معلم خصوصی زبان ژاپنی کودکان

کودکان با وجود ذهن آزاد و خلاقی که دارند بسیار بازیگوش هستند. آنها مهارت‌های جدید را تنها در قالب بازی می‌پذیرند. بهترین ابزار برای آموزش به کودکان استفاده از داستان، شعر، نقاشی و... است. معلم خصوصی زبان ژاپنی کودکان باید با روحیات کودک آشنا باشد و از روش‌هایی متفاوت برای آموزش استفاده کند. معلم های "های‌تاکی" در برقراری ارتباط با کودکان مهارت زیادی دارند. در نتیجه کودک دلبند شما زبان ژاپنی را به بهترین نحو ممکن می‌آموزد و از کلاس درس لذت می‌برد.

اگر از کلاس خصوصی آنلاین زبان ژاپنی استفاده کنید فرزندتان می‌تواند به دور از هر گونه استرس در کنار شما زبان ژاپنی را بیاموزد. لازم به ذکر است یادگیری زبان ژاپنی می‌تواند در آینده درهای بزرگی را به روی کودک شما باز کند و در مراحل مختلف زندگی او را به موفقیت‌های بیشتری برساند. 

 

تدریس خصوصی زبان ژاپنی کودکان در "های‌تاکی"

"های‌تاکی" بهترین شرایط را برای تدریس خصوصی زبان ژاپنی کودکان فراهم می‌کند. این مجموعه همواره در تلاش است تا رضایت شما را به دست آورد. به همین دلیل امکانات متنوعی را در اختیارتان قرار می‌دهد. از جمله اینکه می‌توانید لیست معلم‌ها را بعد از اعمال فیلترهای مختلف مشاهده کنید و بعد از به دست آوردن شناخت نسبی از معلم و شرکت در جلسه آزمایشی وی کلاس خصوصی زبان ژاپنی را برای فرزندتان رزرو نمایید.

با کلیک بر گزینه افزودن به علاقه‌مندی‌ها یا انتخاب قلب قرمز رنگ موجود در پروفایل معلم او را به لیست مدرس های مورد علاقه خود بیافزایید. از طرفی از طریق دکمه “پیام به مدرس” با معلم خصوصی زبان ژاپنی کودک خود در ارتباط باشید و هر موردی را که لازم می‌دانید با او در میان بگذارید. در بخش تقویم نیز ساعات کاری استاد را مشاهده کنید. در صورت رزرو کلاس، لینک ورود به کلاس از طریق سامانه پیامکی برای شما ارسال می‌شود (5 دقیقه قبل از شروع کلاس جهت یادآوری) یا از طریق صفحه شخصی زبان آموز قابل دسترسی است. 

 

کلاس خصوصی آنلاین یا حضوری زبان ژاپنی کودکان

در نتیجه حتی اگر امکان شرکت در کلاس حضوری را ندارید در هر کجا که هستید می‌توانید از کلاس‌های خصوصی آنلاین زبان ژاپنی “های‌تاکی” استفاده کنید. از طرف دیگر بسیاری از والدین بر این باور هستند که فرزندشان در کلاس های حضوری قدرت یادگیری بالاتری دارند. بنابراین شرکت در کلاس های خصوصی حضوری زبان ژاپنی را به این افراد پیشنهاد می‌دهیم. لازم است بدانید مدت زمان یک جلسه حضوری ۹۰ دقیقه و مدت زمان یک جلسه آنلاین ۶۰ دقیقه است.

 

شرکت در جلسه آزمایشی در "های‌تاکی"

هر زبان آموز بعد از ثبت‌نام در "های‌تاکی" امکان شرکت در ۵ جلسه آزمایشی رایگان را دارد. با شرکت در این جلسات می‌توانید علاوه بر اینکه با معلم و نحوه تدریس او آشنا می‌شوید آنچه را که از کلاس درس توقع دارید بیان کنید و چنانچه کلاس خصوصی زبان ژاپنی کودک را مناسب می‌دانید برای رزرو جلسات آموزشی اقدام نمایید.

 

هزینه کلاس خصوصی زبان ژاپنی کودکان

هزینه کلاس خصوصی زبان ژاپنی کودکان به ازای کلاس‌های مختلف متفاوت است. در واقع هر معلم با توجه به نوع تخصص، سطح تخصص، شرایط کاری و نظر شخصی خود مبلغی را به عنوان قیمت در نظر می‌گیرد. این مبلغ بعد از اینکه توسط کارشناسان "های‌تاکی" مورد بررسی قرار گرفت تایید می‌شود. در صفحه شخصی هر معلم که از طریق کلیک بر عکس وی قابل دسترسی است می‌توانید قیمت دقیق جلسات مختلف کلاس خصوصی زبان ژاپنی حضوری و آنلاین را مشاهده کنید. 

حال اگر تعداد جلسات بیشتری را انتخاب کنید می‌توانید از تخفیفات "های‌تاکی" بهره‌مند شوید. با این حال کودکان میوه‌های زندگی هستند و هر چه برای یادگیری یک مهارت جدید برای آن‌ها هزینه کنیم یک پس‌انداز مهم کرده‌ایم و راه‌های رسیدن به موفقیت را برای آن‌ها هموارتر ساخته‌ایم.

سوالات متداول

آیا امکان تغییر زمان کلاس خصوصی زبان ژاپنی کودکان وجود دارد؟

بله، زبان آموز می‌تواند زمان کلاس خود را تغییر دهد اما اگر در بازه زمانی 12 ساعت مانده به شروع کلاس باشد، باید کلاس خصوصی زبان ژاپنی کودکان را لغو کند.

آیا می‌توان فقط معلم های خانم را برای تدریس خصوصی زبان ژاپنی کودک مشاهده کرد؟

بله، بعد از وارد شدن به صفحه زبان ژاپنی کودکان، از قسمت فیلترها، جنسیت را بر روی “خانم” قرار دهید.

آیا می‌توان از روش هایی که معلم برای تدریس خصوصی زبان ژاپنی استفاده می‌کند مطلع شد؟

بله، زبان آموز می‌تواند با شرکت در جلسه آزمایشی از روش های تدریس خصوصی زبان ژاپنی، کتاب و جزوه های لازم و… مطلع شود.