی

زبان اسپانیایی یکی از زبان‌های زنده دنیاست که طرفداران زیادی دارد. دلایل زیادی برای یادگیری این زبان می‌توان بیان کرد. از جمله اینکه نه تنها با بسیاری از افراد اسپانیایی آشنا می‌شوید، بلکه می‌توانید با یادگیری یک مهارت جدید، عضلات ذهنی خود را تقویت کنید. البته یادگیری زبان اسپانیایی نیز مانند هر زبان دیگری به زمان، تلاش، تمرین و صبر نیاز دارد. اما نگران نباشید! با"های‌تاکی"می‌توانید این مسیر را به بهترین شکل ممکن طی کنید و تنها بعد از چند جلسه، آشنایی مناسبی نسبت به زبان اسپانیایی به دست آورید.

اسپانیایی زبانی با قدمت و پر از زیبایی است که  گستره آن از اسپانیا تا بخش هایی از آمریکا می‌باشد. بیشتر از ۲۰ کشور جهان (PuertoRico, Bolivia, Chile, Colombia, ...) به این زبان صحبت می‌کنند. یادگیری زبان اسپانیایی به شما کمک می‌کند با افراد مختلف دنیا ارتباط برقرار کنید. ذهن خود را برای یادگیری سایر زبان‌های زنده دنیا آماده سازید. فرهنگ و تاریخ دنیای اسپانیایی را از طریق آموزش این زبان درک کنید. با خیال راحت به کشورهای اسپانیایی زبان سفر کرده و حتی در آنجا زندگی کنید.

 

امکانات "های‌تاکی" برای تدریس خصوصی زبان اسپانیایی عمومی

"های‌تاکی" بستری برای تدریس خصوصی زبان اسپانیایی عمومی است. "های‌تاکی" امکان اعمال فیلترهای مختلفی را فراهم می‌کند. بدین ترتیب زبان آموز می‌تواند بعد از تعیین نوع تدریس (تدریس خصوصی آنلاین زبان اسپانیایی عمومی و تدریس خصوصی حضوری زبان اسپانیایی عمومی)، سطح تدریس (مبتدی، متوسط و حرفه‌ای)، نوع مهارت (مثلا تدریس خصوصی زبان اسپانیایی عمومی)، گروه سنی (کودک، نوجوان، بزرگسال) و جنسیت مدرس (آقا، خانم یا هر دو) لیست استادها را مشاهده کرده و بعد از بررسی‌های لازم، مدرس زبان اسپانیایی عمومی مورد نظر خود را انتخاب نماید.

یکی از مهم‌ترین امکانات "های‌تاکی" شرکت در جلسات آزمایشی رایگان زبان اسپانیایی عمومی است. در واقع زبان آموز بعد از ثبت نام در پلتفرم می‌تواند در ۵ جلسه آزمایشی رایگان شرکت کند. این در حالی است که امکان شرکت در جلسات آزمایشی بیشتری را دارد اما تنها می‌تواند در جلساتی که مدرس برای برگزاری آن هزینه‌ای را در نظر گرفته شرکت نماید. هر چند این هزینه معمولا بسیار کم‌تر از قیمت جلسات اصلی است. از طرفی زبان آموز می‌تواند در بخش تقویم از زمان‌هایی که مدرس امکان برگزاری کلاس خصوصی زبان اسپانیایی عمومی را دارد، مطلع شود.

 

امکانات پروفایل مدرس خصوصی زبان اسپانیایی عمومی

با کلیک بر تصویر پروفایل مدرس خصوصی زبان اسپانیایی عمومی وارد صفحه مربوط به ایشان می‌شوید. در این صفحه می‌توانید هزینه کلاس خصوصی زبان اسپانیایی عمومی را ملاحظه کنید. در بسیاری از مواقع هر چه تعداد جلسات درخواستی بیشتر باشد قیمت کلاس خصوصی زبان اسپانیایی عمومی کمتر است. 

در بخش افزودن به علاقه‌مندی‌ها می‌توانید مدرس را به لیست استادهای مورد علاقه خود اضافه کنید. این اقدام با کلیک بر علامت قلب قرمز رنگی که در سمت چپ و بالای صفحه پروفایل استاد زبان اسپانیایی عمومی قرار دارد نیز امکان‌پذیر است. 

در بخش پیام به مدرس می‌توانید حتی قبل از رزرو کلاس اسپانیایی عمومی با مدرس در ارتباط باشید و هر صحبتی دارید با ایشان مطرح کنید. در پایان می‌توانید بر دکمه رزرو کلاس کلیک کرده و زبان اسپانیایی عمومی را در کنار یک پلتفرم آموزشی کامل و حرفه ای بیاموزید. ۵ دقیقه قبل از شروع، لینک ورود به کلاس برای زبان آموز و مدرس ارسال می‌شود. راه دوم برای ورود زبان آموز به کلاس، ورود به صفحه پروفایل شخصی خود، کلیک بر کلاس‌های من و کلیک بر کلاس‌های پیش‌رو است. در این قسمت لیست کلاس‌ها نمایش داده می‌شود و زبان آموز می‌تواند با کلیک بر دکمه کلاس خصوصی زبان اسپانیایی، وارد آن شود.

سوالات متداول

آیا می‌توان کلاس زبان اسپانیایی عمومی را لغو کرد؟

بله، زبان آموز می‌تواند بعد از وارد شدن به پروفایل خود، از قسمت “پیش‌رو” که در بخش “کلاس های من” قرار گرفته، اقدام به لغو و یا تغییر ساعت کلاس زبان اسپانیایی عمومی کند. 

چه کسی مکان برگزاری کلاس حضوری خصوصی زبان اسپانیایی عمومی را تعیین می‌کند؟

مکان برگزاری کلاس خصوصی حضوری زبان اسپانیایی عمومی توسط مدرس و زبان آموز تعیین خواهد شد. در اکثر مواقع کلاس های خصوصی حضوری زبان اسپانیایی در منزل زبان آموز برگزار می‌شود.

مدت زمان برگزاری کلاس خصوصی زبان اسپانیایی عمومی در "های‌تاکی" به چه صورتی است؟

مدت زمان برگزاری کلاس خصوصی زبان اسپانیایی عمومی در “های‌تاکی” بدین صورت است: جلسه آزمایشی، کلاس آنلاین و کلاس حضوری به ترتیب 30، 60 و 90 دقیقه می‌باشد.