تدریس خصوصی زبان ژاپنی عمومی

زبان ژاپنی یکی از زبان‌های زنده دنیا است که در تعداد کمی از آموزشگاه‌های زبان تدریس می‌شود. دلایل مختلفی برای یادگیری زبان ژاپنی وجود دارد. از جمله اینکه به راحتی می‌توانید با ژاپنی‌زبان‌ها ارتباط برقرار کنید، از طرف دیگر مغز شما فعالیت بیشتری خواهد داشت و… .

زمانی که تصمیم به یادگیری این مهارت گرفتید و مدرس خصوصی زبان ژاپنی عمومی در "های‌تاکی" را انتخاب کردید می‌توانید آنچه را که مد نظر دارید با او در میان بگذارید تا بهترین نتیجه را از شرکت در کلاس خصوصی زبان ژاپنی عمومی به دست آورید.

 

امکانات "های‌تاکی" برای تدریس خصوصی زبان ژاپنی عمومی

"های‌تاکی" امکانات فراوانی را برای علاقه‌مندان یادگیری زبان ژاپنی عمومی فراهم کرده است. از جمله اینکه زبان آموز می‌تواند فیلترهای مختلفی مانند نوع تدریس، سطح تدریس، نوع مهارت، گروه سنی و جنسیت استاد را بر لیست اساتید اعمال کند. دیگر اینکه می‌تواند از طریق ویدئوی معرفی، متن معرفی (درباره استاد) و رزومه با مدرس آشنا شود. در بخش تقویم برنامه زمانی مدرس قابل رویت است و زبان آموز می‌تواند با توجه به زمان های آزاد خود اقدام به رزرو کلاس خصوصی آنلاین یا حضوری زبان ژاپنی عمومی کند.

اگر شرایط شرکت در کلاس‌های حضوری را ندارید می‌توانید از تدریس خصوصی آنلاین زبان ژاپنی عمومی در منزل، محل کار یا هر مکان دیگری بهره‌مند شوید.

 

پروفایل مدرس خصوصی زبان ژاپنی عمومی

اگر بر روی تصویر مدرس کلیک کنید و وارد صفحه شخصی وی شوید می‌توانید جزئیات بیشتری از کلاس‌ خصوصی زبان ژاپنی عمومی را مشاهده نمایید. برای مثال قیمت کلاس حضوری ۹۰ دقیقه و کلاس آنلاین ۶۰ دقیقه چقدر است. در بسیاری از مواقع هر چه تعداد جلسات آموزشی بیشتری بردارید مشمول تخفیف می‌شوید)

در صورت تمایل می‌توانید معلم خصوصی زبان ژاپنی عمومی خود را به لیست علاقه‌مندی‌ها اضافه کنید. برای این منظور تنها کافی است بر دکمه افزودن به علاقه‌مندی‌ها  یا قلب قرمز رنگ موجود در پروفایل کلیک کنید.

دکمه پیام به مدرس بهترین گزینه برای ارتباط با استاد خصوصی زبان ژاپنی عمومی است. یک نمونه استفاده از این دکمه زمانی است که مدرس مورد نظر شما برنامه کاری خود را در بخش تقویم مشخص نکرده است. نمونه بعدی انتظاراتی است که از کلاس درس دارید و نتایجی است که برای خود تصور می‌کنید. شما می‌توانید از این طریق، پرسش خود را در قالب پیام برای مدرس ارسال کنید.

 

تدریس خصوصی زبان ژاپنی عمومی را در "های‌تاکی" تجربه کنید

قطعا شرکت در کلاس خصوصی نتایج بسیار بهتری نسبت به شرکت در یک کلاس عمومی دارد. از جمله اینکه تمام توجه مدرس مختص به یک زبان آموز می‌باشد و کلاس مطابق با میل، نظر و نیاز او دنبال می‌شود. "های‌تاکی" با مدرس های باتجربه، جوان و باانگیزه‌ بهترین بستر برای یادگیری زبان خارجی به شمار می‌رود. کافی است وارد این مجموعه شوید و در کلاس‌های آزمایشی آن شرکت کنید تا با اطمینان بیشتری نسبت به رزرو کلاس خصوصی زبان ژاپنی عمومی در "های‌تاکی" اقدام نمایید.

لینک ورود به کلاس حدود ۵ دقیقه قبل از شروع، از طریق سامانه پیامکی برای شما و مدرس زبان ژاپنی عمومی ارسال می‌شود. این در حالی است که با ورود به صفحه شخصی خود نیز می‌توانید از مسیر کلاس‌های من، کلاس‌های پیش‌رو لیست کلاس‌های خود را مشاهده کرده و بر کلاس مورد نظر کلیک کنید.

سوالات متداول

کلاس خصوصی حضوری زبان ژاپنی عمومی در چه مکانی برگزار می‌شود؟

انتخاب مکان کلاس خصوصی حضوری زبان ژاپنی عمومی در “های‌تاکی” توسط مدرس و زبان آموز انجام می‌شود.

آیا امکان لغو کلاس خصوصی زبان ژاپنی عمومی وجود دارد؟

بله، زبان آموز می‌تواند 12 ساعت قبل از شروع کلاس خصوصی زبان ژاپنی عمومی، اقدام به لغو آن کند.

امکان شرکت در چند جلسه آزمایشی رایگان برای آموزش زبان ژاپنی عمومی وجود دارد؟

“های‌تاکی” شرایطی را مهیا کرده تا زبان آموز بتواند در 5 جلسه آزمایشی رایگان شرکت کند و در صورت نیاز به کلاس آزمایشی بیشتر، از مدرس هایی که برای کلاس آزمایشی خود هزینه در نظر گرفته اند استفاده نماید.